PDA

View Full Version : Незнам как да се запозная с нея.



rocky_m
05-15-2006, 19:33
Здравейте хора.Имам проблем и се надявам някои да ми даде добър съвет.Значи има едно момиче което е от друг клас но учи в същото училище като мен.От много време е харесвам като отначало си мислех че ще е за кратко.Проблемът ми ,че незнам как да се запозная с нея,много се страхувам от провал а найстина е харесвам.Моля ви даите ми съвет.

slunceto86
05-15-2006, 19:37
Slushai me sq t`fa da te e strah e glupavo se pak samo shte se zapoznaete za nachalo sled tova veche shte preminete na zdr po koridorite i taka bratle no misalta mi e nqma da se plashish ko tolkova strashno ima tova e momiche ne e VULK :) ne se izlagai zapoznai se pri purva vuzmojnost s neq sled vreme q pokani na kafe i takams ako ne ti otkaje da se zapoznaete znachi ne e bezrazlichna vij ako otkaje togava shte se naloji da q zabravish!

lost_girl
05-15-2006, 20:21
zna4i:otiva6 pri neq i i kazva6 iska6 li da se zapoznaem i se zapoznavate ili Hi kazvam si (edi kak si) priqtno mi e ti kak se kazva6 i taka.makar 4e ti davam takav savet az na dali 6te go naprava za6toto sam mn sramejliva,no ti ne si(taka si misla) za tova deistvai!

Deqn
05-16-2006, 12:17
rocky_m,
приятелю, това е смешно :)

Жените трябва да се притесняват от нас, не ние от тях. Ние сме агресивни ловци и непукисти. Единственото което ти трябва да знаеш, за да вземеш решение да се запознаеш с нея, е дали наистина ти харесва. Какво ще помисли тя след като се запознаете, не трябва да ти пука.

Остави женските притеснения и анализи на жените.

Просто иди при нея, и говори... каквото ти дойде на ум. И колкото е по-различно от "здравей, как си", толкова по-добре. Защото ще си различен.

Не чакай одобрението й, просто бъди уверен и се забавлявай. Само с естествен чар можеш да я целунеш дори 15 минути след като се запознаеш с нея ;).

Всичко е игра, приеми го така, и ще ти е по-лесно.

DeSsY`
05-16-2006, 12:29
Просто бъди себе си. Отиди при нея, питай я как се казва, заговори я на някаква тема. Направи всичко възможно да и станеш симпатичен, защото първото впечатление е много важно. Покани я да излезете на разходка или на кафе, някъде където ще сте само двамата и ще можете да си говорите. ;)

05-16-2006, 12:49
rocky_m,
приятелю, това е смешно :)

Жените трябва да се притесняват от нас, не ние от тях. Ние сме агресивни ловци и непукисти. Единственото което ти трябва да знаеш, за да вземеш решение да се запознаеш с нея, е дали наистина ти харесва. Какво ще помисли тя след като се запознаете, не трябва да ти пука.

Остави женските притеснения и анализи на жените.

Просто иди при нея, и говори... каквото ти дойде на ум. И колкото е по-различно от "здравей, как си", толкова по-добре. Защото ще си различен.

Не чакай одобрението й, просто бъди уверен и се забавлявай. Само с естествен чар можеш да я целунеш дори 15 минути след като се запознаеш с нея ;).

Всичко е игра, приеми го така, и ще ти е по-лесно.
Човече напълно съм съгласен с теб \:D/

^sladyranka`
05-16-2006, 13:15
mi mnogo lesno
prez nqkoe mejdu4asie ako q zase4e6 v nqkoe magazin4e da si vzima ne6to otidi pri neq .. popitai q kakvo 6te si vzima ,ako tova ne si go hapval pitai hubavo li e ,vzemi si i ti i po mejdu drugoto q popitai kak se kazva:)
prosto e :-)

05-16-2006, 14:23
mi mnogo lesno
prez nqkoe mejdu4asie ako q zase4e6 v nqkoe magazin4e da si vzima ne6to otidi pri neq .. popitai q kakvo 6te si vzima ,ako tova ne si go hapval pitai hubavo li e ,vzemi si i ti i po mejdu drugoto q popitai kak se kazva:)
prosto e :-)
Ти така ли правиш :P

LofYou
05-16-2006, 15:19
Просто бъди себе си. Отиди при нея, питай я как се казва, заговори я на някаква тема. Направи всичко възможно да и станеш симпатичен, защото първото впечатление е много важно. Покани я да излезете на разходка или на кафе, някъде където ще сте само двамата и ще можете да си говорите. ;)


Absolutno sym syglasna s teb ;]

j0r0_fear
05-16-2006, 19:04
виж сега братле сега ще ти кажа как правя аз..моя начин е много странен но е и много изгоден....значи отиваш при нея...и и казваш извиняваи нали ти беше момичето на което трябваше да направя един плакат....и тя ако ти отговори нещо си обаркал....я питаи сигурна ли си...и тя вече ако ти отговори да...ти и кажи е жалко значи сам обаркал момичето но се радвам че се запознах с такова хубаво момиче....на външен вид изглежда много тапо но така се запознах с една много яка и после трагнахме...успех човече

05-16-2006, 19:11
виж сега братле сега ще ти кажа как правя аз..моя начин е много странен но е и много изгоден....значи отиваш при нея...и и казваш извиняваи нали ти беше момичето на което трябваше да направя един плакат....и тя ако ти отговори нещо си обаркал....я питаи сигурна ли си...и тя вече ако ти отговори да...ти и кажи е жалко значи сам обаркал момичето но се радвам че се запознах с такова хубаво момиче....на външен вид изглежда много тапо но така се запознах с една много яка и после трагнахме...успех човече
Горе долу плана ти го бива :-k но все пак е опасно ако не знаеш дали си има гадже или некой побойник не се опитва да я свали също, абе работата е пиперлива :wink:

NeSTa_86
05-16-2006, 19:53
изтърви си кърпичката хахах

Lovebaby
05-16-2006, 20:10
rocky_m,
приятелю, това е смешно :)

Жените трябва да се притесняват от нас, не ние от тях. Ние сме агресивни ловци и непукисти. Единственото което ти трябва да знаеш, за да вземеш решение да се запознаеш с нея, е дали наистина ти харесва. Какво ще помисли тя след като се запознаете, не трябва да ти пука.

Остави женските притеснения и анализи на жените.

Просто иди при нея, и говори... каквото ти дойде на ум. И колкото е по-различно от "здравей, как си", толкова по-добре. Защото ще си различен.

Не чакай одобрението й, просто бъди уверен и се забавлявай. Само с естествен чар можеш да я целунеш дори 15 минути след като се запознаеш с нея ;).

Всичко е игра, приеми го така, и ще ти е по-лесно.
Човече напълно съм съгласен с теб \:D/

И аз , и аз :-D

^sladyranka`
05-17-2006, 15:10
mi mnogo lesno
prez nqkoe mejdu4asie ako q zase4e6 v nqkoe magazin4e da si vzima ne6to otidi pri neq .. popitai q kakvo 6te si vzima ,ako tova ne si go hapval pitai hubavo li e ,vzemi si i ti i po mejdu drugoto q popitai kak se kazva:)
prosto e :-)
Ти така ли правиш :P

Mmmm ..ponqkoga :)
Ima efekt! \:D/ \:D/ \:D/

teenkopele
05-17-2006, 15:14
Просто бъди себе си. Отиди при нея, питай я как се казва, заговори я на някаква тема. Направи всичко възможно да и станеш симпатичен, защото първото впечатление е много важно. Покани я да излезете на разходка или на кафе, някъде където ще сте само двамата и ще можете да си говорите. ;)

Напълно съм съгласен. :wink:

rocky_m
05-17-2006, 21:17
Благодаря ви много,при първа възможност ще опитам нещо от това което ми препоръчахте.

05-17-2006, 21:22
абе роки_м
ти от кое даскало си?

