PDA

View Full Version : davaite mnogo predlojeniq;)))))



romp3_g1rl
05-15-2006, 16:01
значи аз сам момиче на 16... иии имам една бест френдка ,която е праела толкова мноо неща за мен че целия ми живот няма да ми стигне за да и се отплащам за всичко !:) ии искам страшно много да и направя някакеа голяммма изненадка,която ще и достави голям кеффффф (такав какавто ми е доставяла и продалжава) е ако може да не са намесени пари че от кам тях не е добре работата...но айде даваите предложенияяяя как да я изиненадам ?!:)

DOKOGA_6TE_TE_OBI4AM
05-15-2006, 16:17
tolkova li si tupa 4e ne moje6 sama kakvo bi i haresalo i bi i dopadnalo istiski. MISLI MOMI4E!!!

Loshotia
05-15-2006, 17:03
Голям сладък плюшен мечок...ма пък с парички ще трябвада го купиш. Ма има и едни дипломи за най добър приятел и там пише някакви мили думи. Такова нещо може да и земеш или направиш

05-15-2006, 18:53
tolkova li si tupa 4e ne moje6 sama kakvo bi i haresalo i bi i dopadnalo istiski. MISLI MOMI4E!!!
mislq 4e ne e nujno da obijda6 momi4eto...tq pita,savetva se pristo ni6to lo6o ne pravi...
ta taka po temata ami kakto kazaha nqkoe plu6eno me4e(ama 6te trqbvat pari4ki,6te sdpesti6 ot zakuska ne6to tva onova)...moje6 naistina (ako moje6 da risuva6)nqkoq kartina koqto da izobrazqva va6eto dobro priqtelstvo...ne6to da napravi6...nali znae6 4e ne e vajno da e golqmo,no da e ot sarce :!: :P :-D Dano izmisli6 ne6ti4ko...