PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Липсва ли ви детството ?



gost sum
05-16-2006, 20:05
Може би темата не е за тук,но аз искам да ви питам-липсва ли ви детството??Безгрижните дни,в които още ги е нямало секса и любовта и сте били така да се каже невинни?Защото гледам как сега децата искат да порастнат и да станат големи какички и батковци и не се наслаждават на детството.........

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1,7 ! §§

NeSTa_86
05-16-2006, 20:09
адски много ;(
сега като завършвам и ми се плачи направо

GT
05-16-2006, 20:12
Липсвами и то много нито мислех за сех нито за гаджета супер си беше

SisTeR`oN`MaXa
05-16-2006, 20:12
emi ne sum 4ak tolkova golqma na 16 sum no opredeleno mi lipsvat tezi bezgrijni i naivni godini kogato bqh po malka....

FeelBadInc
05-16-2006, 20:18
Ами и аз не съм много голяма, обаче ми липсва времето, когато nай-сериознияt ми проблем беше къде да се скрия, докато играем на криеница с приятелите... Тогава много исках да порасна

^FaiNt^F
05-16-2006, 20:41
straaa6no mnogo mi lipsva tova vreme ](*,) taka iskam da se vyrne [-o< a togava iskah da porasna.....byrzah...i za kvo? za gluposti ](*,) :smt017
a sled 10 godini o6te 6e se molim da sme na tva deredje na koeto sme sega :lol:

SlaDka_BliZalka
05-16-2006, 20:45
emii az sym ,malko dee 13 ama da drugo si be6e kat si 2-ri 3ti klas i samo si igrae6 na gonenka s mom4etata :P~
sq ve4e malko po malko se po4vat typite "lubovni" problemi
mn bolki i stradnie iiii revoveee i tn
drugo ne6to si e da si dete :)))

pitbullbg
05-16-2006, 21:07
daaa... mnogo i to igrite... da si spq do kogato iskam... nqma6e skandali vav ka6ti za ocenki i tem podobni... :)

black_dimond
05-16-2006, 21:28
da ot edna strana da za6oto togava vuob6e ne mislih se problemi i tem podobni i bqh m bezgrijna no ot druga strana sega sum po samostoqtelna i vupreki tova iskam nqkoi momenti ot detstvoto da se vurnat

sk8girL
05-16-2006, 21:33
da ot edna strana da za6oto togava vuob6e ne mislih se problemi i tem podobni i bqh m bezgrijna no ot druga strana sega sum po samostoqtelna i vupreki tova iskam nqkoi momenti ot detstvoto da se vurnat
Дамм.. съгласна съм,въпреки че и сега не се чувствам кой знае колко голяма ;-)

bulgarche
05-16-2006, 22:05
Мисля, че все още не. Може би защото аз и сега си правя детски работи. Липсва ми това, че вече не играя в квартала. Сега постоянно съм извън града. Все на палатки, разходки и всякакви работи, а в квартала не излизам (освен до магазина).

`Death`Whore`
05-16-2006, 22:06
Естествено, че ми липсват. Липсва ми детството - да си разменям листчета и да харесвам Данчо от моя клас...а всъщност на тези години днешните момичета мислят за секс, ходят по дискотеки, пият и се напушват.

remember_the_name
05-16-2006, 22:28
abe az sum si detence edva na 14 ama kato se zamislq kvo gotino be6e predi kogato ne misleh za nikoe mom4e a samo zanekvi drugi gluposti mi stava mn mu4no za togava iskam pak da sum nevinno bebence O:)

ani4ka18
05-16-2006, 22:29
всяко време си има своите най-прекрасни страни. детството си е детство все пак- с игрите, с големия проблем как да бия дядо на карти... и еднинственото нещо с което мога да сравня детството (макар и да е странно) това са любовните трепети, първите които изпитваме. и колкото и да са противополжни любовта и детството те просто следват едно след друго, и колкото е хубаво и незабравимо едното, толкова прекрасно и несравнимо с нищо е другото O:)

