PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Иска ли да бъде с мен ?



Malko_kote
05-15-2006, 22:25
Eto q istoriqta:V daskaloto mi u4i edno m.koeto e 8 kl, az sum 7kl.Purvo toi se durje6e malko gadno s men.Posle mi e potursil skype i zapo4na da mi pi6e.Pisahme si vsqka ve4er do mn kusno.Spriqtelihme se dosta.Posle zapo4naha nqkakvi komplimenti, emitikoni-celuvki, obe6tavahme si 4e 6te se sunuvame i ob6to vzeto izglejda6e 4e flirtuvahme.Toi mi prave6e nameci i az otvru6tah.Sled 1 mesec i pove4e, zapo4naha nqkakvi priznaniq, kolko me haresva i obi4ka.I ne samo tova mn drugi ne6ta mi kazva6e.Postepenno se vlubih v nego.Izglejda mi, 4e i toi ne samo si pada po men, a i...Ponqkoga oba4e se durji suvsem razli4no, tova se slu4va rqdko.Predi nqkolko dni dokato si pisahme...Ne mojeh ve4e taka, kazah mu 4e iskam da se izqsnim.Razbirase ne mu go kazah taka direktno.Nameknah go.Izpratih mu edin spomen-''Погледни навън, не, не вали това са моите сълзи и страшно много ме боли.
Искам да е лято, а слънцето да си ти.Кажи обичаш ли ме или ще продължава да вали!''i go nakarah da mi otgovori.Toi mi kaza-''vij az mn te haresvam i t.n. oba4e prosto v momenta ne iskam da se obvurzvam s ne6to seriozno'' toest ne e v nastroenie da ima gadje ili pone az taka go razbiram. :smt010 Samo da douto4nq 4e tova mom4e e nqkaksi...pada si po koli, motori i nai-razli4ni takiva ''divotii''.Mojebi, poneje e takuv i..de da znm, predpolagam, 4e prosto si e takuv i za tova ne jelae da ima gadje, mojebi misulta ne go privli4a.Of boje nzm i az.Sled razgovora koito provedohme s nego, si pisahme vseki den.Obe6ta 4e 6te mi populni leksikona, makar4e tova e leko bebe6ko ve4e, no nqma zn.Osven tova mi kazva barbi, kote i se durji super milo s men.Puk i ako tova koeto mi be6e kazal be6e prosto...''ne te iskam mahai se''... toi nqma6e da mi pi6e vsqka ve4er i da se zanimava s men.Osven tova i v daskalo se durji milo s men.Smisul, nie ne se vijdame postoqnno, no me pozdravqva, dnes daje me u4e6e da igraq voleibol.I taka.Nzm hora, toi kakvo izpitva, kakvo mislite.Az sum mn oburkana.Postoqnno mi blikvat sulszi.Maika mi kaza 4e taka 6te se poburkam i tq nezne ve4e kak da me uspokoi.Slu6am postoqnno tujna muzika i...mn mi e zle.Nzm toi kakvo izpitva.Maika mi e na menie, 4e tova koeto mi e kazall-''v momenta ne sum gotov za ni6to seriozno'' e prosto eleganten na4in da se izmukne ot polojenie.Oba4e 6te6e li da se durji atka-milo, nejno i da produljava da mi govori su6tite hubavi ne6ta, silno akzano, no v nqkakuv procent, hubavi???6et6e li da e taka.Toi izpitva li smeseni 4uvstva, iska li da bude s men, na interesen li se pravi, kakvo e, pomognete mi, molqvi :!: :!: :!: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010



§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

remember_the_name
05-15-2006, 22:46
emi opreseleno izpitva ne6to kum teb vyprosa e kakvo :-k e na tozi vypros moje da ti otgovori samo toi no 6tom neiska zna4i i pri nego ima NO 4esno kazano e mn oburkano vsi4ko i neznam kvo da te posyvetvam no opredeleno moje da se polu4i ne6to ne se ot4aivai a produlji da si pi6e6 s nego :!: uspeh :-)

Malko_kote
05-15-2006, 22:49
Dam, nali zn6''Nadejdata umira posledna''. :cry:

priti_kiti
05-15-2006, 22:55
ами май и той незнае кво иска.. казва ти,че не иска нищо сериозно но в същото време продължава да ти праи намеци и прочие.. и аз бих се объркала на твое място :-k амиии кво да те посъветвам.. ако бях на твое място бих си поговорила сериозно с него за вашите отношения и ако пак те отреже напрао го заебавам. що ще се занимаваш с глупости?! или освен ако си има причина,която му пречи да е с теб но явно не ти я е казал..незнам.. един спокоен разговор би могъл да опраи нещата и да ти се изясни положението :-)

Malko_kote
05-15-2006, 23:01
Mn puti sum go karala da si pogovorim za tova, no toi vse mi kazva, 4e kato govori za tova mu e mn kofti.Mn puti sum mu kazavala, 4e taka mi dava nadejda, a v sledva6tiq moment q razbiva.A toi vse mi kazva-''ne mi se govori, mn si gadna, mn mi e kofti''kakvo da pravq, po dqvolite, ne trqbav6e da se sstiga do tuk.ne trqbva6e da se vlubvam taka, no kakvo da se pravi-''lubovta ne pita, tq napravo vruhlita'' pomognete mi :!:

remember_the_name
05-15-2006, 23:04
mili4ka 6tom toi ne iska da govori za tova zna4i nqma smisyl da se zanimava6 spored men e nqkyv neseriozen no neznam ti si re6ava6 ako iska6 iz4akai da se pootalojat ne6tata no sled kato ne iska da govori s tebe zna4i ima nqkva pri4ina i moje tova da ne e mn na dobre

priti_kiti
05-15-2006, 23:07
оо ако бях на твое място директно му бия шута.. :!: извинявай,ти едва ли не тичаш след него и му викаш "ама защо праиш така с мене,не виждаш ли колко мн страдам,аре да поговорим,моля те моля те моля те" и по тоя начин го отблъскваш.. любов- хах няма да е не е нито първия нито последния ;)
щом не иска да говори и да ти обясни причината-не си заслужава!

Malko_kote
05-15-2006, 23:21
Tova go osuznavam.Oba4e pogledni ot drugata gledna to4ka.Az mn si durja na nego i mn si go haresvam.Toi opr ne me e zarqzal ima interes kum men to si li4i.Prosto...i az nzm kakvo iskam da mi kajete.Mojebi, kak da se durja s nego, kakvo da pravq, kak da se otnasqm sprqmo nego, za6toto opr dokato en me otreje nqma da se otkaja, nqma da tur4a sled nego i da mu razpravqm kolko mn go obi4am.Ne sum ot tezi, no qnma da se otkaja.

Malko_kote
05-15-2006, 23:35
mql :smt010 :smt010 :smt010 Sega kato toi spinka i ne mi pi6e...4uvstvam se mn zle, boji4ko pomognete mi, molqvi.kajete mi kakvo da pravq :?: :!: :?: :!: :?: :!: :smt010

priti_kiti
05-16-2006, 08:00
mql :smt010 :smt010 :smt010 Sega kato toi spinka i ne mi pi6e...4uvstvam se mn zle, boji4ko pomognete mi, molqvi.kajete mi kakvo da pravq :?: :!: :?: :!: :?: :!: :smt010 нали спи как да ти пише? :lol:
ми как да се държиш.. ако можеш да понасаш подобно държание-хубаво,не се отказвай,бори се..нищо няма да загубиш

Malko_kote
05-16-2006, 22:27
macki blagodarq vi mn.Sega sre6tah drugo mom4e.Mn se vlubih i tozi put toi mi otvru6ta. :) :smt007 S tova predi6noto m.si oostanahme pr.Kazah mu za novoto m.obsudihme go, kato pr i az sled tova mu priznah kolko mn durja na nego i kolko mn si go obi4kam kato pr.O6te vednuj blagodarq na tezi koito se potudiha da si dadat menieto.Sega vupreki 4e mn durja na tova m. 6te go nakaram da sujelqva 4e si propusna 6ansa s men. [-(

remember_the_name
05-16-2006, 22:30
macki blagodarq vi mn.Sega sre6tah drugo mom4e.Mn se vlubih i tozi put toi mi otvru6ta. :) :smt007 S tova predi6noto m.si oostanahme pr.Kazah mu za novoto m.obsudihme go, kato pr i az sled tova mu priznah kolko mn durja na nego i kolko mn si go obi4kam kato pr.O6te vednuj blagodarq na tezi koito se potudiha da si dadat menieto.Sega vupreki 4e mn durja na tova m. 6te go nakaram da sujelqva 4e si propusna 6ansa s men. [-(

e...bravo mn se radvam za teb uspeh s noviq :wink:

05-16-2006, 22:44
Mersi mn :smt008

alex(f)
05-17-2006, 00:31
toq pi4 o4evidno ti se kefi,no mn dyrji na svobodata si i ne iska da q zagubi. ne ti trqbva takyv! ne se zanimavai s nego,ni6to dobro nqma da izleze ot tova. davai napred i si ostani samo s priqtelski 4uvstva kym nego

black_dimond
05-17-2006, 07:23
e chestito za noviq po dobre che si namerila nqkoi nov zashtoto stariq neshto ne svucheshe blagpnadejden

Malko_kote
05-17-2006, 20:21
of ne moga da go zabravq.Vijte ni dialoga v skype:mql :)
[21:43:48] gLoBe™ каза: kak si be
[21:43:52] gLoBe™ каза: kvo staa
[21:44:00] Barbi_Pink™ каза: mql (inlove)
[21:44:03] Barbi_Pink™ каза: 4atka6? :)
[21:52:21] gLoBe™ каза: kvo 4atkam
[21:54:47] Barbi_Pink™ каза: of qvno ne 4atka6
[21:54:48] Barbi_Pink™ каза: :)
[21:54:57] gLoBe™ каза: aha 4e si vlubena li
[21:54:59] Barbi_Pink™ каза: mi mn ne6ta stavat, mai ve4e hodime
[21:54:59] gLoBe™ каза: qsnp
[21:55:18] gLoBe™ каза: vidqhte li se
[21:55:22] Barbi_Pink™ каза: mn me kefi tva mom4e i...lele kakuv parfium ima
[21:55:27] Barbi_Pink™ каза: (inlove)
[21:56:08] gLoBe™ каза: z se 4uda dali da otvurna na 4ustvata na taq ot ispaniq
[21:59:14] Barbi_Pink™ каза: mi...nzm ti si re6ava6, az...mojebi...
[21:59:33] Barbi_Pink™ каза: ami nzm ne mi govori takiva ne6ta molqte az otivam da se kupq i 6te doida
[21:59:37] gLoBe™ каза: kaji de ti s tiq mnogoto4iq
[21:59:47] gLoBe™ каза: e za6to da ne ti govora
[21:59:55] Barbi_Pink™ каза: mi taka, az...
[21:59:58] Barbi_Pink™ каза: of ni6to
[22:00:01] Barbi_Pink™ каза: kakvo te burja
[22:00:12] Barbi_Pink™ каза: otivam da se 4ipam i idvam
[22:00:23] gLoBe™ каза: dobre de sori
[22:00:36] gLoBe™ каза: razbrah ama nali si si vlubena
[22:06:09] Barbi_Pink™ каза: az ne si zabravqm 4uvstvata tolkova lesno
[22:06:10] Barbi_Pink™ каза: ai
[22:06:19] Barbi_Pink™ каза: nali kaza 4e sega ne si gotov za ni6to
[22:06:21] Barbi_Pink™ каза: toest..
[22:06:27] Barbi_Pink™ каза: svurzano s momi4eta
[22:06:38] gLoBe™ каза: toest i az nz
[22:12:11] Barbi_Pink™ каза: kak taka nz6, pomni6 li kogato iskah da se izqsnim, togava be6e kategori4en, 4e ne iska6 da bude6 s nikoq, 4e prosto ne si gotov.i do sega dokato en pro4etoh tova koeto mi napisa, se ospokoqvah s tova, 4e ti ne iska6 da bude6 s nikoq, ne mi be6e nikak pr.oba4e imam li izbor.I ne se izmukvai s tova 4e i ti nz6 mn dobre si zn6.Prosto 6tom si nqmal 4uvstva kum men trqbva6e da mu go kaje6, 6oto ti pone nqkolko puti mi dava6e nadejdi i az se vlubih.sega mi kazva6-''sa se 4udq dali da otvurna na 4uvstvata na ispankata'' hubavo az ti govorq za drugo mom4e, no ne az sum tazi koqto zaqvi, 4e ne iska da bude s teb 6oto ne e gotova ili tam kvoto 4uvstva6.i imai na predvit, 4e ne si zabravqm tolkova lesno 4uvstvata.govorq ti za drugoto mom4e, 6oto znm 4e tui kato nqma6 4uvstva kum men nqma da te naranq i te 4uvstvam mn blizak i zatova si spodelqm s teb, a ti si mn jestok.Mn dobre zn6 kakvo izpitvam i vupreki vs mi govori6 za drugi fta
[22:14:55] gLoBe™ каза: izvinqvai edinstveno ne si prava 4e nqmam 4ustva kam teb imam ne se luji taka e IMAM
[22:15:31] Barbi_Pink™ каза: togava za6to ne pojela da bude6 s men, za6to mi kaza 4e ne iska6 da bude6 s nikoq???????????
[22:16:00] gLoBe™ каза: prosto offf mnogo sam oburkan.
tova e i posle si pisahme o6te no drugoto ne e ot zna4enie.kakvo da pravq, ne moga da go zabravq.Imam 4uvstva i kum drugoto m. , no vsu6tost tova mai e samo simpatiq.Ne moga da zabravq predi6noto m.Boje kakvo da pravq, pomognete mi, molqvi :!: :!: :!: :smt010 :smt010 :smt010

black_dimond
05-17-2006, 20:44
mi shrtom tolkova go obichash bori se za nego ti qvno naistina izpitvash silni chuvstva kum tova momche i si zasluzava da se borish se nego ne ako pitash men ne otrqzvai za vinagi drugiq ostavi go kato rezerva za da ne stradash chak tolkova ako s drugiq rabotata ne se poluchi

Malko_kote
05-17-2006, 21:03
Mersi :smt010

priti_kiti
05-17-2006, 21:11
оле боже нее!! не виждаш ли подяволите как те разидрава?!? ох.. бил мн объркан.. ми да е мислил по на време бе! кво само тичаш подире му? явно са ревнува от другото "м" и ти ги говори тия глупости само и само пак да хлътнеш по него. недей!! започни ново начало,с момче което не бяга постоянно защото "бил мн объркан"
ако тоя имаше някви чувства към тебе едва ли би го спряло нещо или пък поне да ти беше казал причината!!

Malko_kote
05-17-2006, 21:14
da de az tva mu kazah.Ujas, i az se oburkah suvsem :smt010

priti_kiti
05-17-2006, 21:18
da de az tva mu kazah.Ujas, i az se oburkah suvsem :smt010 споко ве мацка.. правилно постъпваш ;)
П.П бтв аз ся те адднах в скайп да не се чудиш

05-17-2006, 22:14
Ne razbrah za kakvo stava vupros, oba4e mersi 4e se opitva6 da me uspokoi6 i 4e me razbira6.Mersi mn :!:

Krem4eto
05-19-2006, 20:59
Eto q istoriqta:V daskaloto mi u4i edno m.koeto e 8 kl, az sum 7kl.Purvo toi se durje6e malko gadno s men.Posle mi e potursil skype i zapo4na da mi pi6e.Pisahme si vsqka ve4er do mn kusno.Spriqtelihme se dosta.Posle zapo4naha nqkakvi komplimenti, emitikoni-celuvki, obe6tavahme si 4e 6te se sunuvame i ob6to vzeto izglejda6e 4e flirtuvahme.Toi mi prave6e nameci i az otvru6tah.Sled 1 mesec i pove4e, zapo4naha nqkakvi priznaniq, kolko me haresva i obi4ka.I ne samo tova mn drugi ne6ta mi kazva6e.Postepenno se vlubih v nego.Izglejda mi, 4e i toi ne samo si pada po men, a i...Ponqkoga oba4e se durji suvsem razli4no, tova se slu4va rqdko.Predi nqkolko dni dokato si pisahme...Ne mojeh ve4e taka, kazah mu 4e iskam da se izqsnim.Razbirase ne mu go kazah taka direktno.Nameknah go.Izpratih mu edin spomen-''Погледни навън, не, не вали това са моите сълзи и страшно много ме боли.
Искам да е лято, а слънцето да си ти.Кажи обичаш ли ме или ще продължава да вали!''i go nakarah da mi otgovori.Toi mi kaza-''vij az mn te haresvam i t.n. oba4e prosto v momenta ne iskam da se obvurzvam s ne6to seriozno'' toest ne e v nastroenie da ima gadje ili pone az taka go razbiram. :smt010 Samo da douto4nq 4e tova mom4e e nqkaksi...pada si po koli, motori i nai-razli4ni takiva ''divotii''.Mojebi, poneje e takuv i..de da znm, predpolagam, 4e prosto si e takuv i za tova ne jelae da ima gadje, mojebi misulta ne go privli4a.Of boje nzm i az.Sled razgovora koito provedohme s nego, si pisahme vseki den.Obe6ta 4e 6te mi populni leksikona, makar4e tova e leko bebe6ko ve4e, no nqma zn.Osven tova mi kazva barbi, kote i se durji super milo s men.Puk i ako tova koeto mi be6e kazal be6e prosto...''ne te iskam mahai se''... toi nqma6e da mi pi6e vsqka ve4er i da se zanimava s men.Osven tova i v daskalo se durji milo s men.Smisul, nie ne se vijdame postoqnno, no me pozdravqva, dnes daje me u4e6e da igraq voleibol.I taka.Nzm hora, toi kakvo izpitva, kakvo mislite.Az sum mn oburkana.Postoqnno mi blikvat sulszi.Maika mi kaza 4e taka 6te se poburkam i tq nezne ve4e kak da me uspokoi.Slu6am postoqnno tujna muzika i...mn mi e zle.Nzm toi kakvo izpitva.Maika mi e na menie, 4e tova koeto mi e kazall-''v momenta ne sum gotov za ni6to seriozno'' e prosto eleganten na4in da se izmukne ot polojenie.Oba4e 6te6e li da se durji atka-milo, nejno i da produljava da mi govori su6tite hubavi ne6ta, silno akzano, no v nqkakuv procent, hubavi???6et6e li da e taka.Toi izpitva li smeseni 4uvstva, iska li da bude s men, na interesen li se pravi, kakvo e, pomognete mi, molqvi :!: :!: :!: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010



Цялата работа е,че той е лудо влюбен в теб,но иска малко време!Споко след известно време може след дни,седмоци,дори месеци, да ти каже че е готов!!!СПОКО щом продължава да пише с теб,значи е въпрос на време да стане между вас!Може в удобен момент да го цункаш!!!Продължавай да се държиш мило с него!Той ще го вижда! ХАЙДЕ УСПЕХ!

05-19-2006, 21:28
Mersi macka,a z naskoro si haresah i drugo m, oba4e nqma da se otkaja ot predi6noto ;)

Roxy
05-19-2006, 21:59
тоя пич очеизвадно не ти се кефи.тея сичките неща дет те харесва и те обича да ти ги е казал в очите?!?НЕ...а в даскало се държи мило и нищо повече,даже доколкото разбрах почти не си говорите.просто той е супер неуверен и затва предпочита да си пишете по интернет,защото така се чувства по-свободно...недей изобщо да се занимаваш

05-20-2006, 11:09
mili4ka kolkoto i da go obi4a6 nqma smisyl da te razigrava po tolkova gaden na4in 1vo ti kazva 4e ne e gotov sled tova 4e si misli za druga a v sy6toto vreme ti kazva 4e o6te ima 4uvstva kym teb koe ot vsi4koto e vqrno :-k ima li vyob6te ne6to vqrno :-k nikoi ne moje da kaje osven toi a toi ne iska taka 4e ako drugiq go haresva6 trugvai na pred i ne misli tolkova mn za toq nqma smisyl!!! ne mu pozvolqvai da te razigrava [-( uspeh

remember_the_name
05-20-2006, 11:11
mili4ka kolkoto i da go obi4a6 nqma smisyl da te razigrava po tolkova gaden na4in 1vo ti kazva 4e ne e gotov sled tova 4e si misli za druga a v sy6toto vreme ti kazva 4e o6te ima 4uvstva kym teb koe ot vsi4koto e vqrno :-k ima li vyob6te ne6to vqrno :-k nikoi ne moje da kaje osven toi a toi ne iska taka 4e ako drugiq go haresva6 trugvai na pred i ne misli tolkova mn za toq nqma smisyl!!! ne mu pozvolqvai da te razigrava [-( uspeh


tova bqh az :)

j0r0_fear
05-20-2006, 11:44
ха ми така сме ние момчетата \:D/ \:D/

Malko_kote
05-20-2006, 20:42
Mojebi... :smt010

barbito
05-20-2006, 21:37
bii my 6yta mila ne te zaslyjava

e_l_i_z_a
05-20-2006, 22:40
Бъди негово огледало.Прави всичко,което той прави на теб.
Или друга стратегия е да оставиш да мине малко време.Така ще започне да изпитва нужда от теб.Със сигурност има най-малкото-симпатии.Това е неоспоримо,затова го оставяме настрана.Според мен това,че ти казва,че не иска сериозна връзка,не бива да те отчайва.Това със сигурност не е от онези "елегантни" начини за "измъкване".Доказателство за това са тези факти:
1.Той сам те е потърсил в Скайп
2.След смс-а ти,ти все пак си получила някакъв отговор.
3.Ако беше начин за измъкване,той щеше да се възползва от него-т.е. досега да е отпрашил и най-малкото щеше да си промени поведението коренно спрямо теб.Бъди сигурна в това. :wink:

А това,което трябва да направиш е да му покажеш,че връзката не е задължение,а просто забавление :P

05-21-2006, 00:26
Mersi :) Tova i napravih \:D/ Mn se radvam, 4e uspqh, 6oto az znaeh 4e moga, problema be6e 4e ne iskah.Imam 4uvstva kum nego qvno i toi ima, no neznae kakvo iska.Toi kaza 4e iska da osstanem mn dobri pr i az razbirase se suglasih.I kogato mu spodelqm za novoto mom4e, toi mn revnuva.Vajnoto e 4e az po4ti si go izbih ot glavata.Mojebi vinagi 6te imam nqkakvo privli4ane kum nego, no dotuk s nadejdite.I mersi na vs koito mi pomognaha :!: Zaduljena sum vi =P~

sladkata_poli69
05-21-2006, 16:58
tajno e no toi ne iska da bade s teb i tva e ina4e do sega..darji se milo za6toto my haesva da flirtyvate.spri da go prai6 i 6e se pobarka po teb.pokazvai bezrazli4ie...toi te e haresal ,ti si pokazala 4yvstva i krai.... spri

sladkata_poli69
05-21-2006, 17:00
bravo