PDA

View Full Version : Късно е!!!!!!!! а и не ми се живее БЕЗ НЕЯ!!!!!NEW



slunceto86
05-16-2006, 03:51
Ти ще дойдеш но ще бъде вече късно!!!!!!!!!!
:cry: Аз ще гния в някои гроб-СТУДЕН!!!!!!!!
:cry: Ще целуваш букви вместо устни!!!!!!
:cry: Ще прегръщаш кръста вместо МЕН!!!!! :cry:
Zashto. ](*,) Zashto ](*,) ne mojesh da razberesh che adski mnogo te obicham i adksi mnogo iskam da sme zaedno!!!!Nima ne zaslujavam i az shtastie,ili Lubov!?!?!Sega dori i da iskash da si s mene veche shte e kusno .. posledna stupka predpriemam az i SBOGOM ZAVINAGI LUBOV moq ti kazvam AZ!!!!!! SBOGOM
P.S Nikoga nqma da budesh obichana poveche ot men NIKOGA i ot NIKOI.
Kusno E!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Az na teb posvetih celiq si jivot!Az teb otkrih v moeto surce!I s nadejda edna kak da si vurna tvoeto surce skitam po sveta no v surceto ti lubov ne jiveee!Az ne znam zashto lubovta e tolkova jestoka a surceto e taka studeno kum men AZ NE ZNAM , AZ NE ZNAM no..ti pojelavam vsichkoto shtastie na sveta i ne zabravqi az vinagi shte kazvam che te OBICHAM!!!! ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: V teb vijdam samo prekrasni neshta,dushata mi umira ot krasotata ti..Poglednah v ochite ti , pogalih kosite ti i surceto mi sprq...ot tazi krasota!Az ne znam zashto lubovta e taka jestoka,AZ NE ZNAM...no ti pojelavam shtastie i na vsichki shte kazvam kolko mnogo sum i TE obicham milo!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: Pojelavam ti nai-golqmoto shtastie na sveta dano pone ti da budesh shtastliva ZASHTOTO az nqma da sum bez teb!!!

craitan
05-16-2006, 04:39
WoW mogo silni dumi respect 4e si imal smelosta da gi napi6e6

SeXyTo_f
05-16-2006, 07:06
syglasna sym s craitan

He3HauKa
05-16-2006, 07:07
Qvno naistina mn q obichash :oops: Mislq che tq e shtastlivka che e imala i prodaljava da ima takav chovek do sebe si ,koito da q obicha tolkova mnogo ...Az sam sig che edin den tq shte osaznae greshkata si ,no kakto kaza ti veche shte e kysno... Neznam kakvo e stanalo no prosto se opitai da q zabravish ,ogledaise i vij kolko drugi momicheta ima okolo teb,takiva koito shte mogat da ocenqt lubovta ti nai veche :wink:

slunceto86
05-16-2006, 10:56
Za men ne sushtestvuva drugo momiche osven neq ne moga da pogledan druga!Ako go napravq i pogledna druga vijdam neinite ochi,neinite kosi , neinata usmivka v liceto na drugata......NE moga da jiveq bez neq!!!

RoSsY88
05-16-2006, 11:40
Za men ne sushtestvuva drugo momiche osven neq ne moga da pogledan druga!Ako go napravq i pogledna druga vijdam neinite ochi,neinite kosi , neinata usmivka v liceto na drugata......NE moga da jiveq bez neq!!!

Ще я забравиш спокойно...колко и да не вярваш,че няма да има друга като нея ще имаш и още по-голяма любов!Можеш да живееш без нея...рано или късно пак ще те иска ама ще е късно.Сигорно мислиш,че се лъжя или не съм изпитвала такова нещо,че да знам как се чустваш...Не е така 8 месеца не сам ставала от леглото от плач за любимият човек,ко ли не направих да го върна,колко не го молих...Но такъв е живота.Ся намерих нещо много по добро...И след вреем ще съм с него може би.А дали обичам все още бившият си...обичам го повече от живота си,но просто го заебах,казах си край преди 2 месеца от тогава не съм го търсила,отнаясм се супер гадно към него и студено както се отнасяше той с мене...Не ми пука вече с коя е каде е,а до преди няколко месеца сърчицето ми се късаше като ми казваха,че го виждат с друга.Всичко минава с времето,е няма да я забравиш напълно,може би цял живот ще я помниш,но просто ще намериш нещо много по добро от нея!!

[LP]```
05-16-2006, 11:42
Jalko 4e tazi liubov e nespodelena...ako ne be6a taka 6te6e vsi4ko da e mn krasivo,sigurna sam v dumite si...No naistina tq 6te osaznae za gre6kata si koqto e napravila(kakto nqkoi po-gore kaza)no 6te bade kasno kakto ti ve4e se izrazi... :cry: jalko e 4e izpitva6 takiva 4uvstava kam neq,a tq ne im otvra6ta... :smt012 :smt011 momenta koiro prejivqva6 naistina e mn tejak za tebe...no naistina pogledni nqkoq druga,izlizai s momi4eta...sazdavai kontakti,za6toto moje bi samo taka 6te moje6(pone i mani4ko)da si q izbie6 ot glavata... :smt010 :smt017
Mn tajni4ki temi puska6 naistina...no pak po tozi na4in ti stava sas sigurnost po-leko na du6ata...
Dano da nameri6 nqkoi den(po-skoro da e)momi4eto koeto 6te obikne6 po tozi na4in... =D> :smt057

slunceto86
05-16-2006, 11:54
da pravi ste no ne moga deamZ :( kak da izlizam s drugi nqma sili za nishto nqma sili dori da jiveq ne iskam nishto nishtichko drugo osfen da sum s neq JIVOTA si na dqvola bih dal ako mi q dade pone za oshte 1 vecher :( tolkova mnogo iskam da si q gushna :( zashto zashto zashto zashto zashto jivota e tolkova otfratitelen!

RoSsY88
05-16-2006, 12:15
da pravi ste no ne moga deamZ :( kak da izlizam s drugi nqma sili za nishto nqma sili dori da jiveq ne iskam nishto nishtichko drugo osfen da sum s neq JIVOTA si na dqvola bih dal ako mi q dade pone za oshte 1 vecher :( tolkova mnogo iskam da si q gushna :( zashto zashto zashto zashto zashto jivota e tolkova otfratitelen!колко време ходихте и от колко време не сте заедно...и аз бях така в началото излизах с други ама защо ли...Въпрос на време е да си намериш друга...спокойно

slunceto86
05-16-2006, 12:18
1 year and 6 mounts sme toest bqhme zaedno mi ot 3-4 meseca po sredata nqkade gore dolu 3 meseca i 1-2 sedmici ne sme zaedno!!!

RoSsY88
05-16-2006, 12:24
ммм защо се разделихте...тя ли пожела...

slunceto86
05-16-2006, 12:25
Yep! Roditelite i sa mn tupi shtoto az sum na 21 tq na 17 i ne mojelo da budeme zaedno :(

doctordre
05-16-2006, 12:37
Za men ne sushtestvuva drugo momiche osven neq ne moga da pogledan druga!Ako go napravq i pogledna druga vijdam neinite ochi,neinite kosi , neinata usmivka v liceto na drugata......NE moga da jiveq bez neq!!!

Ще я забравиш спокойно...колко и да не вярваш,че няма да има друга като нея ще имаш и още по-голяма любов!Можеш да живееш без нея...рано или късно пак ще те иска ама ще е късно.Сигорно мислиш,че се лъжя или не съм изпитвала такова нещо,че да знам как се чустваш...Не е така 8 месеца не сам ставала от леглото от плач за любимият човек,ко ли не направих да го върна,колко не го молих...Но такъв е живота.Ся намерих нещо много по добро...И след вреем ще съм с него може би.А дали обичам все още бившият си...обичам го повече от живота си,но просто го заебах,казах си край преди 2 месеца от тогава не съм го търсила,отнаясм се супер гадно към него и студено както се отнасяше той с мене...Не ми пука вече с коя е каде е,а до преди няколко месеца сърчицето ми се късаше като ми казваха,че го виждат с друга.Всичко минава с времето,е няма да я забравиш напълно,може би цял живот ще я помниш,но просто ще намериш нещо много по добро от нея!!
много добре казано

DeSsY`
05-16-2006, 12:38
По-добре така. Щом се е разделила с теб заради мнението на родителите и явно не те е обичала истиски. Не искам да те отчайвам като казвам това, но е така. Опитай се да я забравиш, помисли за болката, която ти е причила и за това че ти не заслужаваш да бъдеш така нараняван. Времето ще излекува раните, макар тя наистина да е оставила една значителна следа в живота ти, тъй като виждам наистина си я обичкаш. Но се опитай да я забравиш! Недей да спираш да живееш! Живота тепърва е пред теб! Пожелавам ти успех и бъди щастлив, мисля че някой ден ще я забравиш и ще бъдеш отново щастлив. А кога ще е този ден, зависи от самия теб.

slunceto86
05-16-2006, 12:51
mai e taka za jalost ;(

CVETELLINA
05-16-2006, 13:49
....много тъжно,много,много наистина:(ама те разбирам...и аз скъсах с гаджето преди няколко дни...загубих човека,когото наи-много обичам на този свят :cry: :cry: :cry: .Ама трябва да се примирим, виж не трябва да я виниш ,тя не е виновна...Любовта е една игра на чувства..понякога идват,но идва и време,когато си отиват...В един момент след прекрасната връзка,остават само прекрасните спомени...и болката...ама е неизбежно, тва е любовта....да обичаш значи да боли.....тва е много вярно.Но ще се оправиш,след време,времето лекува всичко.Ще се оправиш,но едва ли ще забравиш.....

05-16-2006, 14:19
Живота ни поднася какви ли не изпитания...
Не се отчайвай (малко изтъркано),но живота продължава!
Ще я забравиш... колкото и мъка да си събрал в себе си...
Хубавите неща в живота (а предполагам,че тя е била,щом толкова много страдаш по нея) не се забравят лесно,има хора,които оставят незаличими следи в сърцата ни,но...както се казва- "Минало-зоаминал".Тя вече не е твоето момиче.Ти можеш да я забравиш,но можеш и да се бориш за да бъдеш пак с нея...изборът е твой...
знам колко е тежка любовната мъка...

milanistkata
05-16-2006, 14:31
emi samoubii se

slunceto86
05-17-2006, 07:22
emi samoubii se
Tova e glupavo zashtoto nqma nikakuv smisal ne mislish li!!! Kakvo shte postigna sus samoubiistvo nishto osven che nqma da q vidq nikoga poveche!A az ne jelaq da mi bude otneto tova pravo kato umra!!!!!Se pak mersi za mnenieto no e malko glupavo ot tvoq strana!!

black_dimond
05-17-2006, 07:25
da i az misl che da se samoubivash ne e nai pravilnoto ot tvoq strana i nqma smisul

slunceto86
05-17-2006, 07:32
da i az misl che da se samoubivash ne e nai pravilnoto ot tvoq strana i nqma smisul
Napulno si prava dusha!!!

dEnIsTy
05-17-2006, 09:50
:smt009 :smt010 :smt007 =D>

05-17-2006, 12:25
oh mnogo gadno :smt010 kato go 4etah daje zaplakah 6toto i na men mi se e slu4valo po4ti sa6toto oba4e s toq 4ovek bqhme zaedno samo nqkolko pati a az go obi4ah i stradah za nego cqla godina :smt009 daje i sqga kogato ve4e sam mn vliubena v sega6niq mi pr pak ne si go izbivam ot glavata i kogato go vidq vsi4ko mi se obra6ta no :-& no ti trqbva da si silen trqbva da potarsi6 momi4eto koeto moje da te napravi 6tastliv za6toto tq ne e edinstvena nqma nezamenimi hora i rano ili kasno 6te q zabravi6 :roll: pojelavam ti kasmet O:)

slunceto86
05-18-2006, 07:40
Za vsichki koito sa prejivqli takova i koito sa stradali i stradat kato men!!SHte im kaja samo tova don`t worry!Vsichko shte se opravi da se nadqvame!!!!! :)

e_l_i_z_a
05-18-2006, 07:47
Мн ми е чудно като някой се раздели с някого и после единия все почва да изпада в траур(имам в предвид повечето случаи,например този!)Жалко е!Млад си,живей си живота и не направлявай любовта,защото ако се оставиш на времето,тя ще приеме безброй много лица,от които живота ти ще е по-добър!(тва нз как ми хрумна,но звучи добре :lol: )

la4ezara
05-18-2006, 09:15
Za men ne sushtestvuva drugo momiche osven neq ne moga da pogledan druga!Ako go napravq i pogledna druga vijdam neinite ochi,neinite kosi , neinata usmivka v liceto na drugata......NE moga da jiveq bez neq!!!

Ех... и мен някой да ме обичаше така :-({|=

slunceto86
05-18-2006, 09:26
Vinagi Shte se nameri momche koeto da te obicha!!!
Pozdravche sus Elena Parisheva - Surceto mi plache.mp3

ludamacka
05-18-2006, 16:16
ei davai napred.vremeto lekyva vsi4ki rani.li4i si 4e mnogo q obi4a6 no ako ne go e ocenila nqma smisul.jivei si jivota :smt023

maptod
05-18-2006, 17:41
ами кво да се прави и аз бях в същото положение, даже съм.Кво ли не правих, КАКВО???и... и нищо не се получи и според мен няма да се получи слушам си тука песничките на James Blunt и тва е...

POLA^_^
05-18-2006, 19:14
:cry: ще я преживееш колкото и да не вярваш...ИЗобщо фактът,че те кара да се чувстваш по този начин показва,че изобщо не те е заслужавала!

Krem4eto
05-19-2006, 21:32
Много красиви думи...

AnGeL|FrOm|HeLL
05-20-2006, 14:24
razbiram kak se 4uvsva6 az sam s moq priqtel ot 2 godini i 9meseca...naistina mn go obi4am.Ne moga da si predstavq 4e nqkoga 6te se razdelim...
Trqbva da q zabravi6 tq ne te zaslujava!!! [-X Naistina tq ne e edinstvanata!6te namerih nqkoq koqto da ti dade liubovta koqto zaslujava6!Jelaq ti go ot vse sarce!!!! O:) O:) vsi4ko 6te se opravi samo ne se zatvarqi v sebe si i ne se ot4aivai ot jivota.. :D

jadna_za_lubov
05-23-2006, 15:49
lubovta naistina mnogo te e podminala..mnogo dobre pi6e6 :)(stih4eta)