PDA

View Full Version : Moderated: На 16 съм, а до сега съм нямал гадже



16
05-15-2006, 18:41
На 16 съм а досега съм нямал гадже.Вси4ки ме смятат за смотан.Моля кажете какво да направя.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

SeXyTo_f
05-15-2006, 18:45
ми рано или късно...любовта ще те върхлети...не се отчайвай ;)

ne6i4
05-15-2006, 18:47
az sym na 15 i sy6to ne sym imala!ami pokaji im 4e ne si smotan!opitai se da se vlubi6 v nqkoi momi4e!zabii q!apyk i kakvo te byrka kakvo mislqt drugite!vajnoto e kakvo misli6 ti! [-X ne se vliqi ot tqx! a na4in da ne te smqtat za smotan e samo da im dokae6 4e ne si!kvo kat ne si imal gaje!?tva spored men ne eproblem za da te smqtat za smotan! :D za men ne si!?
dokaji im go!aide uspex

ani4ka18
05-15-2006, 19:04
ако те успокоява това аз съм на 18 и едва миналата година за първи път тръгнах с момче. с което за моя радост все още съм. така че това са дето му викат "бели кахъри" давай напред! :wink: :D

slunceto86
05-15-2006, 19:28
EIIII STIGA BE NQMA DA KAZVASH CHE SI SMOTAN EEE!! CHUESH LI ME NQMA SMOTANI ILI GROZNI HORA ZA SEKI VLAK si ima putnici nqma da se otchaivash kfo kato si nqmal gadke moito gadje 1-voto mi i edinstveno za sega go gepih na 18 godini spoko ne se OTCHAIVAI spoks

05-15-2006, 20:44
mn qsno 4e nqma d aimate gajeta dokato visite po tiq 4atove i forumi :smt011 postoqqno povtarqte 4e mirca ne e jivota a vsi4ko e i samo v realnostta mi kvo sedite i se oplakvate :smt017 "nqmam gaje " :smt022 "zarqzahe me.." i tem podobni :smt104 izlez razhodi se disko misko i 6te si nameri6 averka !! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

black_dimond
05-15-2006, 20:55
da nai hubavite ne6a stavat neo4akvano ne se ot4aivai

Lovebaby
05-15-2006, 21:01
Любовта идва когато наи-малко я очакваш.Не се притеснявай!Всичко с времето си . :roll: :-D 8)

the^one
05-15-2006, 21:29
И аз ще се присъединя към останалите .Да не ти пука какво ти казват и мислят хората за тебе.Напред си продължаваш и толкова.Те пък тея дето са имали толкова мн връзки какво са взели от тях ,с какво са се обогатили духовно.Я усмивка и ще видиш ,че всичко ще се оправи.

Malko_kote
05-15-2006, 22:54
MI az li4no ne razbiram, za6to te smqtat za smotan.Az sum na 14 god i sum imala dosta gadjeta.Razbirase ni6to seriozno samo celuvki, ni6to pove4e.Oba4e puk, zaradi tova...o boje prosto ne si nameril podhodq6tata i tolkova.Glupaci.nqma zn.Mi nameri si nqkoq gotina macka, celuni se s neq, pokaji 4e moje6 mn i taka. :wink:

remember_the_name
05-15-2006, 22:59
abe da ne ti puka kvo mislqt ostanalite tova s kolko si hodil ne e otzna4enie tova ne e na4in na razdelq6 horata taka 4e spoko 4esno kazano oba4e nqma da si hvane6 gadje ako sedi6 samo vyv forumi ili 4atove po4nete da izlizate na vyn i povi6ete li4niq si jivot malko e strano 4e na 14-15 god o6te ne ste hodili s nikoi 6toto teq ot moq klas sa imali gadjeta o6te v detskata gradina no kakto i da e stiskam palci da sre6nete lubovta po-skoro

j0r0_fear
05-16-2006, 09:53
ми напомпи ги с тукати удряи лепи мачкаи ги докат не почнат да те уважават...и момичетата ще видат че не си женкар и смотан

RoSsY88
05-16-2006, 11:09
Всичко с времето си...Тп пък голямата работа да си имаш гадже или не...Дупс то ако с еопределя дал си готин или смотан по тва дали има гаджета или не...

slunceto86
05-16-2006, 11:16
Shte imash spokS!!!!

Deqn
05-16-2006, 11:53
16,
След като всички около теб ти казват че си смотан, може би наистина си смотан. Но за това че не си имал гадже за някакви си 16 години не е нищо страшно... не виждам нищо МОДЕРНО в това 12-15 годишни да търсят гаджета.

Не се тревожи че не си имал гадже, първата ми приятелка беше когато бях на 17... сега мога да имам 1-2 нови приятелки месечно. И бях супер смотан на твоята възраст, и ти си смотан сега ;)

Не се шегувам, но можеш да промениш това.

РАЗГОВАРАЙ с хора навсякъде. Притесняваш се че няма да те приемат ако ръсиш глупости, ако говориш силно, ако привличаш внимание, ако се запознаваш с нови момичета... но това е начина да филтрираш доколко си социален и да подобриш това. Ако трябва дори бъди клоун, бъди арогантен, бъди забавен, бъди емоционален, и виж как хората около теб реагират на това.

Само с опита ще се научиш да си социално интелигентен. Само гледай да не правиш незаконни неща и изнасилвания след като ти казах това, ок? ;)

Бъди сред хора по 2 часа на ден, нови хора... след някой друг месец приятелите ти няма да те познаят. И намали компютърните игри.

16
05-16-2006, 15:13
Как да забия някоя като до сега не съм имал никакъв опит.Незнам откаде да почна ,какво да кажа.Страх ме е да не се изложа :( :?:

p
05-16-2006, 19:56
mi s kef :lol: :lol:

NeSTa_86
05-16-2006, 20:00
проблемът е много голям наистина няма решение просто

sk8girL
05-16-2006, 20:13
За всеки влак си има пътници, така че не се отчайвай ще дойде и твоя ред !:)

jadna_za_lubov
05-21-2006, 00:15
ami neka da si smotan...vajnoto e da ne ti e kofti za tfa i da misli6 4e si qk! a puk sadbata 6te te sabere s lubovta nqkoi den spox! \:D/

Ivtcho_
05-21-2006, 01:05
Как да забия някоя като до сега не съм имал никакъв опит.Незнам откаде да почна ,какво да кажа.Страх ме е да не се изложа :( :?:
Разбери какъв тип момичета харесваш, намери някоя, която да отговаря на изискванията ти и се започва ... Опознай я, за да знаеш, че ако си с нея ще се чувстваш добре. Разбери какви са интересите й и прави така, че и на нея да и е интересно ... опитвай се да привличаш вниманието й - дали чрез глупост, чрез жест или дори просто с поглед и усмивка - няма значение, само внимавай да не прекаляваш.

Когато решиш, че си готов и смяташ, че това е Момичето с главно М - просто иди при нея и изрази чувствата си, по начин, който ти идва на акъла - просто и говори истината, без да се опитваш да изглеждаш оригинален или нещо подобно. Остави я да помисли и ако има чувства към теб всичко ще се нареди, ако ли не - просто ще ти каже, че нещата няма да се получат ... Разочарования винаги има - животът не е розов. Не се притеснявай ако те "отрежат" - приеми го като нещо нормално - случва се всеки ден на много хора. :)

А това, че си на 16, а още не си имал приятелка не е нещо, от което да се срамуваш или пък причина да те наричат смотан ...може да имаш някакъв страх от обвързване или дребен комплекс - изясни се с тези неща и се опитай да ги преудолееш. С времето ще придобиеш необходимата увереност и самочувствие - просто трябва да започнеш от някъде .. никой не се е родил научен, нали така? :) Лично аз за първи път се влюбих точно на 16 години - усещането е уникално и повярвай ми - ще дойде и твоят ред. :)

dEnIsTy
05-21-2006, 09:37
16,
След като всички около теб ти казват че си смотан, може би наистина си смотан. Но за това че не си имал гадже за някакви си 16 години не е нищо страшно... не виждам нищо МОДЕРНО в това 12-15 годишни да търсят гаджета.

Не се тревожи че не си имал гадже, първата ми приятелка беше когато бях на 17... сега мога да имам 1-2 нови приятелки месечно. И бях супер смотан на твоята възраст, и ти си смотан сега ;)

Не се шегувам, но можеш да промениш това.

РАЗГОВАРАЙ с хора навсякъде. Притесняваш се че няма да те приемат ако ръсиш глупости, ако говориш силно, ако привличаш внимание, ако се запознаваш с нови момичета... но това е начина да филтрираш доколко си социален и да подобриш това. Ако трябва дори бъди клоун, бъди арогантен, бъди забавен, бъди емоционален, и виж как хората около теб реагират на това.

Само с опита ще се научиш да си социално интелигентен. Само гледай да не правиш незаконни неща и изнасилвания след като ти казах това, ок? ;)

Бъди сред хора по 2 часа на ден, нови хора... след някой друг месец приятелите ти няма да те познаят. И намали компютърните игри.
по мнението ти усещам,че не си се променил и все още си МНОГО смотан...
а по темата..според мен даже е по-добре да имаш връзка на 16-17, тогава си по-зрял и би трябвало да знаеш какво искаш и какво трябва да даваш :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-21-2006, 10:10
ne se otchaivai jivota e pred teb i nai vajnoto e ti da ne se mislish za smotan zashtoto togaa i dr she si go mislat uspeh :P