PDA

View Full Version : strah me e



_MapgaPuTKa_
05-16-2006, 07:43
С приятеля ми сме от 2 месеца заедно и аз много го обичам, сигурна съм в това.Само че вчера се скарахме жестоко.Значи в един от часовете(ние сме в един клас) той каза нещо което ме издразни.Цял ден го отбягвах и той чак накрая се сети да ме пита какво ми е.Като му казах и той се засмя и каза,мило нали знаеш че съм си такъв.Стана ми още по-гадно и се прибрах.След това в чата уж се изяснихме, но се страхувам, че вече не ме обича.Щото той не е от най-чувствителните, обаче понякога приема нещата доста навътре...Казвайте какво да правя моля ви! [-o< :-k

e_l_i_z_a
05-16-2006, 07:55
На тази тема не мога да отправя цял роман със съвети,както обикновено правя,но мога да те посъветвам едно-Прави се,че нищо не е станало и виж как ще се държи той.По това ще разбереш има ли смисъл да си с него.

priti_kiti
05-16-2006, 08:07
а какво е казал че те е издразнил?
2 месеца не са малко.. незнам той просто е от тоя тип момчета-дето се падат малко по агресивни и понякога не осъзнават че са те наранили по някъф начин защото го смятат за безобидна шега.. а всъщност ние,момичетата,взимаме нещата по на сериозно и се засягаме..
така че моя съвет е да не праиш театри,случват се и такива неща,но ако наистина не си сигурна в чувствата му,най-добре си поговорете.

black_dimond
05-16-2006, 09:00
e nqkoi mom4eta imat strano 4uvstvo za humur i napravo ne znaqt kak da se durjat shorata na koito durjat ne vqrvam da ne te obi4a spoko pove4eto mom4eta na mogat da si pokazvat 4uvstvata pravilno

kateto^^
05-16-2006, 09:09
abe ... ne e hubavo...nikuk daje!ne bi trqbvalo da hodi6 s mom4e ot tvoqt klas-znam go ot li4en opit-p1rvo 6te hodi s teb za gazariika,posle 6toto go kefi6 mnogo,sled vreme 6te os1znae 4e mu e priqtno da te vijda seki den,i kogato mu se doebe da si do nego...sled tova 6te po4ne da mu pisva 4e se mukne6 nasqk1de s nego i ne go ostavq6 da di6a...nakraq 6te mu izbiqt limkite v glavata i sled katu si mu pisnala ve4e 6te te zareje...a na teb 6te ti e stra6no gadno 4e go vijda6 seki den...slava bogu 4e az ne ostavih ne6tata da se razviqt 4ak do tam i go zarqzah kogato be6e vreme :)

ne6i4
05-16-2006, 18:21
Прави се,че нищо не е станало и виж как ще се държи той.По това ще разбереш има ли смисъл да си с него. :D :D :D

midnight...
05-16-2006, 18:23
е нали ще се видите тогава можеш да разбереш как е :wink:

Lovebaby
05-16-2006, 18:26
Прави се,че нищо не е станало и виж как ще се държи той.По това ще разбереш има ли смисъл да си с него. :D :D :D


да :)

j0r0_fear
05-16-2006, 18:36
На тази тема не мога да отправя цял роман със съвети,както обикновено правя,но мога да те посъветвам едно-Прави се,че нищо не е станало и виж как ще се държи той.По това ще разбереш има ли смисъл да си с него.напълно съгласен съм с теб....ако наистина се даржи кат типичен олигофрен го одрязваи веднага

05-16-2006, 18:38
а какво е казал че те е издразнил?
2 месеца не са малко.. незнам той просто е от тоя тип момчета-дето се падат малко по агресивни и понякога не осъзнават че са те наранили по някъф начин защото го смятат за безобидна шега.. а всъщност ние,момичетата,взимаме нещата по на сериозно и се засягаме..
така че моя съвет е да не праиш театри,случват се и такива неща,но ако наистина не си сигурна в чувствата му,най-добре си поговорете.

ami saglasna sam :)

NeSTa_86
05-16-2006, 19:49
еми виж...не може човек да си промени чувстававта от една случка. Ако не те обича, то то е продиктувано от предишни действия!

Krem4eto
05-19-2006, 12:11
Прави се,че нищо не е станало и виж как ще се държи той.По това ще разбереш има ли смисъл да си с него. :D :D :D


да :)

Точно така!

Chiana
05-19-2006, 13:56
Спокойно, нормално е в една връзка да има караници! Това си е нормално. Но това не може току така да ти промени чувствата! :wink: