PDA

View Full Version : Moderated: Има ли възможност ако си дрогиран да се самоубиеш



05-16-2006, 00:54
Има ли възможност като си дрогиран да се самоубиеш, да се хвърлиш през терасата или нещо такова? съвсем сериозно.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

hamilcar
05-16-2006, 06:43
Всичко може да направиш докато си надрусан.Е зависи какво и колко си друсал.

RoyTheReaper
05-16-2006, 07:22
възможно е. особено ако си на ЛСД. затова като друсаш трябва винаги наоколо да има поне един трезвен (втори пилот); а най-добре ще е да не друсаш.

forrzi
05-16-2006, 08:29
а и ако се надрусаш с ЛСД те водят за инвалид и доживотно ше имаш ментални промени

05-16-2006, 13:53
Има ли възможност като си дрогиран да се самоубиеш, да се хвърлиш през терасата или нещо такова? съвсем сериозно.
Невъзможни неща няма, драги,
доколкото знам трезвените самоубийци са дале4 пове4е от нетрезвените,
но има и от двата вида.
(друг е въпроса, дали тези, които карат автомобили под въздействието на алкохол не са потенциални(само)убийци.. 4е напушените шофьори са по-предпазливи зад волана от трезвените спор няма- тревата ни кара да надценяваме рисковете, а алкохола-да ги подценяваме)
НО въпросът за мотивите за (опит за)самоубийство нвма НИЩО ОБЩО с въпроса за дрогите.
Факти4ески, по-голям% от дрогаджиите са избрали да се дрогират за даправят ЖИВОТА си по-интересен, и дори тези, дето се друсат с потенциално опасни за живота вещества и които се друсат в знак на протест и по този на4ин бавно се (само)убиват, го правят ВМЕСТО да се самоубиват по бързия на4ин.

05-16-2006, 13:55
а и ако се надрусаш с ЛСД те водят за инвалид и доживотно ше имаш ментални промени
Ама наистина ли те водят за "инвалид"??
Тогава защо като им казах на военната комисия, 4е съм пробвал неведнъж ЛСД, ДМТ, халюциногенни гъби и други халюциногени , НЕ ме освободиха от военна служба?? :?:

RoyTheReaper
05-16-2006, 14:03
а и ако се надрусаш с ЛСД те водят за инвалид и доживотно ше имаш ментални промени
Ама наистина ли те водят за "инвалид"??
Тогава защо като им казах на военната комисия, 4е съм пробвал неведнъж ЛСД, ДМТ, халюциногенни гъби и други халюциногени , НЕ ме освободиха от военна служба?? :?:

защото не е вярно. това че те водят инвалид е една от многото циркулиращи градски легенди за ЛСД (няма друг наркотик обвит в толкова митове).


доживотно ше имаш ментални промени

така формулирано, това твърдение не е вярно. но ЛСД може да отключи генетично заложена шизофрения, или да засили вече развита такава. могат да се появят и флашбеци, но няма гаранция че това ще стане.

Glezlata
05-17-2006, 20:24
Kvo li ne moje da ti hrumne za jalost ](*,) sprete s tezi raboti :smt010

`Death`Whore`
05-17-2006, 20:25
Халюцинации, душко. Можеш да решиш, че има тамкове покрай теб и да се хвърлиш пред някоя кола.

05-17-2006, 21:42
а и ако се надрусаш с ЛСД те водят за инвалид и доживотно ше имаш ментални промени

Ахахахаха, умрях от смях! По-голяма глупост не бях чувал. Не! Направо хора всеки ден ме шашвате повече с некомпетентността си. Олеле, боже. Ама нищо по-добре карайте така, че с вашите познания ще вземете се самоубиете, ако тръгнете да ги прилагате на практика...

05-21-2006, 23:35
защото не е вярно. това че те водят инвалид е една от многото циркулиращи градски легенди за ЛСД (няма друг наркотик обвит в толкова митове).

има - тревата

nekaduren
05-22-2006, 00:42
незнам но като чета такива теми има голямя вероятност да го направя :evil: :shock: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

rosskata
05-22-2006, 11:31
:? Що за въпрос...
Ако си друсал някакъв халюциноген, всичко е възможно- ще ти се стори, че някакво нещо те гони, и хоп през балкона- опции кокото искаш. Друг е въпроса че самото друсане е вид самоубийство.

В един съседен блок една компания се надрусала (не помня с какви точно) халюциногени. Едно много печено и интелигентно момиче загина, след като СОБСТВЕНИТЕ И ПРИЯТЕЛИ са я видяли като учдовише, удушили и хвърлили от деветия. Тогава беше на 19... :? :(

Eleonora
05-25-2006, 21:23
NAPULNO vuzmojno e =; po dobre nito da se drusa6,nito da ska4a6 ot nekude :-# :-&

'wan`a`doo'
05-25-2006, 22:06
Има един който се е хвърлил от 10тия етаж точно от LSD и странното е,че е жив и даже съвсем нормално си се държи и т.н. Невероятен късмет просто...

CRaZy_IKT
05-25-2006, 22:08
Има един който се е хвърлил от 10тия етаж точно от LSD и странното е,че е жив и даже съвсем нормално си се държи и т.н. Невероятен късмет просто...
Яу тва наистина не е късмет ами зверско чудо :shock: