PDA

View Full Version : priqtelki...



05-17-2006, 18:47
zna4i problema e sledniq Imam si mnogo dobra priqtelka i mnogo si spodelqme i se razbirame no ve4e dosta 4esto zapo4nahme da se karame za nai-prosti ne6ta ponqkoga az se draznq ponqkoga tq ...i dosta se poskarvame ...neznam ve4e kak da se starpqvam ponqkoga 6toto ina4e puk sme super dobri priqtelki i si pomagame....

SheLLia
05-17-2006, 19:03
ами и аз си имам супер добра приятелка с която се караме , аз и викам ама тя не ми се сърди щото си ме знае ква съм нерва и как паля от най-малкото нещо,просто се познаваме супер много и тва че се караме не е проблем.за това ако сте супер добри приятелки ще те разбира че не си в настроение и няма да ти се сърди за глупости както и ти на нея

vra4ka
05-17-2006, 19:15
Недей да обръщаш толкова внимание.
Приятелите в живота са доста предходни, смалко от тях ще запазиш връзки цял живот.
Като те дразни кажи и, а ако нещата съвсем не вървят просто недейте да се виждате известно време.

miloto_girl_4e
05-17-2006, 19:27
Недей да обръщаш толкова внимание.
Приятелите в живота са доста предходни, смалко от тях ще запазиш връзки цял живот.
Като те дразни кажи и, а ако нещата съвсем не вървят просто недейте да се виждате известно време.


хахах,добра тактика :mrgreen:
аз си спомням,че веднъж не бях много в настроение и с врачка спорихме нещо и супер и се изнервих и тя на мен.. после не си писахме 2-3 дена,видяхме се след седмица и всичко беше ок :)
а и ние често спорим и се ебаваме една с друга и не се сърдим за простотии..
а с най-добрата ми приятелка от класа се караме,т.е се заяждаме като тя е нервна или аз.., а най-лошия случай е и двете да сме нервни.. хъх.. ама всичко минава,стига да сте истински приятелки :wink:

05-17-2006, 19:32
blagodarq za savetite 6te i kaja pak vapreki 4e i kazvam po 1000 puti i 6te si pogovorim i se nadqvam vsi4ko da e O.K

teenkopele
05-18-2006, 14:52
Недей да обръщаш толкова внимание.
Приятелите в живота са доста предходни, смалко от тях ще запазиш връзки цял живот.
Като те дразни кажи и, а ако нещата съвсем не вървят просто недейте да се виждате известно време.

Съгласен съм. :wink:

light_purple
05-18-2006, 20:30
zna4i problema e sledniq Imam si mnogo dobra priqtelka i mnogo si spodelqme i se razbirame no ve4e dosta 4esto zapo4nahme da se karame za nai-prosti ne6ta ponqkoga az se draznq ponqkoga tq ...i dosta se poskarvame ...neznam ve4e kak da se starpqvam ponqkoga 6toto ina4e puk sme super dobri priqtelki i si pomagame....
Moje bi prekaleno mnogo vreme ste zaedno.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-19-2006, 08:51
xaxax ima go toq problem na vsqkude probvai kogato se skarate vednuj dva puti ti da otstupish :)

MiRaCuLiXbb
05-19-2006, 09:19
Недей да обръщаш толкова внимание.
Приятелите в живота са доста предходни, смалко от тях ще запазиш връзки цял живот.
Като те дразни кажи и, а ако нещата съвсем не вървят просто недейте да се виждате известно време.

Съгласен съм. :wink:
И аз

recer
05-21-2006, 18:07
"Пази се повече от приятелите си от колкото от враговете" Сигурно това е причината че сте много време заедно. Ограничете контактите! По рядко се виждайте.

Sarabi
05-21-2006, 19:28
Ами и аз имах такъв момент с най-добрата ми приятелка тази година-на всяка дума си се дразнехме,постоянно се заяждахме,станахме дори саркастични.Но в един момент изтрещяхме и си казахме всичко,което ни е дразнило,даже се развикахме.Но след това всичко се оправи,защото разбрахме какво трябва да правим и да не правим за да не се предизвикваме^^Направи и ти така,накарай я да си поговорите и да си кажете защо се дразните,покрещете си да ви мине яда :mrgreen: А ако тя не иска да направи нищо за да запази приятелството ви,по-добре српи да я считаш за най-добра приятелка а просто за стара позната.Все някога ще намериш ИСТИНСКАТА си приятелка(като моята :mrgreen: ),дори и да ти отнеме известно време,не се отчайвай,на нас ни трябваше една година докато зацепим,че най се разбираме и най си допадаме за приятелки:):):)И сега много си се радваме и много си се обичаме и ни е страшно смотано,когато не сме заедно!Потърси момиче,което да те приема с недостатъците ти;)

strawberry1988
05-21-2006, 22:27
emi,6tom ste tolkova dobri priqteli ne si zaslujava da si razvalqte priqtelstvoto za takiva ''gluposti'',kakto ti samata kazva6.Prosto sednate i si pogovorete.tova e nai-dobroto re6enie

sun4e
06-02-2006, 15:44
ейй хорица мн ви благодатя настъпи голям обрат при нас :)
значи след като караниците продължиха известно време изобщо не се виждахме а на даскало ходеше с другите момичета .но една вечер тя ми каза че всащност мен не може да ме замени за нищо и аз нея и оттогава сме неразделни и мн си се обичаме СУПЕР СЕ РАДВААААМ :D :D :D :D