PDA

View Full Version : Maluk vypros (mai poveche kum momchetata)



kravata ot reklamata
05-16-2006, 13:49
Zdraveite! Ne sum sigurna dali tazi tema i e tuk mqstoto, no kakto i da e...
Imam slednto pitane glavno kym momchetata. Ta vuprosa e sledniq: Hipoteticno edno momiche vi haresva i tq ne vi e bezrazlichna, obache ne predpriemate nishto, momicheto se otchaiva i pochva da se bori za vas. Koga e momentut, v koito zapochva da stava dosadna
A, moje i kakvo trqbva da napravi, za da pochne da vi drazni veche

Chakam mneniq :)
:arrow:

PleasureSeeker
05-16-2006, 15:27
при мен лично...ако ме кефи тва момиче мн трудно може да ми стане досадна..единия от начините е да ми мрънка да излизаме постоянно и примерно аз имам работа и и откажа и тя започне да се сърди...тогава става досадна...и се дразна...

05-16-2006, 16:06
Poprincip na mom4etat im e trudno da razberat dali edno momi4e naistina gi haresva kato takiva ili kato priqteli.Taka 4e ne se ot4aivai.Ako naistina te haresvq nqma da si mu dosadna nikoga.Mojebi ti trqbva da napravi6 1ta kra4ka ne smqta6 li?

The_Crow
05-16-2006, 16:42
при мен лично...ако ме кефи тва момиче мн трудно може да ми стане досадна..единия от начините е да ми мрънка да излизаме постоянно и примерно аз имам работа и и откажа и тя започне да се сърди...тогава става досадна...и се дразна...
Отлично казано!Супер изнервящо е някое момиче да не ти дава и секунда спокойствие!Важно е да си давате свобода! :)

NeSTa_86
05-16-2006, 16:49
веднага става досадна...ако не ме кефи още при първия опит ше ми стане досадна

kravata ot reklamata
05-16-2006, 17:04
Da kajem che e napravena pyrvata krachka :P

lady_of_the_flowers
05-16-2006, 17:24
Zdraveite! Ne sum sigurna dali tazi tema i e tuk mqstoto, no kakto i da e...
Imam slednto pitane glavno kym momchetata. Ta vuprosa e sledniq: Hipoteticno edno momiche vi haresva i tq ne vi e bezrazlichna, obache ne predpriemate nishto, momicheto se otchaiva i pochva da se bori za vas. Koga e momentut, v koito zapochva da stava dosadna
A, moje i kakvo trqbva da napravi, za da pochne da vi drazni veche

Chakam mneniq :)
:arrow:
nemoge da stane tva men yva me laskae^^

ne6i4
05-16-2006, 18:08
Zdraveite! Ne sum sigurna dali tazi tema i e tuk mqstoto, no kakto i da e...
Imam slednto pitane glavno kym momchetata. Ta vuprosa e sledniq: Hipoteticno edno momiche vi haresva i tq ne vi e bezrazlichna, obache ne predpriemate nishto, momicheto se otchaiva i pochva da se bori za vas. Koga e momentut, v koito zapochva da stava dosadna
A, moje i kakvo trqbva da napravi, za da pochne da vi drazni veche

Chakam mneniq :)
:arrow:
nemoge da stane tva men yva me laskae^^ :smt021 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

j0r0_fear
05-16-2006, 18:42
ми когато едно момиче ме харесва аз ако не я харесвам просто ще гледам да я отбягвам по някав начин и да се надявам че ще и омразне да се занимава с мен....

Nadelina
05-16-2006, 18:48
Az uspqh da nakaram edno momche da se drazni ot mene do bolka...da mu barkam v zdraveto samo sas prisastvieto si...da go e strah da stoi v moq kompaniq shtoto moje da mu kaja edna duma...sega she vi izdam tainata..zvanqh mu..pisheh mu smsi...govoreh mu postoqnno che go obicham..che ne moa bez nego..i edva li ne go zaplashvah che ako ne tragne s mene she umra...toi otnachalo mu beshe priatno da mu hod po gaza i mi davashe dosta ishireti...daje tragna s mene za malko...am vidq che ot mene normalen chovek ne stava...pak az preebah go i posle pak pochnah starata pesen..i veche 7 meseca taka...i toi se pobarka...veche nz kade da se skrie ot mene ... Bojeeee .. kfo napraih a .. hahahahaha :) :) :) :) :) :) :)

doctordre
05-16-2006, 18:53
веднага става досадна...ако не ме кефи още при първия опит ше ми стане досадна
...

FeelBadInc
05-16-2006, 19:46
Az uspqh da nakaram edno momche da se drazni ot mene do bolka...da mu barkam v zdraveto samo sas prisastvieto si...da go e strah da stoi v moq kompaniq shtoto moje da mu kaja edna duma...sega she vi izdam tainata..zvanqh mu..pisheh mu smsi...govoreh mu postoqnno che go obicham..che ne moa bez nego..i edva li ne go zaplashvah che ako ne tragne s mene she umra...toi otnachalo mu beshe priatno da mu hod po gaza i mi davashe dosta ishireti...daje tragna s mene za malko...am vidq che ot mene normalen chovek ne stava...pak az preebah go i posle pak pochnah starata pesen..i veche 7 meseca taka...i toi se pobarka...veche nz kade da se skrie ot mene ... Bojeeee .. kfo napraih a .. hahahahaha :) :) :) :) :) :) :)

ХАхахахаха :) Ето какво не бива да се прави, за да не станеш досаден....

Вътьо
05-16-2006, 20:26
Ше ми стане досадна ако постоянно ми звани, праща смс-си, иска да си пишеме по някой чат..

black_dimond
05-16-2006, 21:38
abe ima i takiva koito stavat dosadni te ne razli4avat borbata sa surceto na nqkoi i obsebvaneto mu za da me drazni nqkloe mom4e koeto haresvam trqbva ili postoqno da me sledi i da ne me ostavq na mira ili da mi durji smetka

bulgarche
05-16-2006, 22:03
През 2 минути да ми прави комплименти, да казва колко съм готин, колко съм сладък, добричък и така нататък.

kravata ot reklamata
05-17-2006, 10:59
blagodarq vi :)