PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Винаги провалям нещата, къде е проблема



?!
05-15-2006, 13:10
i az nz tochno za kakvo da pisha zashtoto prosto nz otkyde da zapochna.nqmam tochno opredelen problem,nqmam cel...prosto vsicho vyrvi naopaki i kogato se opitam da opravq neshtata stava oshte po zle ](*,) ...i taka shte vi razkaja nakratko moqta istoriq:
kakto vsichi drugi taka i az iskah da namerq nqkogo koito naistina me obicha i me ceni i t.n. no vinagi se vlubvah v nepodhodqshti momcheta...broikadjii..i taka edin posle drug...dokato nai nakraq se zapoznah s svqstno momche.opoznahme se i mislq(ili po tochno misleh) che shte se poluchi neshto.no kolkoto i da e hubavo neshto az vinagi uspqvam da go provalq ](*,) .vypreki che se razdelih s bivsheto si gadje predi mn vreme i gobqh zabravila a ot sedmica ne mi izliza ot glavata.
i sega kogato sym v nachaloto na edna seriozna vryzka s edin prekrasen chovek i nai posle sym namerila tova koeto tyrsq....mislq che veche ne go iskam.nz kakvo mi stava dali e strah ot obvyrzvane ili naistina oshte sym vlubena v bivshiq!? :smt010 znam che vie nqma kak da mi otgovorite na tozi vypros no moje bi nqkoi go e prejivql i moje da mi pomogne.prosto tyrsq malko podkrepa..zashtoto veche imam chuvstvoto che poludqvam.okolo men vsichko e nared no tezi misli i chuvstva koito bushuvat v men prevryshtat krasivata realnost v koshmar...

slunceto86
05-15-2006, 13:26
NE SE OTKAZVAI OT JIVOTA vinagi ima greshki sega moje da ne ti e lesno no povqrvai mi vinagi ima za kakvo da jiveesh ako ne za priqtelite ili semeistvoto ti za LUBOVTA si zaslujava da se jivee makar che za mene tq ne sushtestvuva!

05-15-2006, 13:33
ami az mislq 4e ne trqbva da ostava6 sas sega6niq si priqtel trqbva da pogovori6 sas biv6iq si i da mu kaje6 kakvo 4uvstva6 za6toto i na men mi se e slu4valo tova i znam 4e kolkoto i da se ma4i6 nqma da go zaobi4a6 :smt009 znam 4e e gadno no e taka prosto prodalji napred i dori i biv6iq ti da ne iska pak da ste zaedno ne e poslednoto mom4e O:) vse nqkoga 6te sre6ne6 mom4eto koeto 6te ti dopadne i ti na nego uspeh :wink:

slunceto86
05-15-2006, 13:35
Taka e roCT-a e prav napulno suglasen sum s nego ili neq!!!

MaLchY
05-15-2006, 14:18
da macka taka e.. i az sam saglasna s drugite..sled kato izpitva6 4uvtstva o6te kam biv6iq ti priqtel sednete o4i v o4i i si razqsnete vsi4ko..za6toto i az taka uj izpitvah o6te ne6to kam biv6oto mi gadje i prez tva vreme edno dr mom4e mi predloji oba4e az ne iskah da tragna s nego zardi 4uvstavata si kam biv6iq..i sled vreme se okaza 4e ve4e ne moga da bada nikoga s nego no i tva dr mom4e kaza 4e me e 4akalo dalgo i ne iska ve4e ni6to..i taka ostanah s prast v ustata i ot dvete strani..no jivota prodaljava i sega sam 6tastliva :) taka 4e nai dobre si razqsnete 4uvstvata :) USPEH!!! 4ao ot men sladuri :)


JIveI dNEs zAShtOtO v4erA NQmA Da SE vArnE a UtRE moJe dA nE dOiDe :)

slunceto86
05-15-2006, 14:20
absolutno tochno! kazano

black_dimond
05-15-2006, 21:20
moje da si misli6 taa za6oto dosega ne si imala seriojni vruzki i sega kato osuznava6 4e stava ne6o seriozno se pla6i6 ili 2 varnt 4e prosto si iskala da go ima6 i 6om ve4e go ima6 gubi6 interes tova e tipi4no za mom4etata no i na men m see slu4valo da iskam mn nqkoi a 6om go imam da mi e sku4en pomisli i nad dvete varqnta

05-16-2006, 12:58
А може би ти си бройкаджийка а не момчетата с които си излизала не мислиш ли =;