PDA

View Full Version : a we hora imate li......



girllllllll
05-15-2006, 18:29
да ви попитам имате ли някаква система какво кога да ядете и какво, какво да не ядете и какво да ядете???каква е тя

sorry ako temete se povtarqQ!!!!!!!1

MiRaCuLiXbb
05-15-2006, 18:32
Нямам

Sabrina27
05-15-2006, 21:09
Сутрин закусвам с някакъв плод+чай+преречена филия ръжен хляб, а наобяд и вечер ям квото ми се яде...

i'm so excited!
05-15-2006, 21:33
ям по всяко време квото ми падне

i_want_u_f
05-15-2006, 21:58
tup4a si se s kfot mi padne,izobshto ne se i zamislqm za kaloriite i si mi e dobre :D

strange__
05-16-2006, 11:16
Единственото,което правя е да ограничавам сладкото и хляба. Тестените изделия са ми слабост,но... :oops: Нямам някаква нужда от драстично сваляне на кг,затова и не пазя диети. 2-3 кг по-малко биха ми стояли чудесно,но и така съм си ок :mrgreen:
Ако искаш да се стегнеш си прави и някакви упражнения (всеки ден у вас и 2-3 пъти седмично фитнес) :wink:

Пепи Дъ Ай
05-16-2006, 12:00
Да, имам. Сутрин ям и обяд ям много и гледам винаги да има месо както и достатъчно комплексни въглехидрати. Между храненията плодове и на всяко хранене салатка. някъде през деня вкарвам и една доза протеин на пудра. Вечер ям предино белтъчни и мазнини.

milanistkata
05-16-2006, 13:11
sutrin zakusvam dobre zakuskata e nai vajnata na obqd po malko a sled 6 nikvi hrani nai vajnoto e bez gazirani testeni i sladki

Glezlata
05-16-2006, 19:44
tup4a si se s kfot mi padne,izobshto ne se i zamislqm za kaloriite i si mi e dobre :D
I az i az :smt016

[LP]```
05-16-2006, 19:49
ami tap4e se...kvot mi se qde go qm.kolko i da iskam da svalq nqkoe kilce nemoga da izdarja na izku46enieto da ne si probvam ot dadenoto ne6to za hapvane :smt019 :-D :P

FeelBadInc
05-16-2006, 20:08
Хапвам каквото ми се яде (освен в случаите, когато мързелът ме завладее и не мога да се завлека до кухнята, тогава ям каквото ми донесат ) =P~

^FaiNt^F
05-16-2006, 20:15
neam nikvi shemi...rejimi...i t.n....ima dni v koito moga hi4 da ne qm-ne sym gladna prosto....a v drugi se typ4a se edno utre 6e umra :lol: :lol:

art_lady
05-16-2006, 20:55
Ако става въпрос за здравословно хранене,всмисъл да не дебелееш прото трябва да намалиш храните,богати на въглехидрати-тестени изделия,сладки неща и т.н...
Аз така правя-не се лишавам,но просто ям в ограничено количество. ;)

midnight...
05-16-2006, 21:01
хъх ям когато ми се яде - тфа е велика система :mrgreen:

ProstoAz
05-16-2006, 21:28
Нямам, но обикновенно сутрин не ям. На обяд - я хапна преди даскало, я не. Следобед вече почвам да огладнявам и си похапвам стабилно. Същото важи и за вечерта. :D Много плюскам, след 15:00-16:00ч. ме напада неукротим глад. :)

black_dimond
05-16-2006, 21:57
gledam da ne qm mogo mazni hrani i qm mnogo malko sled 18 chasa i sega kato idva po topliq sezon qm po lekichki hrani

{sladurka}
05-17-2006, 19:34
ми.......... даже и аз незнам. Зимата напълнявам, щото не се движа и постоянно ям, щото съм си у нас. Пролетта започвам да се храня по-малко, защото съм по-често навън и + това започвам да свалям килца заради лятото. Вече през лятото карам само на плодове и салатки. Даже някой ден не се сщам да ям. Ама по принцип си ям достичка. Всъщност ям често но в малки количества. Просто не мога да се ям много наведнъж. Еми това е.........

Roxy
05-17-2006, 21:41
не пия газирано и ям сладко 1 2 пъти в седмицата.слабостта са ми тестените изделия и яденето вечер.. да речем след 7 8 часа

Barbie
05-18-2006, 10:57
mmm...mda...gledam da se hranq zdravoslovno...zakusvam...prepe4ena filiika...kiselo mlqko...kakvoto mi se qde...obqdvam rano...i ve4erqm rano...i leko...principno sled 6 4asa ve4e ne sum i gladna...az bez sladko ne moga da jiveq...ma gledam da go hapvam po rani4ko prez denq...i da ne prekalqvam...ina4e...gore dolu qm kakvoto mi se qde (slava bogy 4e ne obi4am mazni i purjeni hrani...nito puk gazirani napitki)...i est mn plodove i salatki...osobeno prez lqtoto :)

Barbaronka
05-18-2006, 12:19
Ne piq gazirani napitki a samo sokcheta ...
Sutrin pia sok i kafe .. posle si zakusvam kvoto mi se qde..
izbqgvam hlqm.. a ako go qm,go qm po-malko ...
vecher ne qm .. mn rqdko se sluchva da hapna..
A za sladkite raboti.... mnogo e trudno da gi ogranichavam.no se staraq .. [-X :lol:

mnogomili4kata-sf
05-18-2006, 12:41
Нещата,които ям са повече салати,предпочитам марули с риба тон на вечеря + там квото мама е сготвила.Ям по-малко на вечеря,гледам до 8-9 да съм вечеряла,просто щото имах кофти навик да се тъпча преди лягане и после ми беше тежко през нощта,но го промених.В нащо семейство сме малко луди на тема по-здравословно хранене,яде се главно черен хляб,сигурно 1 път на 2-3 месеца се взима обикновен хляб(но аз обичам черния).Пия повечко чайове,въпреки че всички ми се хилят като ходим на кафе,че само тва пия-ма аз си обичам.Бяла захар избягвам,ако пия чай-с мед,ако кафе (което рядко пия)- с кафява захар.Иначе съм яко чревоугодничка-когато видя пица,дюнер,чипс се нахвърлям. Ям си квото искам,но тестени изделия понякога само като видя и мми става тежко,избягвам да ям някви баници,кифли... :-# Но ако става въпрос за салати мога да изям промишлено количество.Общо взето се кефя,че мама ме е научила всичко да папкам :mrgreen: а и с килограмите нямам проблеми,но правя упражнения да не губя форма все пак...а да забравих да кажа,че се научих да избягвам солта и сега примерно варените яйца(не обичам много пържено) са ми по-вкусни както и зеленчуците без сол,също така на салатите слагам ябълков оцет-щото е по-здравословен ;)

teenkopele
05-18-2006, 12:42
ям по всяко време квото ми падне

И аз съм така. :wink:

ninsy
05-18-2006, 13:09
ям каквото ми се яде,а и килограми не ми се лепят въобще...че даже и сладко не обичам [-X