PDA

View Full Version : strii



05-15-2006, 19:14
takaa, znam 4e ima 123 takiva temi ama az da kaja/pitam. ta zna4i ne sum otslabval/nadebeliaval riazko oba4e kojata mi iavno e dosta ne-elasti4na. polu4avam rezki ot super obiknoveni ne6ta. primerno kato hodia na trenirovki i zagriavam, pravia niakakvo po silno rastiagane na krakata ili gurba i posle gledam - strii. dosta e nepriatno i se 4udia ima li ne6to s koeto da se podobri tfa svoistvo na kojata - vitamini, etc?

batkodoki
05-15-2006, 20:20
сложно е.
в общия случай А+Е помага. но ако си малък, внимавай с дозите. А е токсичен при предозиране и кумулира/натрупва се/ в организма. малка доза за 3 дни на месец, не повече

Barbie
05-15-2006, 23:42
tiiiiiii...sigyren li si 4e za strii stava duma? dai malko opisanie

SeXyTo_f
05-16-2006, 07:16
ми мажи се с нещо всеки път следкато излезеш от баниата...ако стриите са "пресни" могат да изчезнът... 8-[

Вътьо
05-16-2006, 09:52
Мажи се с кремове някви.Такия козметични за тяло...
Ако вече са се появили стрий-те, няма как да се махнат.Могат само да изсветлеят малко, но няма да се махнат.Изсветляването става чрез инжектиране на витамин Б 12.Директно в мускула се бият инжекциите.Обаче колко инжекции и колко мг. - не мога да ти кажа...Влез във forum.bb-team.org и питай във някой от разделите. Там са доста компетентни - ще ти отговорят веднага.