PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да го накарам да ме желaе ?



Zagubena
05-16-2006, 12:30
Az sam potrebitel u foruma..samo che za da napisha tazi tema mi se iskashe da sam anonimna .. Chesto cheta momicheta da pishat...nakarah go da me jelae oshte poveche sled kato q e zarqzal...nakarah go da me iska i da mi se moli...no kak go pravite .. Az iskam da napraq tochno tfa sega a nz kak :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

:(
05-16-2006, 12:59
I na men mnogo mi se shte da razbera kak go pravite?
Kato se pravite che ne vi puka, che mojete bez nego, che ne go iskate i che vi e vse taq? :( :( :( :(
I ako e taka kak ponasqte da ne izkreshtite obicham te i iskam te :(((

LofYou
05-16-2006, 13:20
Da vi kaja chesno as ne moga da si skriq chuvstvata pred edno momche..pak kato mi da go nakaram da me jelae oshte poveche..i na men mi e interesno kak stava toz nomer.. :-k

Chiana
05-16-2006, 13:29
Ми няма такова нещо... Той като няма чувства към тебе и челна стойка да му правиш чувствата няма да се появят...Можеш да се правиш на недостъпна, за да почне той да иска да си те върне. Да почнеш да му липсваш. Или пък когато му разкриеш чувствата си и той да разбре, че има шанс да сте заедно отново... Но това само когато има чувства към теб.. Поне малко. :-k

kravata ot reklamata
05-16-2006, 13:51
ako toi ima chuvstva kum men (pone nqkakvi) ne moag da se pravq na nedostypna, prosto ne stava :( I az ne moga da si kriq chuvstvata

hforce
05-16-2006, 16:53
tva spored mene e super tupo da se pravite na nedostupni, mnogo go mraza tva, nekoq kato mi se napravi na nedostupna probam sledva6tata, toq nomer mom4etata da ti4at sled vas mina ve4e, a i ot mene po-golqm murzel nqma
kakto i da e, ako iska6 da svali6 nqkvo mom4e nqma da stane, ako te haresva oba4e pone malko prosto budete pove4e vreme zaedno i 6e po4na pove4e da te haresva, ama ako e murzel kato mene kato po4ne6 da mu se durpa6 6e se otkaje, a ina4e edno mom4e vinagi si haresva nqkoq i ne mu e do drugi, ako si e haresal teb, 4estito, ako ne 4aka6 da doide tvoi red :D

Lovebaby
05-16-2006, 18:13
ako toi ima chuvstva kum men (pone nqkakvi) ne moag da se pravq na nedostypna, prosto ne stava :( I az ne moga da si kriq chuvstvata


Мдам и аз съм така при момчета които ме харесват поне малко и аз го знам а и аз ги харесвам немога да се правя на недостъпна .. тва все едно е губене на време а и незнам как ще реагира .. може и да се отдръпне аз направо му се пускам в краката :mrgreen:

ne6i4
05-16-2006, 18:18
Da vi kaja chesno as ne moga da si skriq chuvstvata pred edno momche..pak kato mi da go nakaram da me jelae oshte poveche..i na men mi e interesno kak stava toz nomer.. :-kаз също и аз съм така

ninsy
05-18-2006, 11:28
Ми няма такова нещо... Той като няма чувства към тебе и челна стойка да му правиш чувствата няма да се появят...Можеш да се правиш на недостъпна, за да почне той да иска да си те върне. Да почнеш да му липсваш. Или пък когато му разкриеш чувствата си и той да разбре, че има шанс да сте заедно отново... Но това само когато има чувства към теб.. Поне малко. :-k

и аз съм на това менние ако не изпитва нищо просто каквото и да правиш чуства няма да се появят..

;]
05-18-2006, 13:35
Zagubena::ami az sam pravila tfa samo edin put..i to za otmyshtenie .zNachi pravih se na nedostypna che iz0bshto ne mi puka za nego , ne mu obryshtah vnimanie...I toi.zapochna da mi se molii..daje skysa s gadjeto mu..i ..imashe rezultat pochti vednaga ..Est ako iskah..mojeh da byda s nego obaChe na men adski mi beshe pisnalo ot negovite igri ..i prosto mu go vyrnah typkano..nakarah go da syjalqva za sichky..i dAJe nakraq trygnah s nai -dobriq mu priqtel ..Razbih go..

mnogomili4kata-sf
05-18-2006, 13:39
]Zagubena::ami az sam pravila tfa samo edin put..i to za otmyshtenie .zNachi pravih se na nedostypna che iz0bshto ne mi puka za nego , ne mu obryshtah vnimanie...I toi.zapochna da mi se molii..daje skysa s gadjeto mu..i ..imashe rezultat pochti vednaga ..Est ako iskah..mojeh da byda s nego obaChe na men adski mi beshe pisnalo ot negovite igri ..i prosto mu go vyrnah typkano..nakarah go da syjalqva za sichky..i dAJe nakraq trygnah s nai -dobriq mu priqtel ..Razbih go..

Уаууу...вярно си го върнала с лихвите :-s
Аз колко пъти съм си казвала,че и аз така ще направя,ма...нещо съм прекалено добра и открита спрямо чувствата си. Единственото нещо,което правя е когато някой от бившите се върне да се правя първо,че е добре дошъл и после да си открия картите,та хубавичко да разбере,че е сбъркал човека и че не съм такава глупачка,за каквато ме е взел,ма пак не се чувствам удовлетворена толкова от това :smt012

tedy1_baby
05-18-2006, 14:14
mnogo e trudno 4ovek da krie 4uvstvata si ot nqkoi 4e i da se pravi na nedostypen...teq hora trqbva da sa golemi aktiori 4e da go napravqt.i to ne e samo za den-dva,a cql period ot vreme(3meseca,4e i ponqkoga gornica)a zli4no ne sam si krila 4uvstvata.ne moga da go napravq.koito moje-moje si go.

Lovebaby
05-19-2006, 09:13
]Zagubena::ami az sam pravila tfa samo edin put..i to za otmyshtenie .zNachi pravih se na nedostypna che iz0bshto ne mi puka za nego , ne mu obryshtah vnimanie...I toi.zapochna da mi se molii..daje skysa s gadjeto mu..i ..imashe rezultat pochti vednaga ..Est ako iskah..mojeh da byda s nego obaChe na men adski mi beshe pisnalo ot negovite igri ..i prosto mu go vyrnah typkano..nakarah go da syjalqva za sichky..i dAJe nakraq trygnah s nai -dobriq mu priqtel ..Razbih go..


axhuyhuyax taka taka :wink: :evil: ..sichky se vryshta vse pak ..

05-19-2006, 13:29
breeei vii ste bili mnoo zlobni ku4ki e :smt005
:lol: :lol:

Krem4eto
05-20-2006, 19:41
Може да се направиш/както си е така ;)/ да показваш че още го харесваш,в същото време да му се дърпаш и накрая когато той те иска и ти да го отрежеш :twisted: ХАЙДЕ УСПЕХ!!!

sexy_dizzy
05-20-2006, 20:36
Казваш"искаш да те желае".Ок-бъди секси!Какво повече?Най-важното е да бъдеш секси,така определено ще те желае,а за да искаш нещо повече,това не зависи само от теб.За любовта са нужни двама,трябва и той да те обича,не само ти него.
Обикновенно когато момчетата видят някое секси момиче си втълпяват невероятната идея,че трябва непременно да спят с нея.И когато и той ти покаже този негов интерес,не пропускай удобния момент да спреш на най-интересното,за да го накараш да те иска още повече.Успех. :smt016

jadna_za_lubov
05-20-2006, 21:06
s vremeto vsi4ko se vra6ta!!

barbito
05-20-2006, 21:57
naslajdavai se na jivota kfo ti puka?!

sk8girL
05-20-2006, 22:09
Еми не можеш да го накараш да те желае и да те обича, той ако няма чувства към теб просто няма начин да стане - това е положението.Просто скрии дълбоко в себе си чувствата си,защото дори и да му ги покажеш, той ако не може да ти отвърне със същото ще се почувстваш още по-зле от колкото си сега.Ако се правиш на недостъпна и му покажеш,че не ти пука за него, не го търсиш и т.н повече може да предизвикаш интереса му.. а когато идеш и му кажеш "Обичам те!" единствено ще се почувства поласкан и ще му се вдигне самочувствието.Тоо .. си зависи де, може пък да има чувства , но трябва да си напълно сигурна,че и той те харесва за да признаеш какво чувстваш към него : ))