PDA

View Full Version : Ima li jivot bez teb...



05-15-2006, 14:58
И ето всичко свърши след година и половина любов, страсти и взаимни мечти... и сега на къде... сега какво ще стане с мен като той беше моя живот, а сега го няма и никой не може да го замести, никой не може да ми даде цялата тази обич и всеотдайност, която той ми даваше... а сега вече го няма и са останале само спомените, който ме разпокъсват на хиляди малки частици, които никой до сега не можа да събере... всичко си има край... но защо трябва толкова много да боли от него... защо малко по-малко тази раздяла те убива и те отказва от живота, за който до сега си копняла...А можеше да си го върна, можеше да е с мен... но женската ми гордост надделя и аз го оставих да си отиде... и гледах как се отдалечява, но не направих нищо, просто го оставих да си иде... а сега бих дала всичко да е отново до мен... бих дала дори и живота си... Но вече никога няма да сме заедно и тази мисъл ме побърква всяка една минута... нямам сили да продължа... живота ми остана някъде там, където остана и той... Но къде е? Дали се сеща изобщо за мен или си има вече друга, на която дава цялата оная обич, която даваше на мен? Но това са само въпроси без отговор който се забиват дълбоко в сърцето ми и заедно с голямата ми болка ме съсипват ден след ден... Живота продължава, а защо аз немога да продължа моя? Защо времето не лекува болката ми а я прави все по-силна и завладяваща? Какво направи с мен че не мога да продължа на пред... кажи ми как да те забравя като всичко ми напомня за теб...? Дали ще свърши някога този ад....???

slunceto86
05-15-2006, 15:02
RESPECT :( ne znam kakvo da kaja osven che si mnogo silna za da postupish taka i se nadqvam da si go vurnesh nqkoi den otnovo USPEH

ne6i4
05-15-2006, 18:24
RESPECT :( ne znam kakvo da kaja osven che si mnogo silna za da postupish taka i se nadqvam da si go vurnesh nqkoi den otnovo USPEH

mi ... i az sym na tve mnenie :( dr nemoga da ti kaja!sorry :(

slunceto86
05-15-2006, 19:32
Ujasno e da boli no po ujasno e da boli ot lubovta No nali znaesh Po dubre da izgubish istinskata lubov ot kolkoto nikoga do sega da ne si q sreshtala!

ani4ka18
05-15-2006, 19:50
любовта, която изпитваш е повече дори от любов, но знай, че някой ден (а той може и да е скоро) ще срещнеш друга такава любов, защото според твоите думи тази е безвъзвратно изгубена :cry:

slunceto86
05-15-2006, 19:53
Taka e trqbva da si silna

the^one
05-15-2006, 19:55
Ей според мен не трябва да си така писимистично настроена!Края на една връзка е началото на друга ,която може да се окаже много по-различна от предишната .Всяка връзка ще ти даде нещо ново и полезно за живота !Ти си в началото на живота не се отчайвай .Минала съм през същото и го преживях и сега съм щастлива .

slunceto86
05-15-2006, 20:03
the^one imash pravo :) taka e

The Interceptor
05-15-2006, 20:07
Човвк винаги оценява нещата когато ги загуби :? . А болката .... ами след продължителна връзка ... нормално е. А ти не се отчайвай. Човек винаги си мисли че последната любов в най-силна и нищо не може да я замени, но не е така. Човек среща друг в когото да се влюби и в се оказва че е по щастлив с него \:D/ \:D/ \:D/

slunceto86
05-15-2006, 20:36
Taka e za sujalenie dokato ne izgubish nai cennoto ne mojesh da go ocenish kogato to e do teb i te podkrepq i obicha!

j0r0_fear
05-15-2006, 20:41
RESPECT :( ne znam kakvo da kaja osven che si mnogo silna za da postupish taka i se nadqvam da si go vurnesh nqkoi den otnovo USPEHсъгласен съм с теб...дано успееш да си го върнеш...а пак ако не споко има и много други момчета се някои ще е достоен за неговото място

doctordre
05-15-2006, 20:47
RESPECT :( ne znam kakvo da kaja osven che si mnogo silna za da postupish taka i se nadqvam da si go vurnesh nqkoi den otnovo USPEHсъгласен съм с теб...дано успееш да си го върнеш...а пак ако не споко има и много други момчета се някои ще е достоен за неговото място
той е момче бре

black_dimond
05-15-2006, 21:03
ve4e kazah tova v sdna druga tema no pak 6e go povtorq trqbva da tursi6 6astie i v nai ne6astniq moment dori da ne vijda6 svetlina v tunela misli 4e nqkoga 6e bude6 otnovo 6astliv/va tova e nai dobroto re6enie spored men

_MapgaPuTKa_
05-16-2006, 07:34
Невероятно признание.Искрено!Влюбено! трашно! Момиче, невероятна смелост се изисква да оставиш човека, който обичаш! Още по-голяма, обаче е нужна, за да се върнеш при него. Сега мога да ти кажа само-НЕДЕЙ! Ако сте създадени един за друг, отново ще сте заедно без ничия намеса( освен тази на съдбата :wink: )

doctordre
05-16-2006, 12:43
Невероятно признание.Искрено!Влюбено! трашно! Момиче, невероятна смелост се изисква да оставиш човека, който обичаш! Още по-голяма, обаче е нужна, за да се върнеш при него. Сега мога да ти кажа само-НЕДЕЙ! Ако сте създадени един за друг, отново ще сте заедно без ничия намеса( освен тази на съдбата :wink: )
много ми хареса тва за съдбата. подкрепям, всичко е написано някъде горе и не можем да избягаме...

Lovebaby
05-16-2006, 18:20
Човвк винаги оценява нещата когато ги загуби :? . А болката .... ами след продължителна връзка ... нормално е. А ти не се отчайвай. Човек винаги си мисли че последната любов в най-силна и нищо не може да я замени, но не е така. Човек среща друг в когото да се влюби и в се оказва че е по щастлив с него \:D/ \:D/ \:D/



Много правилно :wink: :smt023 :smt023

Lovebaby
05-16-2006, 18:22
RESPECT :( ne znam kakvo da kaja osven che si mnogo silna za da postupish taka i se nadqvam da si go vurnesh nqkoi den otnovo USPEHсъгласен съм с теб...дано успееш да си го върнеш...а пак ако не споко има и много други момчета се някои ще е достоен за неговото място
той е момче бре



Момиче е :wink:

doctordre
05-16-2006, 18:57
RESPECT :( ne znam kakvo da kaja osven che si mnogo silna za da postupish taka i se nadqvam da si go vurnesh nqkoi den otnovo USPEHсъгласен съм с теб...дано успееш да си го върнеш...а пак ако не споко има и много други момчета се някои ще е достоен за неговото място
той е момче бре



Момиче е :wink:
я погледни тази тема например http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=38618 и пак говори

^inana^
05-22-2006, 19:26
sujalqvam,4e si izgubila liubovta si.pone se radvai,4e si nau4ila edin cenen urok - liubovta i gordostta se vzaimoizkliu4vat.ako obi4a6 trqbva da se nau4i6 da preglu6ta6 gordostta si v imeto na vruzkata si.za6toto liubovta e ne6to mnogo po-golqmo i silno.ne si zaslujava zaradi glupavata gordost da razvalq6 6tastieto si.ako o6te ne e kusno se prebori s gordostta i se opitai da vurne6 6tastieto si.ako naistina tova e 4oveka za teb i tvoqta liubov,6te se suberete,vupreki vsi4ko i vsi4ki,budi ubedena!jelaq ti uspeh!