PDA

View Full Version : Как да отслабна в лицето?



05-16-2006, 16:12
Тялото ми е ОК,но лицето ми от малък е овално :roll:

Пепи Дъ Ай
05-17-2006, 03:06
Спри да ядеш сол. Това е единствения начин. Може и да видиш подобрение.

Lord Vader
05-17-2006, 16:22
Спри да ядеш сол. Това е единствения начин. Може и да видиш подобрение.Хмм...сигурен ли си?
И аз има същия проблем...е, проблем е силно казано, но лицето ми е бузесто...та вярно ли е т'ва за солта?

doctordre
05-17-2006, 19:18
Спри да ядеш сол. Това е единствения начин. Може и да видиш подобрение.Хмм...сигурен ли си?
И аз има същия проблем...е, проблем е силно казано, но лицето ми е бузесто...та вярно ли е т'ва за солта?
да

BroKeN^DreAmZ`f
05-17-2006, 20:56
Еми то тва с бузките си е малко и до ген :) щото брат ми примерно си е доста кльощав,обаче пък си има бузки....и тва малко така по наследство :) А иначе аз знам за едно упражнение - вдигаш само главата,оот рода на коремните преси обаче с главата :) - до колкото знам тва помага :)

Roxy
05-17-2006, 21:35
ми мигай и се хили много,може също да си гълташ и издуваш бузите

Пепи Дъ Ай
05-18-2006, 01:44
Спри да ядеш сол. Това е единствения начин. Може и да видиш подобрение.Хмм...сигурен ли си?
И аз има същия проблем...е, проблем е силно казано, но лицето ми е бузесто...та вярно ли е т'ва за солта?
Това с упражненията са глупости... мимовете трябваше да нямат бузи от толкова мимики. :lol:
А за солта нека ти обясня - някой хора задържат вода, от което подпухва леко цялото тяло и това най-вече се вижда на лицето. Може при теб да е от това. А ако и след като спреш солта не се промени нищо значи ти е генетично заложено и само Господ или пластичния хирург могат да направят нещо по въпроса. :wink: