PDA

View Full Version : Ще се побъркам, моля помогнете



diamant
05-15-2006, 17:49
От три години съм влюбена в един съученик, но той определено не споделя чувствата ми.В смисъл симпатична съм му, но повечето ми съученици ме ненавиждат по неизвестни за мен причини и той, за да се прави на интересен, се води по акъла им и се държи гадно с мен. Те му говорят и разни простотии за мен и мисля, че поне отчасти той им вярва.Също така ми няма доверие и за някои неща ме обвинява, че го лъжа(а това савсем не е вярно). Също така той е много харесвно момче, а аз не сам от тези, по които се заглеждат всички.Моля ви, дайте ми някакъв съвет какво да правя, защото вече не издържам.Безумно влюбена съм и не знам какво да правя.

ne6i4
05-15-2006, 18:21
ami...dokoro i az bqx taka v 5 klas se vlubix v edno mom4e ot na6iq klas i... :( to haresva6e druga!ami nemaga da ti kaja kakvo da pravi6 osvem da si nameri6 drugo mom4e!tva spored men e ednistveniq na4in!
idi na dikoteka iili na kafe zapoznai se s nqkoi gotin batko(v smisyl 3-4 godini po golqm ot tebe!)trygnete!
zabravi go toi ne te zaslujava!ima edin laf :koito me obi4a sled men da ti4a!"i az sym na tva mnenie! :) za momenta drugo nemoga da ti kaja osven da go zabravi6!ne biva da misli6 za nego!opitai se da nameri6 nqkoi drug!

05-15-2006, 18:28
И що така си си вдянала гнева на другарчетата ти :shock:

ani4ka18
05-15-2006, 19:17
да ти кажа честно не мисля, че най-добрия начин да забравиш едно момче е да го замениш с друго :-k то много зависи на кой ще попаднеш, щото ако те кара да страдаш значи си си взела двойна глава на белята. дето казали хората "от трън, та на глог" [-(

ani4ka18
05-15-2006, 19:18
исках да кажа двойна беля на главата, де :D

slunceto86
05-15-2006, 19:20
M spored men shtom ne spodelq chustvata ti ne se nadqvai kakvoto i da e stavalo ili kakvoto i da predstoi da stava! Vij ako zapoche da te obicha togava veche reshenieto e izcqlo tvoe!

black_dimond
05-15-2006, 21:15
da nai veroqtno spodelq 4uvstvata ti no poradi kompaniqta mu v u4ili6e ne pravi ni6o ako moje6 pogovori s nego nasame i se izqsnete taka mai e nai dobre

midnight...
05-15-2006, 21:31
хъх ми тфа му се вика страдание от " хубави приказки" неможе да напавиш нищо за компанията му, но можеш да промениш личното му мнение

remember_the_name
05-15-2006, 21:55
emi 1-vo nqmam si na ideq kak da go spe4eli6 6toto sa vi mn gadni vzaimootno6eniqta no moga da ti kaja 4e po-dobre taka za6toto e malko kofti da hodi6 s nqkoi ot klasa ti nai-malkoto za6toto sled kato skusate nqma da mojete da se poglednete a kamoli da sedite v 4asovete no neznam kakto si re6i6 no za men nai-dobriq variant e da go zabravi6 i da si haresa6 nqkoi drug :-)

Malko_kote
05-15-2006, 22:42
Be ei, e kakvo i az bqh v po4ti su6toto polojenie.Razlikata be6e samo, 4e mom4eto mn me haresva6e i poneje razbra 4e i az sum luda po nego, zapo4na da mi se pravi na interesen.Ujas s izvinenie-malko pedal4e.Vij, tova 4e ostanalite ot klasa ne te iskat e suvsem dostatu4no.Znae6 li.Dokato az bqh luda po onova m.toi se podigrava6e s men.Sled tova az go zabravih...a toi sega, hodi mi po petite, postoqnno se zaka4a s men i pro4ie.Q da si gled arabotata, malkoto pobertet4e.3 godini i kusor, az mu hodih po guza, smqtah 4e ne moga bez nego, kogato en go vijdah se poburkvah i kakvo...samo prolivah naprazni sulsi.da si gleda rabotata.Da ne bi da e posledniqt.Q u levo.Kato 4eta temata i mn se draznq.Predstavq6 li si kak si igrae sega s 4uvstvata ti.Predsavisi samo.Zamislise nad tova kolko m.6te ima o6te v jivota ti i 4e ako za vste strada6 atka...6te se pogubi6.Sega i az sum mn vlubena, i poneje...nqma da ti obqsnqvam sega, no se 4uvstvam mn zle.Na sebe si v momente ne moga da pomogna, no poneje sum bila v tvoqta situaciq i sum naqsno kakvo trqbva da napravi6.Tegli mu edna maina i taka.Prosto go zabravi.Vinagi kogato si pomisli6 za nego, smeni misulta :wink: misli za ne6to drugo.Izbqgvai da si oklo nego.Ako napravi6 vs vuzmojno da go zabravi6, povqrvai mi 6te uspee6.Trqbva ti malko volq. :wink:

TiA_MaRiA
05-15-2006, 22:48
Забрави го - 3 години нищо не е станало, каквото и да му говорят хората, ако има чувства към теб щеше поне веднъж да ти го е показал - това са 3 години все пак :?

