PDA

View Full Version : nemoje li da ne go popylnq tva ?!



__Unknown__
05-16-2006, 23:32
Neznam dali o4akvam nqkakyf syvet ot vas ... ili po-skoro iskam da spodelq neshto ... no ... da vidim otkyde da zapo4na.
Spomnqm si 4e predi vreme Slavi beshe kazal edin vic ... koi beshe sledniqt ... maika kara myja si da razkaje na 16 godishniqt si sin za pti4kite i p4eli4kite ... i bashtata otiva i kazva na mom4eto ... "sine, ti ve4e si golqm ... imash li si priqtelka?" i mom4eto poglednalo typo bashta si zaradi typiqt mu vypros ... i t.n. ne mi se razkazva celia vic ...

E,da ... samo 4e az sym ve4e po4ti na 17 ... i si nqmam priqtelka ... i mi stava mn gadno kato se setq za vica ... moje bi zashtoto vyv nego taka e predstaveno 4e ... izglejda nenormalno ... a moje bi si e ... neznam ... prosto ne sym 4ovek koito kato vidi nqkoq koqto da mi haresa ... vednaga shte po4na da se natiskam ili neshto drugo ... ocenqvam horata po haraktera ne po vynshnostta ... predpo4itam da opoznaq 4oveka predi tova ... dosta 4esto mi se slu4va ... da svyrsha s fazata na opoznavaneto samo 4e ve4e da e prekaleno kysno ... t.e. 4uvam repliki ot roda na "ti si mi mn mn mn dobyr pritqtel i neiskam da te gubq kato takyf" ... mnogo e ujastno !
Prosto useshtam nqkakva praznina v sebe si ... i vsqka ve4er kato ostana za pove4ko vreme nasame s mislite si ... i mi e mn gadno za tova 4e nqma nqkoi do men ... neznam kak to4no da go opisha ... typo mi e 4e nqkvi idioti koito po cql den mislqt za sex, pari, koli i gyzariq ... nqmat takyf problem kato men ... neznam kak to4no da go opisha ...

ami blagodarq na tezi koito pro4etoha temata ...

black_dimond
05-17-2006, 07:30
ne trqbva da se otchaivash zashtoto sum sigurna che shte namerish momiche koeto da te oceni

Вътьо
05-17-2006, 09:03
Бро и аз бях в подобна ситуация, не същата, но подобна.Като оставах на саме с мислите си винаги спичах...Почакай още малко, мисли само за хубави неща и ги прави, ако имаш възможност.Ангажирай ума си с нещо..

05-17-2006, 09:17
Пак забава и както обичам да казвам "ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ" ще ти е трудно да останеш без приятелка просто лошо стечение на обстоятелствата.

j0r0_fear
05-17-2006, 09:26
пич споко маина....и твоито момиче ще доиде....няма да останеш сам ще видиш..

teenkopele
05-17-2006, 15:25
...Почакай още малко, мисли само за хубави неща и ги прави, ако имаш възможност.Ангажирай ума си с нещо..
:wink: .

Сигурен съм, че ще си намериш момиче. :)

mimi_gothica
05-17-2006, 15:38
Kakto vijddam po dumite ti li4i,4e ti naistina ne si ot onezi,za koito ne sa6testvuva lubov a samo sex.Jivotyt im e v misli i dela svarzani sas sexa i drugite ne6ta,to4no kakto ti go kazva6.To4no takyv mi trqbva na mene.Ti si super to4en i znae6 li za6to taka se polu4ava,6toto momi4etata na tvoqta vazrast se zahlasvat po po golemi,takiva koito tarsqt samo sex,po idiotite i ne go osyznavat tva,sled tova stradat.Mislqt si,4e sa po pe4eni,ama ne e taka,to4no obratnoto.Sled tva kogato poporasnat pove4eto promenqt na4ina si na mislene i tarsqt mom4eta kato tebe,koito sa rqdkost.Moje6 samo da se gordee6 sas sebe si,i tezi koito ti kazvat,4e te priemat kato priqtel kaji im,mi ok priqtel sam vi,i im dai savet,to4no 6toto si im priqtel,nakarai gi da proglednat,tova 6te i vav tvoq polza.Kazvam ti,nqma6 si napredstava kolko momi4eta iskat da sa s mom4eta kato tebe.I tova ne ti go kazvam,za da te uspokoq ili ne6to ot toq rod,a za6toto e taka.

^sladyranka`
05-17-2006, 16:02
Kakto vijddam po dumite ti li4i,4e ti naistina ne si ot onezi,za koito ne sa6testvuva lubov a samo sex.Jivotyt im e v misli i dela svarzani sas sexa i drugite ne6ta,to4no kakto ti go kazva6.To4no takyv mi trqbva na mene.Ti si super to4en i znae6 li za6to taka se polu4ava,6toto momi4etata na tvoqta vazrast se zahlasvat po po golemi,takiva koito tarsqt samo sex,po idiotite i ne go osyznavat tva,sled tova stradat.Mislqt si,4e sa po pe4eni,ama ne e taka,to4no obratnoto.Sled tva kogato poporasnat pove4eto promenqt na4ina si na mislene i tarsqt mom4eta kato tebe,koito sa rqdkost.Moje6 samo da se gordee6 sas sebe si,i tezi koito ti kazvat,4e te priemat kato priqtel kaji im,mi ok priqtel sam vi,i im dai savet,to4no 6toto si im priqtel,nakarai gi da proglednat,tova 6te i vav tvoq polza.Kazvam ti,nqma6 si napredstava kolko momi4eta iskat da sa s mom4eta kato tebe.I tova ne ti go kazvam,za da te uspokoq ili ne6to ot toq rod,a za6toto e taka.

I az sam na sa6toto mnenie

__Unknown__
05-17-2006, 17:46
mimi_gothica ... po nqkakyf na4in mi vdyhna malko nadejda ... to si e logi4no takiva mom4eta da iskat momi4etata ... v smisyl ... nqkoi koito da gi razbira ... da im pomaga ... da spodelq hubavite momenti i t.n. ... no nemoga da go proumeq ... kak stava taka 4e postoqnno se zanimavat s nqkvy typanari ... deto edinstveno se pravqt na gyzari 4rez tqh ... ne go li osyznavat ?! i nai-strannoto e 4e kogato hodqt s nqkyf takyf typak ... po nqkakyf stranen na4in im vse vdiga samo4uvstvieto .... nemoga da razbera na kakva osnova :( ...

Krem4eto
05-19-2006, 20:27
ne trqbva da se otchaivash zashtoto sum sigurna che shte namerish momiche koeto da te oceni
Разбира се!

Composure
05-19-2006, 20:46
не е трудно само да намериш подходящатата или тя да те намери :wink:

[UN]HappY
05-20-2006, 13:07
I az se chyvstvam po tozi nachi... :roll: no qvno ne s1m edinstvenata...

barbito
05-20-2006, 13:15
predi da nameri6 svoqta princessa trqbva da celune6 mno0o0o0ogo jabi vqrvai v lubovta i ne se ot4aivai spoko ima6 o6te mnooogo vreme

lori :)
05-21-2006, 09:42
Kakto vijddam po dumite ti li4i,4e ti naistina ne si ot onezi,za koito ne sa6testvuva lubov a samo sex.Jivotyt im e v misli i dela svarzani sas sexa i drugite ne6ta,to4no kakto ti go kazva6.To4no takyv mi trqbva na mene.Ti si super to4en i znae6 li za6to taka se polu4ava,6toto momi4etata na tvoqta vazrast se zahlasvat po po golemi,takiva koito tarsqt samo sex,po idiotite i ne go osyznavat tva,sled tova stradat.Mislqt si,4e sa po pe4eni,ama ne e taka,to4no obratnoto.Sled tva kogato poporasnat pove4eto promenqt na4ina si na mislene i tarsqt mom4eta kato tebe,koito sa rqdkost.Moje6 samo da se gordee6 sas sebe si,i tezi koito ti kazvat,4e te priemat kato priqtel kaji im,mi ok priqtel sam vi,i im dai savet,to4no 6toto si im priqtel,nakarai gi da proglednat,tova 6te i vav tvoq polza.Kazvam ti,nqma6 si napredstava kolko momi4eta iskat da sa s mom4eta kato tebe.I tova ne ti go kazvam,za da te uspokoq ili ne6to ot toq rod,a za6toto e taka.

