PDA

View Full Version : Qsnovidka v SF



AMG
05-17-2006, 15:43
zdr-te iskam da vi popitam dali znaete za nqkoi dobar qsnovidec(gadatel)v sf....ama ne ot teq det lujat i govorqt gluposti a nqkoi koito naistina da ima talant!Nujdaq se spe6no ot takiv 4ovek...6te sam mn blagodarna ako mi kajete nqkoi i adresa...no da bade istinski :cry:

viksan
05-17-2006, 15:53
е като го откриеш к'во ще го питаш??? :-s

hamilcar
05-17-2006, 16:07
ВСИЧКИ СА ЛЪЖЦИ !!!! Освен ела при мен,аз гледам на жени,паржоли и шоколад.

InSOMnIAaa
05-17-2006, 16:14
az pak gleam na tik tak :)

FoReVeR_YoUnG
05-17-2006, 16:18
zdr-te iskam da vi popitam dali znaete za nqkoi dobar qsnovidec(gadatel)v sf....ama ne ot teq det lujat i govorqt gluposti a nqkoi koito naistina da ima talant!Nujdaq se spe6no ot takiv 4ovek...6te sam mn blagodarna ako mi kajete nqkoi i adresa...no da bade istinski :cry:
Няма такива, никога не е имало и никога няма да има! [-X

05-17-2006, 16:24
zdr-te iskam da vi popitam dali znaete za nqkoi dobar qsnovidec(gadatel)v sf....ama ne ot teq det lujat i govorqt gluposti a nqkoi koito naistina da ima talant!Nujdaq se spe6no ot takiv 4ovek...6te sam mn blagodarna ako mi kajete nqkoi i adresa...no da bade istinski :cry:
Няма такива, никога не е имало и никога няма да има! [-X

Napylno ne sym syglasna......imalo e i moje da ima!Dori moga da dam primer za gadatelka,koqto q e imalo i vsi4ki kazvat 4e e bila dobra(ISTINSKA)-baba Vanga....ima i drugi - imam poznati i rodnini koito sa mi razkazvali
a po temata.....ne mislq 4e v sofiq ima istinski,no ne moga da tvyrdq sys sigurnost....

FoReVeR_YoUnG
05-17-2006, 16:33
Бе само ти размътват мозъка още повече- че и пари трябва да им даваш. Аз лично вярвам в по-реални неща, обосноваващи се на по-материални факти.

hamilcar
05-17-2006, 16:36
Бе само ти размътват мозъка още повече- че и пари трябва да им даваш. Аз лично вярвам в по-реални неща, обосноваващи се на по-материални факти.

Правилно !!!!!

miloto_girl_4e
05-17-2006, 17:20
е като го откриеш к'во ще го питаш??? :-s


нищо лично, но не мисля, че е твоя работа :!:
по темата :arrow: не знам ... просто не се интересувам от такива неща, но доколкото знам Ванга наистина е предвиждала нещата и е помагала на много хора.. до сега не съм чула от някого, че е бил при нея и тя го е излъгала за нещо :!:

GoHardeR
05-17-2006, 17:22
zdr-te iskam da vi popitam dali znaete za nqkoi dobar qsnovidec(gadatel)v sf....ama ne ot teq det lujat i govorqt gluposti a nqkoi koito naistina da ima talant!Nujdaq se spe6no ot takiv 4ovek...6te sam mn blagodarna ako mi kajete nqkoi i adresa...no da bade istinski :cry:
Няма такива, никога не е имало и никога няма да има! [-X
abe iashe edna_vamga se narichashe,ama veche ia niama...a puk takava kato neia nadali shte ima...

FoReVeR_YoUnG
05-17-2006, 17:23
zdr-te iskam da vi popitam dali znaete za nqkoi dobar qsnovidec(gadatel)v sf....ama ne ot teq det lujat i govorqt gluposti a nqkoi koito naistina da ima talant!Nujdaq se spe6no ot takiv 4ovek...6te sam mn blagodarna ako mi kajete nqkoi i adresa...no da bade istinski :cry:
Няма такива, никога не е имало и никога няма да има! [-X
abe iashe edna_vamga se narichashe,ama veche ia niama...a puk takava kato neia nadali shte ima...
Е добре де убедихте ме- няма такива,имаше една,но няма да има повече! :)

AMG
05-17-2006, 17:32
okey blagodArq za mnenieto vi ama ne tva mi be6e molbata! :( Prosto iskah da mi kajete dali znaete za nqkoi istinski tuk v sf... :?:

FikyScHetOo
05-17-2006, 17:46
zdr-te iskam da vi popitam dali znaete za nqkoi dobar qsnovidec(gadatel)v sf....ama ne ot teq det lujat i govorqt gluposti a nqkoi koito naistina da ima talant!Nujdaq se spe6no ot takiv 4ovek...6te sam mn blagodarna ako mi kajete nqkoi i adresa...no da bade istinski :cry:
Няма такива, никога не е имало и никога няма да има! [-X
abe iashe edna_vamga se narichashe,ama veche ia niama...a puk takava kato neia nadali shte ima...
Е добре де убедихте ме- няма такива,имаше една,но няма да има повече! :)
аз бе, гледам на кафе, на боб, на коса, на ръка, на черен чай, по сънища гадая... Само неа се пуашиш щот съм дръта сиганка :twisted:
Мисля че няма, единствено баба Ванга Беше...

Death_F
05-17-2006, 17:48
От толкоз мнения никой не помогна на детето ...само лигощни "аз гледам ба боб с краставици аз гледам на сладко от диня" ...бла бла глупости ае пишете по темата бе! :evil:

`Death`Whore`
05-17-2006, 18:01
КОгато са осъзнали, че с това могат да изкарват пари, ясновидките са станали врачки, които говорят глупости само и само да вземат парите на човек. Има хора с дарба /Баба Ванга, например, мир на праха И/, но такива като нея са рядкост.

05-17-2006, 18:58
Истнски гадатели се срещат много,ама много рядко,те не вземат пари!!!

ТИЕСТО
05-18-2006, 14:41
Взимат кой колкото даде или кой колкото има демек ако решиш да оставиш -оставяш