PDA

View Full Version : Totalna obyrkvaciq



LofYou
05-15-2006, 14:27
Nakratko shte vi razkaja moqta istoriq s cel da polucha syvet ot vas.. :smt010 :
Do predi 4 meseca bqh pochti ludo vlubena v edno momche, no estestveno s nego ne se poluchi nishty no as ne se otkazvah i ne sprqh da go obicham...I nai nakraq sled tolkova iztezaniq i sylzi(az mn trydno ponasqm nespodelenata lubov) Se poqvi chovek sposoben da me nakara da zabravq staroto momche..Svi4ko beshe super v nachaloto bqha bazici,posle mili dumichki ala bala..i as estesveno pak hlytnah..V edin moment se okazva che tova momche neznae kakvo iska..pravi se che neznae moite chuvstva..razbiram ot negovi priqteli che govorel che haresva dr momiche..posle dr..ot koeto as se raztroivam oshe poveche i pak stradam..Kajete mi kakvo da pravq nqma da stane toz nomer da go zabravq i da go zareja prekaleno mn sam se privyrzala za nego..mislq za nego po cql den vecher go synuvam..Ako mu kaja kakvo chuvstvam v ochite(koeto as nqma da napravq..sram..)moje da se razocharovam a ot tova me e strah nai mn..

slunceto86
05-15-2006, 14:35
Da si gleda ralta tova momche!!! ela pri mene :))) sheguvam se em ne znam kakvo da ti kaja osven da spresh da se nadqvash ili po duble zemi si mu kaji sichko v ochite da g ovidish togava kak shte reargira ako kaje ne i togava znachi ne e za tebe!Nima predpochitash da ste zaedno i ti da se vlubish a nedai si boje da go zaobichash mnogo i toi ti kaja abe eisi maiiikataaaaaa s izvinenie posle ko shte praish TI A!!!!!

IKisseDAGirL
05-15-2006, 15:13
ми като гледам явно проблема ти е, че си прекалено влюбчива... много бързо хлътваш.. тва не е хубаво, защото не всеки, към който започнеш да изпитваш чувства, може да ти отвърне :roll:
опитай се да се контролираш
знам, че е супер трудно, ама все пак пробвай да го караш по-непукистки и да не се тормозиш толкова - все пак тва са просто едни момчета, има ги под път и над път :) а и щом лесно се привързваш, никакъв не е проблема да потърсиш друг, който ще те обича и да бъдеш с него ;-) айди ByEzZz и успех

P.S. aбе за вас кирилица няма ли бе :) специално бутонче си има вече и пак.. само едничко цъкване с мишката се иска
пробвайте, не е толкова трудно :P

slunceto86
05-15-2006, 15:21
ehhehehe ae ima ama nekoi hora gi murzi da pishat na kirilica ;))

Angel_eyes
05-15-2006, 16:16
Еее мила ти пък чак толкова влюбчива никак не е добре,щом не приемаш варианта да го оставиш тогава преодолей срама и му признай чувствата си!Ако мислиш че разрешението на проблема ти ще падне от небето [-X лъжеш се!Трябва да действаш Ти,говори с него,щом пък и той незнаел какво иска,може би ти ще му помогнеш да разбере!Успех! :wink:

05-15-2006, 17:22
Въи хора надъхвате ме да ида и да говоря с него..и маи ас наистина ще го напрражя..че не се издържа така..много ви благодаря за мненията..


P.S.Специално заради valantain_love пиша на кирилица :P

slunceto86
05-15-2006, 17:34
Em :((( ti ne si duble da praish taka po vreme na SEX ne mislish li che e malko tupichko!!!!!

slunceto86
05-15-2006, 17:35
OPS SORRY OBURKAH TEMATA IZVINQVAI

LofYou
05-15-2006, 17:53
А няма да се плашиш аз пак забравих да си вляза в акаунта :P

slunceto86
05-15-2006, 18:06
hehe mersi dushico :) sladuRz :)))) Kaji neshto za sebe si :) ili dai mail da si pisheme tam che mi stana interesno a shto se otnasq do temata nqma se plashish :)

ne6i4
05-15-2006, 18:31
ми като гледам явно проблема ти е, че си прекалено влюбчива... много бързо хлътваш.. тва не е хубаво, защото не всеки, към който започнеш да изпитваш чувства, може да ти отвърне :roll:
опитай се да се контролираш
знам, че е супер трудно, ама все пак пробвай да го караш по-непукистки и да не се тормозиш толкова - все пак тва са просто едни момчета, има ги под път и над път :) а и щом лесно се привързваш, никакъв не е проблема да потърсиш друг, който ще те обича и да бъдеш с него ;-) айди ByEzZz и успех

P.S. aбе за вас кирилица няма ли бе :) специално бутонче си има вече и пак.. само едничко цъкване с мишката се иска
пробвайте, не е толкова трудно :P





\:D/ da tyi e \:D/ :D

LofYou
05-15-2006, 18:37
e-mail lady_pink_@abv.bg :P

slunceto86
05-15-2006, 19:43
BLG za e-maila mn si mila ;] veche ti pratih neshtichko :)

black_dimond
05-15-2006, 20:41
mai nqma da e lo6o da mu pokazva6 za 4uvstvata si ne mu kazvai pokazvai go 4rez jestove i postupki i po tozi na4in bi trqbvalo da razbere 4e ima8 seriozni namereniq i 4uvstva

sameone
05-22-2006, 09:17
Ogledai se naokolo za drugi mom4eta...i ne se doverqvai tolkova lesno..

Krem4eto
05-22-2006, 18:45
Въи хора надъхвате ме да ида и да говоря с него..и маи ас наистина ще го напрражя..че не се издържа така..много ви благодаря за мненията..


P.S.Специално заради valantain_love пиша на кирилица :P

ДА говори с него!!!

lil_sweety
05-22-2006, 18:52
щом толкова си хлътнала по тва момче,значи наистнина държиш на него,затова аз те съветвам да не се срамуваш(няма от какво,това си е чисто изясняване на порблеми между двама души)ами да седнете и да проведете един разговор за вас двамата.тогава вече си дай сметка дали си заслужава да го обичаш и дали той заслужава тебе.ако не -не му давай да те разиграва,той просто няма право

jadna_za_lubov
05-23-2006, 16:00
ми като гледам явно проблема ти е, че си прекалено влюбчива... много бързо хлътваш.. тва не е хубаво, защото не всеки, към който започнеш да изпитваш чувства, може да ти отвърне :roll:
опитай се да се контролираш
знам, че е супер трудно, ама все пак пробвай да го караш по-непукистки и да не се тормозиш толкова - все пак тва са просто едни момчета, има ги под път и над път :) а и щом лесно се привързваш, никакъв не е проблема да потърсиш друг, който ще те обича и да бъдеш с него ;-) айди ByEzZz и успех

P.S. aбе за вас кирилица няма ли бе :) специално бутонче си има вече и пак.. само едничко цъкване с мишката се иска
пробвайте, не е толкова трудно :P

jadna_za_lubov
05-23-2006, 16:02
ми като гледам явно проблема ти е, че си прекалено влюбчива... много бързо хлътваш.. тва не е хубаво, защото не всеки, към който започнеш да изпитваш чувства, може да ти отвърне :roll:
опитай се да се контролираш
знам, че е супер трудно, ама все пак пробвай да го караш по-непукистки и да не се тормозиш толкова - все пак тва са просто едни момчета, има ги под път и над път :) а и щом лесно се привързваш, никакъв не е проблема да потърсиш друг, който ще те обича и да бъдеш с него ;-) айди ByEzZz и успех

P.S. aбе за вас кирилица няма ли бе :) специално бутонче си има вече и пак.. само едничко цъкване с мишката се иска
пробвайте, не е толкова трудно :P

jadna_za_lubov
05-23-2006, 16:04
ми като гледам явно проблема ти е, че си прекалено влюбчива... много бързо хлътваш.. тва не е хубаво, защото не всеки, към който започнеш да изпитваш чувства, може да ти отвърне :roll:
опитай се да се контролираш
знам, че е супер трудно, ама все пак пробвай да го караш по-непукистки и да не се тормозиш толкова - все пак тва са просто едни момчета, има ги под път и над път :) а и щом лесно се привързваш, никакъв не е проблема да потърсиш друг, който ще те обича и да бъдеш с него ;-) айди ByEzZz и успех

P.S. aбе за вас кирилица няма ли бе :) специално бутонче си има вече и пак.. само едничко цъкване с мишката се иска
пробвайте, не е толкова трудно :P