PDA

View Full Version : Koe za vas e na po-preden plan?



mimi_gothica
05-17-2006, 16:15
Kogato imate vrazka s momi4e/mom4e vie ste s nego zaradi sexa,nezavisimo kakva/kakyv e;za6toto vi kefi i iskate samo sex;iskate seriozna vrazka;zada q/go obi4ate;za da si zapalvate vremeto;i kak bihte gi podredili po otno6enie na tova kakvo iskate ot edno mom4e/momi4e nai ve4e vav va6ata vrazka?
Mislq,4e pove4e mneniq na mom4eta i momi4eta,6te stane po qsno i na dvata pola kam kakvo se stremqt nai-ve4e.

`Death`Whore`
05-17-2006, 16:17
Стремя се към сериозна връзка и любов. Ако съм толкова загоряла, не бих започвала връзка само заради секс.

IKisseDAGirL
05-17-2006, 16:36
зависи от самия човек.. ако го обичам, естествено, че секса няма да е от значение, нито пък ще съм с него поради материални или други причини
обаче ако не изпитвам чувства, ясно е, че причината ще е друга
сега съм сама, но последната ми връзка беше ако не за запълване на времето (все пак и други неща биха могли да го запълнят), то за да се опитам да разнообразя живота си... и да се оттърва от мислите за някои хора :roll: еми.. не се получи ии просто се разделихме.. безразлично ми е, на него сигурно също
всъщност... до сега само с един човек съм искала да бъда не само ей така.. и бих дала всичко, но едва ли... :roll:

[UN]HappY
05-17-2006, 17:20
Znam, che nikoga ne trqbva da kazvame nikoga... no vse pak NIKOGA ne bix tr1gnala s momche samo zaradi SEX, pari ili prosto ei taka. Nito na men shte mi e priqtno, nito p1k na nego. Za men po-vajno e da ima razbiratelstvo, doverie, priqtelstvo i nai-veche LIUBOV!

queenlykate
05-17-2006, 17:58
mislq 4e v edna vruzka tr da ima raznoobrazie, i sexa e 4ast ot tova...no ne smqtam 4e tova tr da e na pruvo mqsto(vupreki 4e za vseki e razli4no) :wink:

miloto_girl_4e
05-17-2006, 18:46
аз съм с някое момче, ако имам чувства към него... не тръгвам с някого просто за идеята да не съм сама.. няма смисъл..
1. на мен няма да ми е добре с него...
2. има възможност да го нараня...
кое е на преден план ли.. ми да го обичам...,да сме заедно, а секса идва от само себе си,не е фикс идея :wink:

black_dimond
05-17-2006, 18:50
mi ne iskam nqkoq kratka i ne traina vruzka sus sex predpochitam po produljitelna i sus seriozni 4uvstva

little_pink
05-17-2006, 18:57
S segashniqt mi priqtel sum zashtoto e mnogo gotin 4ovek.Zaradi sex ne bih trugnala s nikoi.[/i]

Labelle
05-18-2006, 22:52
Сексуалното привличане е на първо място, когато човек започва нова връзка, после идва и влюбването в самия индивид - качества ум разбиране помежду си и оттам страмежа за дълга връзка. Честно казано ако няма сексуално привличане връзката не продължава повече от 10 срещи дори и да е с най-прекрасния човек.

Lovebaby
05-18-2006, 22:55
Сериозна веъзка :wink: .. макар , че на мен май бързо ми писват ама карай :P

priti_kiti
05-18-2006, 23:30
сериозна връзка определено. ;) предпочитам да можем да сме приятели,да си споделяме,да се разбираме,да си имаме доверие,да се обичаме,да ни е приятно заедно и да можем да се забавляваме :P
Но разбира се трябва да има страст и привличане,една връзка не може без тях :)

FikyScHetOo
05-19-2006, 06:54
бих започнала връзка, в която да давам и да получавам любов. Предпочитам дългите връзки :)

sometimes_
05-19-2006, 11:28
Стремя се към сериозна връзка и любов. Ако съм толкова загоряла, не бих започвала връзка само заради секс.
Мда, и аз съм на същото мнение. Няма смисъл от връзка основана само и единствено на секс.

NeSTa_86
05-19-2006, 11:30
swirkite!

Chiana
05-19-2006, 13:43
Любов Разбирателство Уважение Подкрепа
Тия неща са на 1во място. След това е секса.

Krem4eto
05-21-2006, 12:04
бих започнала връзка, в която да давам и да получавам любов. Предпочитам дългите връзки :)

Да и аз съм на това мнение!

ycMuBkaTa
05-21-2006, 12:16
Тръгвам с някой, защото ми харесва, приятно ми е да съм с него. В една връзка определено търся любов, уважение, приятелство, подкрепа. Само заради секса...тъпо е някак, а и не мисля, че секса е най-водещото в живота на един човек.

sexy_play_baby
05-21-2006, 12:21
В една врЪзка трябва да има любов...разбирателство уважение доверие глупаво е да тръгнеш с някого само заради секса
Предпочитам дЪлгите връзки :D

05-21-2006, 12:23
Ако съм с някой то е защото ме привлича и то не само физическо привличане,а самата му същност :) Никога не съм извеждала на преден план секса..той е нещо спонтанно,което присъства във връзката.
Но и не бих тръгнала с някой само заради едното разнообразие...това е доста подло спрямо другия и едва ли такава връзка би имала голямо бъдеще...

barbito
05-21-2006, 13:36
mnogo otnositelen vapros :smt013