Вътьо
05-17-2006, 21:24
zna4i:otiva6 pri neq i i kazva6 iska6 li da se zapoznaem i se zapoznavate ili Hi kazvam si (edi kak si) priqtno mi e ti kak se kazva6 i taka.makar 4e ti davam takav savet az na dali 6te go naprava za6toto sam mn sramejliva,no ti ne si(taka si misla) za tova deistvai!
Хаха...Ти от Марс ли падаш...Като не знаеш какво да кажеш, по-добре не го казвай.Представяш ли си момчето да отиде и да й каже "Искаш ли да се запознаем?"... "А дъвчица искаш ли?"

Приятел, и аз ще те посъветвам нещо.Издебни я, когато е сама.Но сама - значи напълно сама.Отиди до нея и леко и небрежно й кажи "Е, болеше ли?".Тя най-вероятно ще те пита "Моля?" или "Какво?".Тогава й кажи "Когато падна от рая...болеше ли?"Тя ще се усмихне(личен опит ;) ) и ще ти отговори нещо...От там нататъка топката е в твой ръце.Просто се отпусни, говори това, което ти идва на ум.Бъди себе си...
Айде успех!

05-17-2006, 22:17
zna4i:otiva6 pri neq i i kazva6 iska6 li da se zapoznaem i se zapoznavate ili Hi kazvam si (edi kak si) priqtno mi e ti kak se kazva6 i taka.makar 4e ti davam takav savet az na dali 6te go naprava za6toto sam mn sramejliva,no ti ne si(taka si misla) za tova deistvai!
Хаха...Ти от Марс ли падаш...Като не знаеш какво да кажеш, по-добре не го казвай.Представяш ли си момчето да отиде и да й каже "Искаш ли да се запознаем?"... "А дъвчица искаш ли?"

Приятел, и аз ще те посъветвам нещо.Издебни я, когато е сама.Но сама - значи напълно сама.Отиди до нея и леко и небрежно й кажи "Е, болеше ли?".Тя най-вероятно ще те пита "Моля?" или "Какво?".Тогава й кажи "Когато падна от рая...болеше ли?"Тя ще се усмихне(личен опит ;) ) и ще ти отговори нещо...От там нататъка топката е в твой ръце.Просто се отпусни, говори това, което ти идва на ум.Бъди себе си...
Айде успех!
това си е стандартно но мисля че ще има жесток ефект

Deqn
05-18-2006, 10:44
@Вътьо,
това е един от най-неефективните начини да се запознаеш с момиче.

1. Изкуствен е, заучен, момичетата усещат фалша от километри. Ако си фалшив с нея, не си достатъчно смел за да си естествен, следователно си страхлив. Жените не чукат страхливци.

2. Още поне стотина мазници са я заговаряли с подобна реплика, ти би бил 101-вия. Нулева оригиналност.

3. Поставяш я на по-високо стъпало от себе си още от началото, като й правиш комплимента. Не си никакво предизвикателство.

Първите думи които й казваш, са просто такива с които да грабнеш вниманието й. Нищо повече. Не комплименти, не сексуални намеци, не тежкарски цинизми, не мазни коментари за това колко е "прекрасна". Това което идва след като си й грабнал вниманието е далеч по-важно.

А може би най-голямата грешка която можеш да направиш е, да се опитваш да я впечатлиш.

... всъщност няма почти никакво значение какво казваш. Далеч по-важно е как го казваш, поглед, език на тялото и цялостно излъчване. Думите са просто извинение да общуваш с нея :)

eleto_ludo_dete
05-18-2006, 10:59
KOlkoto i banalno da zvu4i nqkoi tvoi priqtel 6te svar6i tazi rabota za teb.6Te otide pri momi4eto i 6te si pita napravo ima li gadje ili nqma,a,ako kaje 4e e svbodna tova zna4i ,4e ti e vreme da deistva6.Ako samo si 4aka6 da te zabeleji tova ozna4ava agoniq i nervi.Momi4eto edva li znae za tvoite 4uvstva i moje da se iznenada priqtno kato razbere~~~Samo si predstavi 4e i tq te haresva.A,ti pravi6 li ne6to po vaprosa?Pone usmihva6 li i se?Namekni i ina4e si obre4en.......Uspeh

05-19-2006, 20:52
ehoo roky
slu4ajno da si ot 35to?