PDA

View Full Version : Kakvo da pravq,shte umra:((((



umirashta
05-15-2006, 21:56
Zdraveite ne edin put sam se dopitvala do vas,no sega naistina polojenieto e seriozno :cry: Strashno mnogo sam vliubena v edno mom4e.
Vsichko zapochna po chata,kato predi tva se znaehme i se setihme koi koi e.Vsichko beshe perfektno obichah go,toi mi go kazvashe i pokazvashe,moi priateli go pitat zashto ne hodim a toi otgovarqshe che ima vreme chaka momenta,i kakvo stana??????Momenta ne doide taka leka po leka ot "kak si mili4ko" stignahme do "kak si Dani" veche ne si i pisheme ima si gadje,a az umiram za nego iskam go pak,iskam da mi govori vsichko onova pak...iskam go..za purvi put iskam neshty taka silno,a sam mu bezrazlichna znam tova.Toi se promeni stana "otvoren" haresvat go ..no nikoia ne go oicha kakto men.Tazi liubov me ubiva,umiram s vseki den vsqka sekunda,postoianno e v mislite mi ](*,) Ne iskam da e taka.Molq vi kajete kakvo da pravq.Molq vi :x

the^one
05-15-2006, 22:02
Хората искат това което нямат.Той предполагам знае ,че може да те има когато пожелае.Не му показвай ,че ти е гадно от раздялата .Бъди силна и му покажи ,че отдавна си го превъзмогнала.Покажи му ,че само той губи, а не ти.Горе главата .Забрави го ,излизаий ,забавлявай се и ще срещнеш някой който ще те носи на ръце.

slunceto86
05-15-2006, 22:02
Deni vij sega po princip shtom ste bili na milo nqma kak sega da si mu bezrazlichna no qvno shtom toi e kazval che ima vreme znachi ne e iskal da bude s teb! Sorry za koftito mnenie no e taka se pak ako e iskal da e bil s tebe!!!Povqrvai mi ne si zaslujava no ako iskash da se obedish zastavash pred nego ochi v ochi i mu kazvash OBICHASH LI me ili ne sichko onova kakvo znacheshe zashto se durjish taka s mene , tova li zaslujavam ako pitash men AKO E MUJ shte ti kaje v ochite sichko Kak i zashto e BILO POVQRVAI MI samo tova mojesh da nparavish shtoto i da plachesh i da stradash nqma smisal BELIEVE ME !!!!!!!!

umirashta
05-15-2006, 22:09
No problema e,che vsichko beshe perfektno,a ne be doizjivqno...Spodelqhme si vsichko pravehme planove..Prosto go beshe strah da napravi purvata stupka.Ne toi neznae,che imam chuvtva kum nego (pone ne mu pokazvam).No zashto se promeni vsichko?Iskam go,lipsva mi ne moga taka...ne izdurjam.postoqnno me pitat "kakvo ti e?'dori kogato se smeia v ochite mi ima sulzi zashtoto ne moga da ne mislaia za nego,dori kogato sams drugi momcheta.Tolkova e prosto...Obi4am go :(

remember_the_name
05-15-2006, 22:12
[quote="the^one"]Хората искат това което нямат.Той предполагам знае ,че може да те има когато пожелае.Не му показвай ,че ти е гадно от раздялата .Бъди силна и му покажи ,че отдавна си го превъзмогнала.Покажи му ,че само той губи, а не ти.Горе главата .Забрави го ,излизаий ,забавлявай се и ще срещнеш някой който ще те носи на ръце.[/quon


napulno sum saglasna s tebe po tozi na4in vinagi se postiga ne6to taka 4e uspeh mili4ka

slunceto86
05-15-2006, 22:13
Chakai Chakai malko vij sq TI postupvash glupavo zashto ne mu kajesh kakvo chustvash sled kato sichko e bilo OK ako toi naistina te obicha kakto ti nego shte napravi purvata krachka povqrvai mi puk ako ne toi TI za da znaesh daji vuobshte shte ima neshtu m/u vas ili sichko shte bude edna zabluda ne se otchaivai BUDI smela znam kakvo e da obichash nqkogo tolkova mnogo zashtoto i az sum obichal i znam che mnogo BOLI SLED tova kato se razdelite zashtoto sled tazi razdqla az veche ne vqrvam che ima lubov ot men da znaesh tova e samo 1 vid zabluda dushico nqma lubov!! No se radvam che ti ne si na tova mnenie zatova suvetut mi e BORI SE shtom mislish che kalzata si zaslujava!!!!!

umirashta
05-15-2006, 22:31
Ama e slojno...nie ne sme imali fizi4eski kontakt...az go obi4am za6toto imam nujda ot nego...zadu6avam se bez nego :x Trqbva mi,kak da mu kaja 4e go obi4am ve4e ne podurjame vruzka dori i da me e obi4al vsi4ko e svur6ilo,toi ima druga :cry: :cry: :cry: Kak da mu kaja,tq ako razbere,strah me e da razkria 4uvstavta si:(

slunceto86
05-15-2006, 22:41
I can`t help you :(((

TiA_MaRiA
05-15-2006, 22:55
Понякога просто трябва да действаш, а не да се оставяш на течението. Извинявай, но недей да чакаш винаги някой друг да реши какво ще става с бъдещето ти - чакала си той да решо кога, къде и как, може би там ти е грешката - на тебе може да ти стига да си говорите мили думи в чата, но явно на него това не му е стигало.Моя съвет - бъди по-активна смо с "миличко, сладичко" не става, трябват действия :|

umirashata
05-15-2006, 23:48
E dobre de ama kak da go napravq,da kak da si razkria 4uvstavta az ne moga po4ti da go zase4a sam osven na disko,no e s priatelite si(te ne me haresvat mnogo) i s gadjeto si ...kak da mu go kaja?I kakvo da pitam imam li pravo da iskam ne6to ot nego???? :(