PDA

View Full Version : Byrkotiq



Bitchy][
05-15-2006, 13:42
Otkyde da zapochna...ami znachi...nai-dobriqt priqtel na gadjeto na moqta priqtelka beshe kazal,che sym mnogo sladka i iska da ima neshtu mejdu nas...v nachaloto tazi ideq ne mi dopadashe osobenno,no pokrai tolkova prikazki za nego i 2-3 4ata toi stana edin ot nai-vajnite hora v moq jivot ...toi ot 7 meseca e mn vliuben v edno momiche bivsha syuchenichka,koqto syshto go haresva,no obicha drug i gi vyrti i dvamata...s nego 2 pyti sme "trygvali" uj...1-viq pyt trqbvashe da zamine 2 sedmici za chujbina i kogato se vyrna sichko se razvali...2-riq pyt beshe mnogo hubavo,no imahme vyzmojnost da sme samo 2-3 dni zaedno zashtoto toi uchi v drug grad...pisah mu strashno mn sms edin ot tqh beshe : Pile,dnes kazah li ti che te obicham?Da?Ne vednyj?Hm...izlygah ...OBOJAVAM TE" i kogato toi si doide mi kaza "Sorry no nishto nqma da stane m/u nas zashtoto obicham ne az obojavam (edi koq si) tyi che ne si pravi truda...i az mu vikam hubavo ok dano da si shtastliv s neq...(dori izpolzva moite dumi za da me otreje) prez tazi sedmica ne mu napisah nito 1 sms nito pyk mu prezvynqh...v srqda toi mi prezvynq 2 pyti i az mu se obadih...e ti se seti za men da ne povqrva chovek tfa bqha dumite mu pri koeto az kazah emi ti kaza da ne si pravq truda i toi kaza 4e ne si spomnq...kogato si doide me podminavashe a posle f chata kogato mu se vkl toi pak mi kaza ti se seti za mene az kazah li ti 4e shte spresh da me obichash i az mu kazah na tebe pyk shtoto mn ti puka i toi ami ako ne mi pukashe nqmashe da povdigna temata...a sega razbiram che e kazal na priqtelite si 4e nqkolko pyti e bil s onaq i mu bilo mn mn typo...i az ve4e neznam kakvo da pravq s nego...neshtoto koeto obache men nai-mn me ochudi e che mi kaza che iska da si napravi sefteto s mene...shto pyk s men a ne s momicheto koeto obicha...abe vsichko e takyf batak...kajete kvo mislite...sichko shte mi byde ot pomosht...

slunceto86
05-15-2006, 13:44
Em ko da ti kaja vzemi se v race edin den i sednete malko da si poprikazvate sus vuprosniq chovek zashtoto taka ne moje ad produljava zashtoto sled kato se razbere istinata ujasno mn shte boli! A i i zadai sledniq vupros kakvo shteshe da pravq TI / TOI ako beshe v neinoto polojenie i razbere che sichko e edna luja!!!!

IKisseDAGirL
05-15-2006, 13:55
щом искаш мнение... ок.. ама няма да ти хареса
според мене тва момче незнае какво точно иска и ви разиграва и двете :roll: едва ли не си спомня, че ти е казал да не си правиш труда, просто се опитва сега да се измъкне чрез най-лесното (и най-тъпото по мое мнение) оправдание, за да може да те има отново.. а когато те получи, се съмнявам, че ще остане дълго при теб :? най-много седмица - две да издържи и после да тръгне да си търси нови завоевания :roll:
а тва за сефтето само потвърждава думите ми :wink:
след като ти казах кво мисля, вече сама си направи изводите и си реши дали искаш да изпаднеш в подобно положение :roll:

LofYou
05-15-2006, 13:56
И аз съм сагласна с slunceto86 че трябва да си поговорите защото това което се случва м/у вас е много объркано..Един разговор може да оправи нещата..Да си кажа мнението...според мен тои изпитва нещо силно и към теб...така че говори с него и се убеди сама..Късмет :)

slunceto86
05-15-2006, 13:57
Absolutno suglasen s gornoto mnenie ?!?

Lovebaby
05-15-2006, 21:14
щом искаш мнение... ок.. ама няма да ти хареса
според мене тва момче незнае какво точно иска и ви разиграва и двете :roll: едва ли не си спомня, че ти е казал да не си правиш труда, просто се опитва сега да се измъкне чрез най-лесното (и най-тъпото по мое мнение) оправдание, за да може да те има отново.. а когато те получи, се съмнявам, че ще остане дълго при теб :? най-много седмица - две да издържи и после да тръгне да си търси нови завоевания :roll:
а тва за сефтето само потвърждава думите ми :wink:
след като ти казах кво мисля, вече сама си направи изводите и си реши дали искаш да изпаднеш в подобно положение :roll:


И аз така мисля .. :roll: