PDA

View Full Version : Trevata ne mi se e iz4istila oy organizma ve4e mesec!



Eleonora
05-15-2006, 21:47
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-k

TvoetoMom4e
05-15-2006, 21:54
za da se iz4isti trevata ot organizma za nijni pone okolo 3 meseca .. znam go ot li4en opit

05-15-2006, 22:39
хаха една седмица е достатъчна за да се изчисти от организма \:D/

stereophonix
05-15-2006, 23:00
7-10 dena i si 4ista (:

05-16-2006, 02:30
и как стигнахте до тоя извод, след обективна оценка на съществуващите източници.. предполагам :D

THC със стандартните български тестове се улавя 2-3 седмици след последната употреба, но ако ядеш кебапчета за закуска и ходенето до магазина възприемаш като креативен спорт, може и повече

05-16-2006, 13:45
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-k
Елеонор4е, сигурна ли си, 4е си пушила само веднъж, защото ако е така , защо теста "ПАК излиза положителен"?
след 3 месеца само ако преди това си пушил поне месец всеки ден по 5 пъти някаква много яка трева, 4ак тогава може да даде положителен резултат, и то, както каза и другия преди мен-ако си 90 кила лоена топка, дето освен гребане с лъжица и 100 метра вита баница, други спортове не практикува.

А тревата, за разлика от стимулантите(амфети, кока) и опиатите(морфин, хероин) се "из4иства" бавно от организнма, защото е МАСТНОРАЗТВОРИМА,
демек-не се разтваря в урината, нито в потта, а си стои, докато се разгради.
в тялото на по-дебелите хора тетрахидроканабинола остава по-дълго, защото те имат пове4е телесни мазнини.

terry
05-16-2006, 13:53
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-kEleonora i az sum taka pravih si predi nqkolko sedmici testy i izleze polojitelen,a sum si drupnala vednuj predi godina i polovina!Moje da zvu4i tupo no ostavat sledi malki no gi ima!

stereophonix
05-16-2006, 16:48
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-kEleonora i az sum taka pravih si predi nqkolko sedmici testy i izleze polojitelen,a sum si drupnala vednuj predi godina i polovina!Moje da zvu4i tupo no ostavat sledi malki no gi ima!ne, 4e ne ti vqrvam.. no ... HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA!!! !!!!!!!!!
imam poznati kade napu6eni testa ne gi hva6ta ti ko zaribqva6.. 1na drapka predi godina i pak e polojitelen .. hahahhahahahaha

terry
05-16-2006, 17:34
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-kEleonora i az sum taka pravih si predi nqkolko sedmici testy i izleze polojitelen,a sum si drupnala vednuj predi godina i polovina!Moje da zvu4i tupo no ostavat sledi malki no gi ima!ne, 4e ne ti vqrvam.. no ... HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA!!! !!!!!!!!!
imam poznati kade napu6eni testa ne gi hva6ta ti ko zaribqva6.. 1na drapka predi godina i pak e polojitelen .. hahahhahahahahaznam i na mene mi prozvu4a nelogi4no no tova pokazaha testovete!tova pokazva i 4e vsi4ko e vuzmojno

GoHardeR
05-16-2006, 19:12
7-10 dena i si 4ista (:
edit:ok niama da sporia...no zavisi pt testa super mnogo!

05-16-2006, 20:02
..което отново доказва тезата ми, че не винаги може да се вярва на тези тестове...като с тези за бременност е :lol: :lol: :lol:

stereophonix
05-16-2006, 20:39
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-kEleonora i az sum taka pravih si predi nqkolko sedmici testy i izleze polojitelen,a sum si drupnala vednuj predi godina i polovina!Moje da zvu4i tupo no ostavat sledi malki no gi ima!ne, 4e ne ti vqrvam.. no ... HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA!!! !!!!!!!!!
imam poznati kade napu6eni testa ne gi hva6ta ti ko zaribqva6.. 1na drapka predi godina i pak e polojitelen .. hahahhahahahahaznam i na mene mi prozvu4a nelogi4no no tova pokazaha testovete!tova pokazva i 4e vsi4ko e vuzmojno
ama nqma kak .. to tva prosto si e nevazmojno .. nqma na4in prosto.. (: ama balgarska mu rabuta [;

GoHardeR mn si v gre6ka .. pravila sam si podobni testove i imam mn priqteli, koito sa si pravili.. ne sam go 4ela ot knijkite tva (da ne govorim, 4e nikade ne pi6e za 6 meseca pri marihuanata) .. 10 dena.. maximum 15, no ne i pove4e!

terry
05-16-2006, 20:47
emi nzn to trevata e edin vid kato cigarata!kato sedi6 do pu6a4i malko ili mnogo ti ostava nikotin v kruvta za6toto se pak si vdi6al dima!su6totoo e i s narkotika, a da ne govorime ako si go pu6el.ostvat si tezi ne6ta.pone spored mene de,dokazaha mi 4e dori i sled godina i polovina moje da me hvanat i me hvanaha..... taka 4e napulno e vuzmojno

TvoetoMom4e
05-16-2006, 21:26
men ve4e 4 godini vseki pyt e polujitelen .. ama razlikata e tam 4e az sym se drogiral ... za koeto syjalqvam adski mnogo :smt011

XpensivE
05-17-2006, 16:42
Тревата се чисти от организма напълно за около месец и половина. Можеш да се изчистиш и за 2-3 седмици с много кисело мляко.

Lil` Bow Wow
05-17-2006, 17:39
Елеонорче аз мислех че си различна...:(

bibonka
05-20-2006, 01:53
trevata se chisti ot organizma kakto sledva :
urina 10 dena max 11-12...
ot kryvtta : mejdy 2-3 meseca zavisi ot organizma ...
iii treto...
ne si vzimaite testovete ot aptekite zashtoto az prez jivota si ne sym pyshila a sis napravih da vidq kakvo jivotno e tova i izleze polojitelen...tova si e moe lichno mnenie i sto procenta ne vsichki sa bygavi,no tova i drygi hora sa mi go kazvali :)

DevilWish
05-20-2006, 10:21
Айй ужас.Дано не ми се налага да го правя,че МАМА ше ме убие :smt005

'wan`a`doo'
05-20-2006, 11:02
Абе как месец и година ще ви седи в кръвта??? Мене приятели,дет са пушили с години и пият некфи раути ден-два и тестовете им излизат отрицателни!


Тест за наркотици (Maрихуана) - THC cassette

Тестът за THC е имунахроматографски едностъпков ин витро тест. Той е предназначен за качествено определяне на THC и неговите метаболити в проби за изследване от човешката урина. ТНС е Марихуанно средство, имащо редица биологични последствия при хората и се нарича още Канабиноид. Той е стимулант на централната нервна система, повишава настроението, чувствителността и чувствеността, предизвиква лоша координация, загуба на паметта, параноя, безпокойство, подтиснатост, халюцинации и учестено сърцебиене. Големи дози от канабиноида могат да доведат до зависимост и пристрастяване. Толерирането на сърдечни и психотропни вещества може да доведе до постоянна отпуснатост, инсомния, анорексия и ноусея. 9 ТНС – е основната активна съставка на канабиноида. Главният метаболит изхвърлян в урината е 11-nor - 9 – ТНС – 9 – СООН, които могат да се намерят часове след употребата или са откриваеми над граничното ниво от 50 ng/ml за 3 до 10 дни след пушенето.

Съдържание: Тест за марихуана касета, уринаторно легенче.

05-20-2006, 16:33
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-kEleonora i az sum taka pravih si predi nqkolko sedmici testy i izleze polojitelen,a sum si drupnala vednuj predi godina i polovina!Moje da zvu4i tupo no ostavat sledi malki no gi ima!

waxaxxaxaxaaxxaxaa ти да не си са друсала с хероин?

CRaZy_IKT
05-21-2006, 22:11
В урината-2 седмици
в косата-6 месеца
за ДНК не знам,но тва е със сигурност

XePouH
05-23-2006, 20:37
абе щом е български теста значи е боклук и показва обратното :-D

CRaZy_IKT
05-24-2006, 14:19
Абе как месец и година ще ви седи в кръвта??? Мене приятели,дет са пушили с години и пият некфи раути ден-два и тестовете им излизат отрицателни!


Тест за наркотици (Maрихуана) - THC cassette

Тестът за THC е имунахроматографски едностъпков ин витро тест. Той е предназначен за качествено определяне на THC и неговите метаболити в проби за изследване от човешката урина. ТНС е Марихуанно средство, имащо редица биологични последствия при хората и се нарича още Канабиноид. Той е стимулант на централната нервна система, повишава настроението, чувствителността и чувствеността, предизвиква лоша координация, загуба на паметта, параноя, безпокойство, подтиснатост, халюцинации и учестено сърцебиене. Големи дози от канабиноида могат да доведат до зависимост и пристрастяване. Толерирането на сърдечни и психотропни вещества може да доведе до постоянна отпуснатост, инсомния, анорексия и ноусея. 9 ТНС – е основната активна съставка на канабиноида. Главният метаболит изхвърлян в урината е 11-nor - 9 – ТНС – 9 – СООН, които могат да се намерят часове след употребата или са откриваеми над граничното ниво от 50 ng/ml за 3 до 10 дни след пушенето.

Съдържание: Тест за марихуана касета, уринаторно легенче.

Тая извадка дето си я дал/а е абсолютна тъпа пропаганда-кой е писал тая статия някой гаден антитрева активист отново нали...И тва дето го пише всичкото-нито едно вярно не открих освен "откритието" че в марихуаната има канабиноиди УАУ :lol: лелеее ужас ](*,)

'wan`a`doo'
05-24-2006, 21:27
Това е упътване бе

Icaki
05-24-2006, 21:55
значи първо тво колко ше ти е положителен теста зависи от много неща - колко си пушила колко килограма си какава ти е отделителната система, ако щеш колко ти е средния пулс........ но за бурзо прочистван е просто на ден по един блистер витамин ц и яко бира

Nen0RmalniK
09-21-2006, 13:21
Kakvo da napravia,pu6ila sum samo 1 put i to ne se e povtarialo,a sega na testa za urina,pak izliza polojitelen! :-# :-k kazval sam go v mnogo forumi.. predi da otidesh na test pie6 mnogo mnogo mlqko kolkoto moje6 pove4e i testa ne pokazva nishto ! uspeh sledvashtiq pat !:)

No_LiMiTe^f
09-24-2006, 18:08
Хора осъзнаите се!Пробвали сте по веднъж и вече си мислете че знаете всичко!Мога да ви кажа че не се изчиства за дни!3 месеца и си чиста!Тва е!Наистина понякога и тестовете грешат!Но по принцип са 3 месеца!Как може да си мислите че тревата се изчиства за 10 дена!То звучи смешно!Аиде ако след 2 месеца пак е положителен кажи!

aliq
09-24-2006, 22:15
7-10 dena i si 4ista (:

лалала
09-30-2006, 14:15
materqla se iz4istva za 6 meseca i kraven test ne moje da go zase4e,predstavi si za ky6trqlki,pii vida mnoo i tve e!!!a tva 4e bg testove sa maloumna rabota e dr vapros [-( [-(

leko_otkachena
09-30-2006, 14:50
materqla se iz4istva za 6 meseca i kraven test ne moje da go zase4e,predstavi si za ky6trqlki,pii vida mnoo i tve e!!!a tva 4e bg testove sa maloumna rabota e dr vapros [-( [-( absolutno edin moi priqtel se beshe napushil predi edna sedmica sa testa pokazva che e otricatelin kak 1 godina i pak shte e polovitelen gluposti

niGGa
09-30-2006, 17:04
Напълно се изчиства за 2-3 месеца.Зависи от организма.

Nosferatu_Alucard
10-01-2006, 14:38
Честно казано не знаех че има такива последици... какво значи това? Има ли някакво влияние върху организма докато се изчисти тая трева?

leko_otkachena
10-01-2006, 15:41
Честно казано не знаех че има такива последици... какво значи това? Има ли някакво влияние върху организма докато се изчисти тая трева? mislq,che ne,no ne sum sigurna

IdiOtKa
10-01-2006, 20:21
мисля че 2 седмици са кажи речи достатачни .... но може би при някои хора е и повече незнам ...а я кажете от каде мога да си зема такова тестче ... :mrgreen:

LaPd_KoRn
10-01-2006, 21:02
на тези тестове вяра неможе да им се има много ще дам един пример с един френд:маикаму му купува този тест и излиза положителен пича понякакъв начин за да се защити казва на маика си и тя да си направи този тест при нея излиза положителен така че.............:)

KoRn
10-03-2006, 15:37
abe xora jointa se 4isti za 2 sedmici do mesec