PDA

View Full Version : Кола маска



Filipaaa
05-16-2006, 07:13
pri kola maska poluchavat li se obarnati kosamcheta.. kato pri brasneneto..,govorq po tochno za intimnite chasti stavat mn golemi pupki :(((

EJ
05-16-2006, 07:26
Няма никакви проблеми при депилацията с кола маска. Просто процедурата трябва да ти е направена от професионален козметик, иначе рискуваш да ти се образуват синини. Поцедурата не е скъпа - някъде около 5 лева максимум. От значение е и вида на колата. За нищо не позволявай да ти правят депилация с черна кола - при нея рискът от инфекции е огромен. И най-важното - 4 часа след процедурата мястото не трябва да се мокри. И със сигурност няма обърнати косъмчета.

Надявам се, че съм ти помогнала! Успех! :D

milanistkata
05-16-2006, 13:05
az do sq ne sam si pravila se karam s brasna4kata ili epilatora neznam koq e po dobra studenata ili toplata

djigi
05-17-2006, 19:19
Ах, не съм се бръснала и не мога да го разбера това "обърнати косъмчета", но ми се струва, че говориш за подкожни - макар това се получава при изтъняване на косъм и той не може да пробие най- горния слой на епидермиса и се завива под него => не може и при бръсненето да го има! Все пак като цяло от кола маска не би трябвало да ти се получават подкожни косъмчета, но не е невъзможно.

Glezlata
05-17-2006, 19:32
Ami ne e izklu4eno,no i da se poqvat sa 2-3 nai-mnogo pone pri men i to ne seki put."EJ" kola maskata na intimni 4asti e ot 6 leva na gore.Nz kakvo ima6 predivd pod 4erna kola,mene mi gi mahat s tumno kafqva i sum dovolna.I tova,4e ne trqbva da se mokri ot kude go znae6? Az vinagi sled tova ili se kupq ili izpolzvam intimni kurpi4ki. :smt017

djigi
05-18-2006, 12:17
Ami ne e izklu4eno,no i da se poqvat sa 2-3 nai-mnogo pone pri men i to ne seki put."EJ" kola maskata na intimni 4asti e ot 6 leva na gore.Nz kakvo ima6 predivd pod 4erna kola,mene mi gi mahat s tumno kafqva i sum dovolna.I tova,4e ne trqbva da se mokri ot kude go znae6? Az vinagi sled tova ili se kupq ili izpolzvam intimni kurpi4ki. :smt017
Не бива да се мокри заради хлора във водата (просто мястото е чувствително и да не се дразни), но и аз като теб винаги (независимо дали съм си я правила у дома или при козмаетик) след кола маска се чипкам и нищо не ми е ставало за сега (да чукна на дърва). А относно цената - може да зависи къде живееш, направило ми е впечатление, че дори в Пловдив, който не е особено по-малък от София, цените са по-ниски. Все пак си заслужава, вместо да се мъчиш у дома. Пък това за синините, трябва да си особено некадърна, за да си ги направиш - не искам да обиждам никога, то и аз като си правих сама кола маска на триъгълника се посиних, хах, ама трябва все някога да опиташ, 6 лева не са малко!

Sladkoto_Barbie
05-26-2006, 09:33
Ami s epilator se polu4avat takiva oburnati kosum4eta,a pri kolata dokolkoto znam NE

intotheblue
03-03-2009, 18:15
Eми по-принцип кола маската е най-добрият начин за по-траено обезкосмяване и е хубаво,че става и за по-чувствителните части на тялото в това чилко е и триъгълника.Има лентички който са за подмишници и такива който са специални за тези зони.На опаковтака си пише.Не взимай такива който са за епилация на крака,защото те са по груби.С епилатор недей да ги махаш,защото след това сърци и се получават малки червени пъпчици и то с връхче.
Най-добре е или с кола маска или с крем-депилатор,който не ги премахва от корен,а само видимите,но не създава и не пречинява обреви и други такави кожни проблеми.Бръсненето е отврад,защото пак се появяват малки пъпки и подкожни косъмчета,който са вредни и спомагат са подрастването на дълги и твърди косми.
УСПЕХ! :(

_princess_
03-03-2009, 18:29
Във Варна е 12лв процедурата при козметик и поради тази причина си купувам лентички и сама си свършвам работа. Подкожните косъмчета, разбира се, намаляват.

mimsity133
03-29-2009, 13:25
zdr t1i kato ste podxwanali taq tema 8-) iskam da popitam pri studenata kola maska poluchawat li se nqkakwi obriwi :)

CryForMe
03-29-2009, 14:36
защо пишете/пишем в тема от 2006-та ?