PDA

View Full Version : NE MOGA DA SE VUZBUDIA taka, kakto predi...



05-16-2006, 08:27
Taka, pravq sex ot skoro, po4ti sum na 15godini (izglejdam kato na 18, nqma zna4enie), oba4e ve4e naistina ne moga da se vuzbudq :-k Priqtelqt mi e ot drug grad i pravim sex dosta rqdko i predi vreme dosta lesno se vuzbujdah, jelaeh go mnogo...a sega NIKAK :shock: Dori i kato me dokosva...i kato me lije...ne moga da se vuzbudq i ne znam za6to 8-[ Ne viarvam toi da e vinoven...No ot sex ne sum svur6vala, dori o6te me nabolqva (pravili sme go 6-7puti, no nie mnogo rqdko pravim)... Ima li nqkakvo zna4enie, 4e predi mnogo sum masturbirala i ot tova sega ne moga da svur6a!?!...A zapo4nah da masturbiram naistina ot mnogo, mnogo malka...i togava go praveh 4esti4ko i sega mi e trudno da svur6a, dori toi kato me lije...Za kolko minuti e normalno edno momi4e da svur6i ot frenska liubov?
4udeh se za6to naistina nqmam nikakvo jelanie za sex (na momenti i za frenska lubov nqmam jelanie), a PREDI GO IMAAAAH, i to dosta!!! Moje bi ima nqkakvi pri4ini...strah me e nqkoi da ne ni vidi (za6toto tova e vuzmojno :? ), bisexualni naklonnosti :-k (koito mai si gi imam)...ponqkoga vsi4ko go pravim mnogo mudno, a ne strastno...

Dr Smurf i drugite potrebiteli....pls kajete kakvo mislite...za6toto sum se ot4aqla :( Predi mi be6e tolkova hubavo, a sega ne, 4e mi pisnalo ot priqtelqt mi...no ne znam za6to taka se polu4ava :-s Kakvi moje da sa pri4inite??? :smt017

luda_kalinka333
05-16-2006, 08:53
Vij sq mila. Ne se ot4aivai....... Spored men vsi4ko tova se dulji na fakta, 4e ve4e ne izpitva6 strast kum priqtelq ti. Moje bi prosto ti trqbva raznoobrazie :-k Pogovori s gadjeto ti po tozi vupros. Spodeli pritesneniqta si i ako dvamata ne uspeete da opravite ne6tata qvno tova ne e 4ovekut za teb. Ne znam za6to se pritesnqvq6 za tova kolko vreme svur6va6. Vsi4ko zavisi ot situaciqta, vuzbudata i partniorut. Az moga da svur6a i za 20 min, no ako 4ovekut v/u ili pod men ne me privli4a moje i izob6to da ne svur6a :( Za biseksualnostta ne se pritesnqvai :) Mnogo sme takiva........ Spoko Vajnoto e da si napravi6 kefa :smt004

MiRaCuLiXbb
05-16-2006, 09:09
Ми да дойде др. Smurf да те възбуди аз друг начин не видим. :smt017

05-16-2006, 17:29
Prosto iskam suvet ot Dr.Smurf...
Ina4e mersi za po-gornoto mnenie...no ne vqrvam da e ot lipsa na raznoobrazie...za6toto vinagi e ne6to razli4no...Ina4e sama moga da svur6a, samo 4e po po-osoben na4in...ne s prusti... :roll: i e dosta burzo...Puk i da ne kajete 4e se sramuvam ot prqtelq mi... 8-[

DrSmurph
05-16-2006, 22:39
Възможните причини за подобен проблем, най-често са .... пренасищане от секс от ранна възраст, липса на разнообразие в секса, изхабяване на една връзка или евентуален психогенен фактор. Не бих искал да те съветвам да сменяш гаджето си поради някое от изброените неща, но по-скоро бих те посъветвал да се опиташ да не търсиш секса на всяка цена, да се отдадеш на емоцията, на чувствата си, да разбереш какво всъщност ти харесва в леглото и твоето гадже дава ли ти го?! Опитай се да си отговориш на въпроса всъщност какво ти дава тази връзка, приятелят ти интересува ли се какво ти е приятно или по-скоро се опитва просто да ти го вкара и да свърши? Той какво прави за теб и ти какво правиш за него?
А изобщо говорите ли си по темата?

05-16-2006, 22:46
Govorila sum s nego po problema, dori e 4el temata :shock: raznoobrazieto go imam... vinagi e razli4no, kazvala sum mu kakvo haresvam...toi go pravi...dokazva mi, 4e me obi4a postoqnno...offf :(
Predi bqh tolkova strastna i...lesno se vuzbujdah .... a sq ot ni6toto se promenih...6te kaja 2pri4ini, koq ot dvete moje da okazva vliqnie vurhu problema:
1. Ponqkoga ne sme strastni, a po-bavni...po-mudni...i si4ko go pravim kato 4e po zaduljenie...i kogatomu kaja kfo iskam, de iskam da me celulne i kogato toi do napavi....i posle mi e gadno, 4e "az go karam" :| (dali nqkoi me razbira!?!)
2. Ve4e pone 1mesec mnogo burzo se iznervqm, v nqkuakuf stres sum i sum mnogo izbuhliva...i nespokoina...i mnogo pla4a...v ujasna depresiq izpadamponqkoga :cry:

`Death`Whore`
05-16-2006, 22:48
Нали уж имаше разнообразие? Това, което каза, е обратното на разнообразие и страстност. Естествено, че при такива обстоятелства няма да имаш голямо желание за секс.

05-16-2006, 22:50
Нали уж имаше разнообразие? Това, което каза, е обратното на разнообразие и страстност. Естествено, че при такива обстоятелства няма да имаш голямо желание за секс.
Koe koga sum kazala?

`Death`Whore`
05-16-2006, 22:51
vinagi e ne6to razli4no


Ponqkoga go pravim kato 4e po zaduljenie...

ludata_16
05-18-2006, 14:09
vig neka gadjeto ti da te predrazpoloji ne govora vednaga s celuvki i t.n. trqbva da ste spokoini ne da se pritesnqvash 4e nqkoi shte vi vidi trqbva da nqma takava opastnost neka i toi da ne barza s vkarvaneto opipvaite se lejete pojovorete badete spokoini seshtash se po natam kak shte prodalja vs bavno ne nabarzo da go pravite :-k [-( :D kasmet

batkodoki
05-18-2006, 19:25
много шум за нищо.

просто смени партьора вместо да се терзаеш и намери друг когото отново да Обичаш. отдавна си изстинала към него и той не е интересен сексуален субект за теб, затова е така. "свикнали" сте си и тази рутина е убийствена. който не разбира - да пита родителите си :(