PDA

View Full Version : Как да си го върна след като сгреших и го нараних?



Сънчо
05-16-2006, 08:40
Направо незнам от къде да започна... май е най-добре от началото...

Значи...
...миналото лято излизах с едни приятели и гаджето ми.Една приятелка беше довела нейн приятел...да го наречем А.Нищо интересно.След време скъсахме с гаджето ми.Нищо интересно.Преди 3-4-5 месеца пак срещнах А,но бяхме само на здравей/здрасти докато един ден не си поговорихме малко повече и той ми се включи в чата.Чатихме,чатихме ден след ден,виждахме се в една дискотека.Той ми призна,че ме харесва,но чесно казано аз ВЪОБЩЕ не си падах по него,едното защото беше голям женкар и другото защото не ми харесваше много,много.Той обаче не се отказа в продалжение на близо два месеца.Подари ми едно плюшено зайче,казваше ми че ме обича,молеше ме да му дам шанс,даже беше ревнал един път.Та така един ден аз се напих(леле излагация) и се целунах с него иии...тръгнахме...Ходихме си ние,той ми казваше че досега е обичал само 1 момиче и аз съм второто,много си е играл с момичетата,но май си е намерил майстора,за рожденния ми ден си разделихме едно сърчице и си го носихме и двамата.И така всичко вървеше повече от супер,но нали знаете че едва когато загубиш нещо осазнаваш какво си имал,затова и аз не осъзнавах а си живеех живота.Един път излязох с бившия и се целувахме...Реших да не казвам на А.Друг път ходих на диско и в тоалетните се целувах и с друго момче.Пак реших да не казвам,но за моя изненада на следващия ден получих смс че късаме.Ясно...Заряза ме точно деня преди да направим 1 месец,а в деня когато трябваше да правим месец тръгна с друга.Дори неиска да ме чуе вече...Когато го попитах за причината(на следващия ден лично) ми се издърпа едно яко и каза "сети се сама" и една негова приятелка го дръпна.
Много го обичам хора.Той е единствения който наистина е държал на мен(или само така си мисля).Искам да си го върна но незная как.Да говоря с него? Ами ако оная ме отупа...(нищо чудно)?...Някакви идеи? Знам че не заслужавам нищо от него,но...ОБИЧАМ ГО!Наистина го обичам немога и ден без да орева света за него...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Помагайте!

black_dimond
05-16-2006, 08:57
e situaciqta e malko slojna za6oto toi si e ima priqtelka nz moje bi ako pogovori6 s nego nasame i mu obqsni6 4e zabivkite za teb na sa ojna4avali ni6o i misleno si bila samo s nego i moja da mi kaje6 4a zabivkite minavat i zamivat a 4uvstvata ti kum nego sa po silni ot vremennite uvle4eniq ne sum sigurna 4e 6e pomoge v tazi situaciq no silno se nadqvam uspeh :)

Вътьо
05-16-2006, 09:40
Не мисля че имаш шанс да си го върнеш..

05-16-2006, 12:53
Алеле ако бях "А" щтях да те смачкам, извършила си нещо много много лошо, викаш че той бил женкар ами ти ма, не веднъж ами два пъти си му изневерила, за мен ти си ужасен човек.
И не мисля че той ще ти прости!

LofYou
05-16-2006, 14:45
Ami i as mislq che nqma da ti prosti..i go razbiram..postypila si mn mn losho..ako mislish obache da probvash da si go vryshtash gledai da si pogovorite na same...drugo ne moga da ti kaja..no chesno kajano ako as bqh choveka A nikoga ne bih ti prostila.

SeXyTo_f
05-16-2006, 15:49
лоши си постъпила,като едва си осузнала какво си изпуснала...кажи му го.,..просто и да не ти обърне внимание..поне ще знаеш че си се опитала...наистина е кофти..и сигорно мн. се разкаиваш..ако се разкайваш...пак му го кажи...ще си допиша мнението като се прибера от училище, защотото сега имам информатика...поговорете! #-o

SeXyTo_f
05-16-2006, 15:52
обясни му също така че човек се учи от грешките си....и че в изстинката любов...трябва да се прощава....и е тъпо когато хората не си прощават....трябва да се прощава....обясни му как се чувстваш...наистина е мн. гадно..а на него му е още по гадничко...кажи му че го разбираш...и че ти е супер кофти...кажи му че го обичашш...аиде че госпожата се разькрещя..а и тая клавиартура е много скапана....

05-16-2006, 16:03
Hah ne znam na kolko si no nqkak si slovosy4etanieto - mesec-dyrjal nai mnogo na tebe, nqkak si... kak da ti kaja?Seti se sama. Lubovta e slqpa darling. Do 2 sedmici 6ti mine.Trust me!

Мрън
05-16-2006, 19:11
И след всичко това искаш да си го върнеш?! И за какво ти е, след като докато сте били заедно, не си показала и капка уважение към него, да не говорим за обич? По-добре порасни и после искай гаджета!

FikyScHetOo
05-19-2006, 06:51
постъпила си ужасно, първо си помисли дали ти би му простила ако се е целувам с 1-2-3 докато ходите. Ако не би му простила - няма смисъл. Щом и ти не вярваш че е възможно, значи и той не би го приел като такова

marche
05-19-2006, 07:30
ако аз бях A НИКОГА НЯМА6Е ДА ТИ ПРОСТЯ.постъпила си много гадно не мисля че 6те си го върне6,

He3HauKa
05-19-2006, 07:49
Da ti kaja mnogo mnogo odavna i az bqh izpadnala v sashtata situaciq ,samo che az otidaih i si priznah... Toi me zarqza ,az revah molih go i toi nakraq mi prosti-> toi naistina darjeshe na men ,taka che ako izvinish na tova momche ,i mu pokajesh che si osaznala greshkata si i naistina sajalqvash ,shtom toi te obicha shte ti prosti :-k

maptod
05-19-2006, 09:51
Нищо не можеш да направиш, освен ако той не иска да се съберете отмово

Krem4eto
05-20-2006, 18:24
Айййй много лошо си постъпила...Може би трябва да му се извиниш и да му обясниш какво чувстваш!Хайде успех!

barbito
05-20-2006, 18:32
ne mislq 4e 6te ti prosti v negovite o4i si kato palna k*rva sori ama si e taka i vapreki vsi4ko nqma nevazmojni ne6ta pogovori s nego ili my isprati texta na onaq pesen::::::::
Не ме вини за нелепия край,
мразя себе си, знай.

Припев: (x2)
Не ме мрази за нелепия край,
сама се мразя достатъчно знай,
когато искаш лъжа ме наричай,
но ми прости и забрави.

Това едва ли се прощава,
душата ми го осъзнава
Сама не зная как можах,
луда ли бях, луда ли бях? (х2)

Чак сега разбирам имала съм всичко,
но от егоизъм сляпа съм била,
чак сега разбирам колко те обичам
и да те прежаля не, не бих могла.

Припев: (x2)
Не ме мрази за нелепия край,
сама се мразя достатъчно знай,
когато искаш лъжа ме наричай,
но ми прости и забрави.

За теб живота продължава,
за мен е свършил той тогава,
хронична липса на любов,
ето това е моя живот. (х2)

ae yspex

Сънчо
05-20-2006, 20:19
Ах знам че постъпих ХИПЕР тъпо,просто незнам защо го направих дори. Струва ми се че вече е късно за всичко. Снощи го видях, той неиска даже да говори с мен... в чата початихме малко.. каза ми че не ме е забравил,но неможе да се върне при мен... Харесвал си новото гадже.. Както и да е... Ще го преживее, аз също...

IKisseDAGirL
05-20-2006, 22:44
спокойно, миличка, няма смисъл да се самообвиняваш, гадно е това, което си направила, но най-важното е че си осъзнала грешката си :roll:

а всички вие, които я изкарахте каква ли не, като че ли винаги постъпвате правилно и сте безгрешни :!: все пак не сме научени да не бъркаме.. за жалост...

що се отнася до момчето.. явно доста си го наранила и му трябва време :roll:
но може би все пак, когато болката отшуми, ще преодолее гордостта си и ще осъзнае, че е изгубил нещо ценно... както и шанса, който му е бил даден :?

казал е, че си харесва приятелката - ами може и така да е, но външността, която те привлича, не е способна да компенсира празнотата в сърцето ти :wink:

05-21-2006, 09:22
според мен трябжа да отидеш при него и да се изясните веднъж за винаги.Отижаш при него , казжаш му 4е съжаляжа6 и го моли6 да ти прости.Ако тои наистина те е оби4ал 6те го направи.Хо тожа което си направила е много гадно от твоя страна.НО жсе пак горе главата ти не бади сигурна и 4е тои ти е бил верен , а ако е бил и все пак те отхвърли , ни6то НА СВЕТА ИМА И ДРУГИ :)

SKAPAN JIVOT
05-21-2006, 10:45
Abe xora stiga ste q napadali be!!!!Ne vijdate li 4e momi4eto si e osaznalo gre6kata i 4e go obi4a ne e li tova nai-vajnoto!!!Kasmet i dano da si go varne6 :D

ProstoAz
05-21-2006, 10:51
Аууу...възмутена съм!!!
Как връзваш дума като "женкар" с изразчета от сорта на "обичал е само 1 момиче през живота си", " каза ми, че наистина ме обича...(и т.н.)" в две съседни изречения?!? Това не е реално. :lol: Наивност лъха от всякъде...
Абе, момиче - сама го каза, че е женкар - как мислиш тези момчета постигат такива "бройки"? Ами, разбира се - със сладкодумие, обещания, подаръци...не мога да повярвам, че все още някой им се връзва... ](*,) Това, че те е зарязал след 1 месец (леле, ама искаш да кажеш, че за 1 месец те е заобичал?) и още на следващия ден е тръгнал с друга не ти ли подсказва нещо? На мен ми подсказва, че наивната не си само ти, ами и другото момиче, и кой знае още колко...
Евалата на момчето!!!

П.П. Пък на такъв изневериш ли (без значение в какво се състои тази изневяра, било то и само една целувка) считай, че повече нямаш никакъв шанс. Той е пича, бе, той може да бъде с всяка - каква си ти, че да си позволяваш такива фриволности? Имай едно на ум, че вече достатъчно те е намразил - не заради това, че те е обичал, а ти си му изневерила, а заради това, че си му застрашила реномето. :lol:

barbito
05-21-2006, 10:58
prosto se zamisli.......... :-k

Сънчо
05-21-2006, 13:42
Благодаря на всички,които ме защитиха и на тези които ми дадоха съвети.Мисля че с това момче няма да го бъде.Явно неможе да прощава.И без това сега възникна по-голям проблем с "приятел" по повод на тази случка...

barbito
05-21-2006, 13:44
mi razkaji i za 2-q problem de...........

sladkata_poli69
05-21-2006, 16:45
az sa6to obi4am mn 1 mom4e no tva e dr tema....pri vas toi te e obi4al ti si go razigravala,ranqvala....i toi e spiral da te obi4a malko po malko,togava pak ti si ludnala.....vinata e tvoq mn si zgre6ila....nz kak da ti pomogna i kav savet da ti dam

Сънчо
06-05-2006, 09:02
Здравейте пак сладури!Аз само да се похваля... От петъка всичко върви супер...Вече си няма гадже (може би...**) каза ми че ме обича и днес се целунахме като го изпращах понеже замина за няколко дни...

**Може и целувката да значи,че пак сме заедно,все пак първия път така тръгнахме :mrgreen: :wink:
Само дано не се прецакат пак нещата,защото той отиде на екскурзия и може да си го върне като ми изневери :-k Ама кво да се прави...За сега си се радвам! :smt007

06-05-2006, 13:30
mi kvo da ti kaja bravo radvam se za teb =D> :D :D :D