TiA_MaRiA
05-17-2006, 01:55
Ами...може би малко, но аз съм си едно голямо дете, не мисля че съм голяма, пък ине бързам да порастна. И все пак както каза ani4ka18 "всяко време си има своите най-прекрасни страни" :D

ht_7j
05-17-2006, 04:13
Моето не ми липсва толкова много. Не беше много щастливо. А и сега ми харесва положението, в което съм. Още половин година и ще съм напълно независима.

belluci
05-17-2006, 05:12
da,adski mnogo,no nqma kak...:)

Lovebaby
05-17-2006, 09:24
Аммм .. липсват ми ..макар,че аз не съм кой знае колко голяма .. почти на 15 съм , обаче много ми липсват детските дни .. когато бях в детската градина .. толкова много исках да съм голяма , за да не спа на обяд .. хаха а сега .. с тия проблеми .. с тая любов .. е има си и хубави страни , но и лоши ... :roll: но .. това е минало .. още не сме видяли нищо от живота .. макара,че това,което аз съм видяла .. не ми е харесало особено много .. :roll: :) остава само да продължим напред и да се радваме на хубавите моменти , които ни се случват , защото с времето маи ще стават все по-малко и по-малко .. :roll: :wink:

05-17-2006, 10:44
Tipi4na 4ove6ka 4erta da si spomnq samo hubavite ne6ta :(
Zna4i vi lipsva vremeto kogato vashite sa vi kazvali koga da se pribirate sa vi zabranqvali da izlizate po tamno kade moje i kade ne moje da hodite kazvali sa vi koga da lqgate s kogo da izlizate. Da vi natiskat ot lqvo i dqsno da u4ite da se zanimavate koi s sport koi s ezici kois drugo da vi nalivat postoqnno akul i v ob6ti linii da se opitvat da vi modelirat po tqhno jelanie. She mi kajete 4e vi lipsvat grubnite decki zaka4ki i obidi i kakvo li ne za6to vsi4ki znaem decata sa brutalni i ne pro6tavat edin drugi mu. Pove4eto to vas sega sigurno kato ispadnat v polojenie na fizi4eska ili psihi4eska beza6titnost ili v polojenie koeto sa besilni da napravqt ne6to se otka4ate ili vi obzema pani4eski strah a q si predstavete da ste neprekasnato taka i da ne mojete sami ni6ot da napravite. Da spomnqm si dectvoto dali mi lipsva ne bih kazal dali sikam da se vurne opredeleno ne.
Jivota e takav kakavto si go napravi6 v golqma stepen
Безгрижните дни,в които още ги е нямало секса и любовта Vinagi moje da se zeme den po4ivka ot vsi4ko tova 4e pove4eto mislite postqno za tezi ne6ta i v si4ko tarsite sexsualen aspekt. Ako ima jelanie ima i na4in Ako tolkova mnogo vi lipsva6e 6tqhte da namerite na4in da es zabavlqvate nevinno. siguren sum 4e ako re6ite moje 1-2 dena da se otkasnete ot gadjeta itn i da se zabavlqvate bez tezi ne6ta

priti_kiti
05-17-2006, 10:49
ами аз самата съм си дете и ми е мн добре на тея години на които съм си сега :) и без тва не съм имала най-хувавото детство.. и не искам да се връщам в него за нищо на света.. но може би като стана на 18 19 ще искам да съм на 13 14 :)

IKisseDAGirL
05-17-2006, 16:48
и на мен ми липсват..
като гледам някви малки дечица да си играят или малко бебенце в скута на майка си и започвам да се замислям за тва...
на тая възраст им е толкова добре :) :) единствено мама и тати ги интересуват, нямат грижи на главата (не че мойте са кой знае колко големи, но все пак)..
най-важният ти проблем, когато си толкова мъничък може да е, че примерно еди-кой-си ти е счупил любимата кукла, заровил е камиончето ти в пясъка или пък си гладен, а мама в момента я няма... :-)

penywise
05-17-2006, 17:01
Може би темата не е за тук,но аз искам да ви питам-липсва ли ви детството??Безгрижните дни,в които още ги е нямало секса и любовта и сте били така да се каже невинни?Защото гледам как сега децата искат да порастнат и да станат големи какички и батковци и не се наслаждават на детството.........

да

[UN]HappY
05-17-2006, 17:11
всяко време си има своите най-прекрасни страни. детството си е детство все пак- с игрите, с големия проблем как да бия дядо на карти... и еднинственото нещо с което мога да сравня детството (макар и да е странно) това са любовните трепети, първите които изпитваме. и колкото и да са противополжни любовта и детството те просто следват едно след друго, и колкото е хубаво и незабравимо едното, толкова прекрасно и несравнимо с нищо е другото O:) =D> =D> Mnogo tochno tv1rdenie!!!!
Na men lichno mnooogoooo mi lipsvat detskite mi godini. Togava bqx mnogo shtastliva. Obichax jivota i imax mnogo celi. A sega nishto ne e kakto predi. Mnogo poveche problemi, griji, trevogi, bolki... No i vremenata sa drygi.. Ne che s1m tolkova golqma (na 18 s1m) ili e minalo tolkova mnogo vreme, no vse pak..

lori :)
05-17-2006, 17:51
Това беше времето ,когато бях истински щастлива.Толкова ми липсва .... :? :? И дори само мисълта ,че вече никога няма да бъда същата ме натъжава. :(

FiRe_LaDy
05-17-2006, 18:16
Mi da lipsva mi i to mnogo,vypreki che ne sam koi znae kolko golqma veche.No i tova da sma sega po golqma si ima svoeto predimstvo.Vypreki che s radost si spomnqm za Niki ot detskata,koito se okazva segashnoto mi gadje.Napravo super.Ama iskam da sam malka i nikoga da ne porastvam.Da mislq samo za kuklite i igrite navan. :lol: \:D/

midnight...
05-17-2006, 18:20
липсват ми детските години, когато играехме на народна топка и си разменяхме картинки, когато децата все още оставаха пред блоковете до 10 да си играят на нещооо
всичко тогава е толкова простичко и хубаво!

`Death`Whore`
05-17-2006, 18:21
Не знам за вас, но ние си разменяхме листчета.

miloto_girl_4e
05-17-2006, 18:42
ми... да,определено си ми липсват... :roll:

little_pink
05-17-2006, 19:01
липсва ми и още как. Но за жалос няма връщане назад :(

FoReVeR_YoUnG
05-17-2006, 19:04
Страшно много ми липсва! Дори понякога си разглеждам детските ми неща,ровя си из старите кашони и книжки и ми става мн гадно,но така е-няма връщане назад. :cry:

black_lady999
05-17-2006, 19:50
Дам,аз не съм толкова голяма,но не ми харесва тая мойта възраст-Понякога искав да се върна назад,а после да порасна!
Объркващо е!

dream_for_you
05-18-2006, 13:37
УЖАСНО МНОГО :smt009
Толкова много да ми липсва времето,когато всичко беше толкова просто.Липсат ми децките глупави игрички,които сме измисля ли,липсвами времето когато ми трябваха 10 минути за да се оправя за даскало,липсави ми най-вече безгрижието на детството,когато всичко беше просто :smt010

tedy1_baby
05-18-2006, 14:17
edva li ima 4ovek na toq svqt,na koito da ne mu lipsva detstvoto.a ako ima-az ne sym ot tqh

MrAnderson
05-18-2006, 14:38
emii az sym ,malko dee 13 ama da drugo si be6e kat si 2-ri 3ti klas i samo si igrae6 na gonenka s mom4etata :P~
sq ve4e malko po malko se po4vat typite "lubovni" problemi
mn bolki i stradnie iiii revoveee i tn
drugo ne6to si e da si dete :)))
Gimme a break! :smt005

FoReVeR_YoUnG
05-18-2006, 17:10
Бе я се скрийте-кви проблеми на 12 години може да имате ме просветлете? А и да имате си ги създавате вие самите-почнали секс да правят,да пушат...После се оплакват. :roll: :smt011

Swinkenhoffer
05-18-2006, 17:15
ама хич не ми липсва да си кажа ...

отвратителен период от време, който изобщо не искам да си спомням :/

сега, като стара, ми е далеч по - добре.

TikvenaElhichka
05-18-2006, 18:32
Не ми липсва особено...Просто беше гадно детство и въобще не искам да си спомням за него :(

sometimes_
05-18-2006, 18:59
Понякога ми липсват, понякога - не. Липсват ми игрите на "Стражари и апаши", криеница, гама и не помня още какви бяха, както и оцветяването на книжки и т.н., ама от друга страна...като си спомня и колко глупаво съм постъпвала и колко неща не съм можела да правя... Абе, предпочитам си тая възраст, ако можеше да си стоя все на 17-18... щеше да е супер :wink: .

ledenata_kralicA
05-18-2006, 19:20
не знам...може би
липсват ми определени моменти
това,че не съм си и помисляла какво мислят за мен
и това,че излизах с приятели (децата от блока) навън
веднъж с една приятелка избягахме и нашите си изкараха акъла
но от друга страна аз още съм си хлапе,поне така трябва да е

RoyTheReaper
05-18-2006, 19:34
на мен не ми липсва. не беше особено безгрижно и весело.

gigi_00
05-19-2006, 14:25
Аз сам на 15.И немога да си представя кво ще е след 2-3 години.Сега си живея идеално.Нема проблеми които да ме тревожат.Стана даскало после цял ден Щракане с пръсти.Афе детсвтото е незаменимо

teenkopele
05-19-2006, 14:40
ми... да,определено си ми липсват... :roll:

И при мен е така. :wink:

cvety_i_bebeto
05-19-2006, 21:16
az sam na 15...no iskam da vrana vremeto nazad...pone s 3,4 god...

sherry
05-19-2006, 21:21
Липсва ми..прекалено рано започнах да гледам насериозно на живота.Доста разочарования срещнах по пътя си,може би малко по малко онова малко момиче започна да избледнява,но няма да я пусна да си иде [/b]

rosskata
05-19-2006, 22:49
:( Липсва ми. Бях много щастливо дете. Доскоро продължавах, да си мисля, че съм такова, но когато вече си на почти 20 години, ходиш от работа- в университета, чудиш се откъде да вземеш пари за това онова, мислиш какво да правиш с живота си, а вашите те имат за равен и ти споделят проблемите си, е трудно... ](*,) Въпреки, че се държа детински в много отношения, е време да призая, че не съм хлапе вече... :cry:

На Death' Whore' искам да кажа, че може да пиеш, ио да пушиш, и да се влюбваш, и да ходиш по купони, и пак да си дете. :P Да си дете е не действия които правиш, а възгледите ти за света, това как възприемаш нещата... пуша и пия от 13 год. възраст, но това не ме накара да порастна, изобщо... :roll:
Същото е с безгрижието. На 5 липсата на любимата ти кукла може да те рз=азстрои точно толкова , колкото късане с гаджето на 16 например. Така че не сте били безгрижни толкова, просто сега така ни се струва... :-k

Все пак горе главата- всяка възраст е интересна и уникална, случват ти се и научаваш много нови неща... Затова е толкова интересно да се живее... 8)

jadna_za_lubov
05-21-2006, 13:56
Kade e to ?! kakvo e to?! ima li go o6te ?! ..neizvestno ..no za6to kogato sam nai-tujen i nai sam vinagi se vsra6tam v onova i tam-bezimenno i toplo ne6to DETSTVO(tova e ot aizuk aizimov)
..na vseki mu lipsva az samo kato si spomnq za detstvoto moga da se razpla4a... :?

FikyScHetOo
05-21-2006, 16:20
Детството е това, което немога да си върна! Детските спомени са тези, които немога да забравя! Детството е времето когато във въздуха ухаехе обич и разбирателство навсякъде! Детските години се изграждат страшно здрави приятелства! Детството притежава много, хиляди положителни качества! Бленувам да се върна за 5 минути в детството си, в една точно определена дата, и да променя нещо - да кажа на един човек преди да го загубе, че го обичам! Как да не ми липсва, как да не го жадувам, как да го забравя...как да го върна

FikyScHetOo
05-21-2006, 16:25
Много ми е болно, че малките не уважават детството си. тъжно е че мислят за секс от малки, а не за това как да намерят нов приятел. Ужастно е, че потъпкват детската доброта и невинност. Непростимо е, че не се съобразяват с останалите. Немислимо е че днешните деца на възраст 3-4 клас нямат обноски и поведение. Банално е, че разчитат на кака и на батко, вместо да са мили за да нямат проблеми. Тъжно е всичкото това, особно че искат да навлязат в живота по-бързо без да осъзнават каква болка им носи...

unnamed_user
05-21-2006, 21:22
Kva e taq tema?!NIto vupros,nito molba,nito obqva...Ti na kolko godini si 4e ti lipsva detstvoto.To pove4eto tuka(ako sadime ot temite sa deca)...

FikyScHetOo
05-21-2006, 21:29
И това го пише човек с "приятно малък" аватар. Е верно, че пише картинките да не затрудняват отварянето, но при мен това го затрудни. Но мой човек СМАЛИ СИ АВАТАРА. Не мисля че те интересува на колко съм, но малко малка се "запознах" с тежката страна на живота и ми липсва...

ExTr3m3_GiRL
05-22-2006, 11:02
Естествено, че ми липсват. Липсва ми детството - да си разменям листчета и да харесвам Данчо от моя клас...а всъщност на тези години днешните момичета мислят за секс, ходят по дискотеки, пият и се напушват.

[i] Ох много си права :smt009 Наистина е така. Някви 2 клас лапенца се мислят за голямата работа и за ТИЙНЕЙДЖЪРИ, които могат да се отварят на големите, да пушат, да пият, а за секс да не говорим ](*,) [-X
Аз не съм никак голяма, но ми липсват малко годините когато си играех на криеница ии бях 2-3 клас ::: И наистина всяка възраст има своите готини моменти и е уникална \:D/ Но все пак като дете нямаш толкова проблеми..да не кажа хич :smt012 :lol: [b]

FikyScHetOo
05-22-2006, 11:13
Mога да се похваля, че се събрахмя четирима приятели миналото лято и си спомнихме детството. Говорихме си за миналоо, настоящето, бъдещето....живота. Говорихме както му се вика - за нещата от живота и за живота на нещата. После хванахме малко по детски се забавлявахме с водата и беше много хуубаво. Изключихме алкохол, цигари, секс, гаджета, проблеми...беше много готино...след това хванахме голяма кутия сладолед и я изядохме :mrgreen: После се чувствах страхотно заради преживяното със стари приятели и много спомени...

ycMuBkaTa
05-22-2006, 11:29
Ужасно много ми липсва...Искам да се върне безгрижието...Макар че не мисля, че детството ми си е отишло по-простата причина, че не се чувствам толкова голяма, но все пак...
Иска ми се да не мисля за нищо, да излизам в детската градина срещу нас, да играем на подаръци, на бази :))
Мисля, че сегашните дечица искат да порастнат твърде бързо, да връхлетят в живота без да знаят колко е скъпоценно детството...

rosskata
05-22-2006, 11:53
И пак не разбрах- защо алкохола или цигарите да приключват детството. :?
В много отношения аз съм все още дете...
Не мога да разбера защо се имате всички за толкова далече от това...
За толкова порастнали.
А иначе се възмущавате че петокласниците пушат и се правят на големи. ](*,)

xOtkiSsSs
05-22-2006, 14:47
Ох липсва ми толкова много...Предпочитам да си бях останала мъничка нямаш проблеми, няма любов дето да те прави на глупачка и да те унижава... Липсват ми игрите пред блока с др дечица, които като пораснаха адски мн се промениха и вече рядко се чува измъченето "Здрасти" което казват. Липсват ми безгрижните дни.. Имах хубаво детство и колкото повече пораствам толкова по-малко ми се живее...

the_o.c_girl
05-22-2006, 15:03
az sum po4ti na 14 i se 4uvstvam stara:}