PDA

View Full Version : Boli me kato pishkam...help girls



05-17-2006, 07:05
Kakvo da pravq mnogo me boli kato pishkam...dali tova ne e ot masturbaciqta 8-[ :? :( :?:

black_dimond
05-17-2006, 07:36
otidi na lekar

bobiludiq2005
05-17-2006, 07:37
moje ako si prekalila

05-17-2006, 08:29
Ima veroyatnost da imash kamyni v bybrecite .. po-dobre idi na lekar .. :-k

BlooD AngeL
05-17-2006, 11:53
Значи при мен беше по същия начин и отидох на лекар оказа се цистит,но аз също много често ходех да пишкам незнам при теб как е

obicham_pateto
05-17-2006, 15:07
Да! Много често ходя до тоалетната и толкова много ме боли че направо плача.... :cry: Ако наистина е това как да се излекувам? Какво да взема... :-& Оф.... много ме болии и като отида мисля че ще пикая цял ден...толкова много а то е само три 4 капчици :smt010
какво да правя? :roll: :?: :(

петя_aз
05-17-2006, 15:20
И на мен ми беше по същит начин! Страшно ме болеше! Това се получава от неподмиване - почти съм обедена. Отидох в болницата, там ми взеха урина и ми направиха изследване. Предлагам ти да направиш един опит! Пишкай в една чашка ( прозрачна ) и виж има ли едни много малки бели работи в урината. След като направиш опита пиши тук. Ако има такива бели работи отиди най - добре в болницата! Помня, че пих някакви лекарства, които бяха много скъпи. В едно блистерче 7 хапчета и беше 7 лева - 1 блистер, но найистина ми помогнаха! Но не помня как се казваха!!! Аз съм на 11 години. Това се случи може би на 9!

obicham_pateto
05-17-2006, 17:10
И на мен ми беше по същит начин! Страшно ме болеше! Това се получава от неподмиване - почти съм обедена. Отидох в болницата, там ми взеха урина и ми направиха изследване. Предлагам ти да направиш един опит! Пишкай в една чашка ( прозрачна ) и виж има ли едни много малки бели работи в урината. След като направиш опита пиши тук. Ако има такива бели работи отиди най - добре в болницата! Помня, че пих някакви лекарства, които бяха много скъпи. В едно блистерче 7 хапчета и беше 7 лева - 1 блистер, но найистина ми помогнаха! Но не помня как се казваха!!! Аз съм на 11 години. Това се случи може би на 9!

Първото което е не е от липса на подмиване при положение че се къпя всеки ден!!! [-X
Другото което е че не съм в БГ и няма как да си купя тези хапчета колко и скъпи да са те :roll:
Незная...просо ме болиииииииииии :cry: :smt010 :smt009

Glezlata
05-17-2006, 18:02
Milsq,4e e cistit.To4no takiva sa mu simptomite.Otidi na lekar,ne e ne6to koi znae kakvo.6te ti izpi6e hap4eta i ve4e 6te si ok. \:D/

miloto_girl_4e
05-17-2006, 19:19
определено симптомите приличат на тези на цистита :!:
имам цистит(или май вече успях да се излекувам...) и ми предписаха някакви антибиотици..,но какви бяха не помня, а и не бих ти казала, защото такива лекарства се приемат само с лекарско предписание :!:

05-17-2006, 20:19
нещата дпоред твоите оплаквания наистина вървят към цистит.наистина се вземат антибиотици, но е хубаво след това да искараш курс с ваксина срещу уроинфекции.Българската е Уростим, а швейцарската е Уроваксом.Те помагат и в острата фаза.Но за по-сигурно е хубаво да те види нкой колега.