05-16-2006, 12:44
Be ei, e kakvo i az bqh v po4ti su6toto polojenie.Razlikata be6e samo, 4e mom4eto mn me haresva6e i poneje razbra 4e i az sum luda po nego, zapo4na da mi se pravi na interesen.Ujas s izvinenie-malko pedal4e.Vij, tova 4e ostanalite ot klasa ne te iskat e suvsem dostatu4no.Znae6 li.Dokato az bqh luda po onova m.toi se podigrava6e s men.Sled tova az go zabravih...a toi sega, hodi mi po petite, postoqnno se zaka4a s men i pro4ie.Q da si gled arabotata, malkoto pobertet4e.3 godini i kusor, az mu hodih po guza, smqtah 4e ne moga bez nego, kogato en go vijdah se poburkvah i kakvo...samo prolivah naprazni sulsi.da si gleda rabotata.Da ne bi da e posledniqt.Q u levo.Kato 4eta temata i mn se draznq.Predstavq6 li si kak si igrae sega s 4uvstvata ti.Predsavisi samo.Zamislise nad tova kolko m.6te ima o6te v jivota ti i 4e ako za vste strada6 atka...6te se pogubi6.Sega i az sum mn vlubena, i poneje...nqma da ti obqsnqvam sega, no se 4uvstvam mn zle.Na sebe si v momente ne moga da pomogna, no poneje sum bila v tvoqta situaciq i sum naqsno kakvo trqbva da napravi6.Tegli mu edna maina i taka.Prosto go zabravi.Vinagi kogato si pomisli6 za nego, smeni misulta :wink: misli za ne6to drugo.Izbqgvai da si oklo nego.Ako napravi6 vs vuzmojno da go zabravi6, povqrvai mi 6te uspee6.Trqbva ti malko volq. :wink:
Понякога привличането не е винаги от двете страни и е като тангото, ти пристъпваш той/тя отстъпва назад, ти отстъпваш и той/тя пристъпва към теб понякога е така :roll:

^sladyranka`
05-16-2006, 13:44
Ooo,milata....Tova e naistina ujasno!Mislq,4e se tormozi6 izli6no ,zaradi tova mom4e.6tom se darji taka s teb,zna4i vaob6te ne te zaslujava!Po-dobre se opitai da go razbere6.Kolkoto po-rano se osaznae6 ,tolkova po-dobre :!: Moje bi samo4uvstvieto mu e v pove4ko i zatova se darji taka prosta6ki!Opitai se da gleda6 na nego kato priqtel.Prosto razberi ,4e toi ne e za teb.Li4i si,4e e lo6o mom4e!Hvani si nqkoi ,koito da te zaslujava.Stiga si si gubila vremeto s tova mom4e.Uspeh :wink:

05-16-2006, 14:22
Ooo,milata....Tova e naistina ujasno!Mislq,4e se tormozi6 izli6no ,zaradi tova mom4e.6tom se darji taka s teb,zna4i vaob6te ne te zaslujava!Po-dobre se opitai da go razbere6.Kolkoto po-rano se osaznae6 ,tolkova po-dobre :!: Moje bi samo4uvstvieto mu e v pove4ko i zatova se darji taka prosta6ki!Opitai se da gleda6 na nego kato priqtel.Prosto razberi ,4e toi ne e za teb.Li4i si,4e e lo6o mom4e!Hvani si nqkoi ,koito da te zaslujava.Stiga si si gubila vremeto s tova mom4e.Uspeh :wink:
:o :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ТИ ЧУВАШ ЛИ СЕ БРЕ :shock: :shock: :shock:

Smirnoff
05-16-2006, 16:13
offtopic - ne6i4 takiva malki ku..vi kato tebe sa mi lubimi? Kak po to4no spored tebe tova da trygne s 3 -4 godini po golqm ,s koito se e zapoznala v diskoteka e dobyr suvet????Aman ot takiva kurvenski nomera!^to da hodi s nego?Da q izlyje i da q 4uka samo li?S tebe taka li stana? "Koito me obi4a sled mene da ti4a!"?!?!WTF?!?!?Ti kvo misli6 4e nie mom4etat se 6te ti4ame li?Nqkoi den 6te se obyrne6 i 6te vidi6 4e nqma nikoi zad tebe!

A kym momi4eto?4ovek ne moje da kontrolira 4uvstvata, no pone moje da opita.Opitai da go zaabravi6.Ako ne stane, povqrvai mi rano ili kysno 6te nameri6 nqkoi koito 6te te narkara da go zabravi6 bez da go tyrsi6 izob6to.Gore Glavata :-D

NeSTa_86
05-16-2006, 16:18
absolutno sum suigalsen ](*,)