Съгласна съм с mimi_gothica . __Unknown__ знаеш ли като прочетох темата ти много се зарадвах .Вдъхва ми надежда ,че все още има свестни момчета.В никакъв случай не се отчайвай!!!Ще срещнеш момиче ,което наистина да те оцени ,сигурна съм. Трябва да знаеш ,че хора като теб се срещат много рядко .Да , наистина много от идиотите ,които мислят само за секс ,пари и коли имат приятелки ,но какво от това??!Това са ограничени момичета ,които също мислят само за секс ,пари и коли .Ти трябва да намериш момиче ,с което наистина си заслужава да бъдеш .Пожелавам ти успех :wink:

jadna_za_lubov
05-21-2006, 13:49
Kakto vijddam po dumite ti li4i,4e ti naistina ne si ot onezi,za koito ne sa6testvuva lubov a samo sex.Jivotyt im e v misli i dela svarzani sas sexa i drugite ne6ta,to4no kakto ti go kazva6.To4no takyv mi trqbva na mene.Ti si super to4en i znae6 li za6to taka se polu4ava,6toto momi4etata na tvoqta vazrast se zahlasvat po po golemi,takiva koito tarsqt samo sex,po idiotite i ne go osyznavat tva,sled tova stradat.Mislqt si,4e sa po pe4eni,ama ne e taka,to4no obratnoto.Sled tva kogato poporasnat pove4eto promenqt na4ina si na mislene i tarsqt mom4eta kato tebe,koito sa rqdkost.Moje6 samo da se gordee6 sas sebe si,i tezi koito ti kazvat,4e te priemat kato priqtel kaji im,mi ok priqtel sam vi,i im dai savet,to4no 6toto si im priqtel,nakarai gi da proglednat,tova 6te i vav tvoq polza.Kazvam ti,nqma6 si napredstava kolko momi4eta iskat da sa s mom4eta kato tebe.I tova ne ti go kazvam,za da te uspokoq ili ne6to ot toq rod,a za6toto e taka.
........ :-({|=

barbito
05-21-2006, 14:02
m 4i pravi sa xorata

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:31
Kakto vijddam po dumite ti li4i,4e ti naistina ne si ot onezi,za koito ne sa6testvuva lubov a samo sex.Jivotyt im e v misli i dela svarzani sas sexa i drugite ne6ta,to4no kakto ti go kazva6.To4no takyv mi trqbva na mene.Ti si super to4en i znae6 li za6to taka se polu4ava,6toto momi4etata na tvoqta vazrast se zahlasvat po po golemi,takiva koito tarsqt samo sex,po idiotite i ne go osyznavat tva,sled tova stradat.Mislqt si,4e sa po pe4eni,ama ne e taka,to4no obratnoto.Sled tva kogato poporasnat pove4eto promenqt na4ina si na mislene i tarsqt mom4eta kato tebe,koito sa rqdkost.Moje6 samo da se gordee6 sas sebe si,i tezi koito ti kazvat,4e te priemat kato priqtel kaji im,mi ok priqtel sam vi,i im dai savet,to4no 6toto si im priqtel,nakarai gi da proglednat,tova 6te i vav tvoq polza.Kazvam ti,nqma6 si napredstava kolko momi4eta iskat da sa s mom4eta kato tebe.I tova ne ti go kazvam,za da te uspokoq ili ne6to ot toq rod,a za6toto e taka.

05-21-2006, 14:39
ne se pritesnavai,rano ili kusno 6te nemeri6 takova momi4e koeto da te haresva,osven tova mn momi4eta harestat takiva mom4eta,a ne nqkakvi deto o6te 6tom gi vidqt i zapo4vat da im se natiskat

Angel_eyes
05-21-2006, 14:51
Ми миличък,да ти кажа може и на 20 да си и да нямаш приятелка.Мисля,че е по-добре да си сам,отколкото с неподходящия човек!Ала да ти кажа удивена съм от думите ти,че не държиш на външния вид,а на характера на човек,това наистина е супер!Бъди сигурен че някъде те чака твоето момиче което ще те направи много щастлив!Наистина ме заинтригува,ако имаш желание драсни нещо на ludoto_kote_@abv.bg ще ми е приятно да науча нещо за теб!Успех! :wink:

barbito
05-21-2006, 15:07
BEZ PANIKA!!!

__Unknown__
05-21-2006, 20:28
hmmm ... ne sym o4akval tolkova mnogo otgovori ... mersi mnogo ... loshoto e 4e nqma kak da pomognete edinstvenoto koeto e ... "trai mime za hubos" v obshti linii ... :( po pone se poobvnejdih kato 4eta otgovorite ... mersi mnogo na vsi4ki :)

jadna_za_lubov
05-21-2006, 20:34
..6te nameri6 lubovta spokoino 17 e o6te malko spored men da se obi4a... :roll: