PDA

View Full Version : в борбата с целулита....



{sladurka}
05-17-2006, 09:25
Така......... недейте да давате много праи за някакви скъпи антицелулитни кремове. [-X Дайте 1.45 за ефикасни антицелулитно мляко! \:D/ Това е Miss Magic. Аз го ползвам от половин месец и вече забелязвам ефекта. :-D Препоръчвам ви го пред крема на nivea. :smt016 Естествено в борбата с целулита не е нужно само да се мажеш........ Не трябва да пушиш (всъщност НИКОГА не трябва, ама...), трябва да пиеш 2 литера минерална вода и други глупости, които вие знаете, затова няма да ви ги казвам, за да не се отегчите. Е, така де май свърших. А не, има и упражнения против целулит, които също е желателно да се правят! Това е от мен и не забравяйте, че Miss Magic e HAЙ-Доброто антицелулитно мляко!

05-17-2006, 11:37
A znae6 li kak da se spravim sus striite :oops:

05-17-2006, 11:58
само ми кажете кои се упражхенията протиж целоит :roll:

{sladurka}
05-17-2006, 18:48
A znae6 li kak da se spravim sus striite :oops: ми.................то като се мажеш се предпазваш от стрии. Ако имаш потърси лекарска помощ, щото с нищо не мога да ти помогна

FoReVeR_YoUnG
05-17-2006, 18:54
Това е то-около 70% от жените го имат, в много случаи се получава и през тийнейджърската възраст. и аз имам малко. Слаба съм-много хора са ми го казвали,но имам малко стрии на бедрата. но свикнах вече,пък и избледняха. Странно ми е,защото съм чувала,че се появяват при рязко отслабване или надебеляване,а аз теглото си не съм менила от години. Иначе знам,че специално за стриите няма лечение.