PDA

View Full Version : Да продължа ли напред..



05-17-2006, 19:43
Преди време си спомнята, че бях пуснал една тема 'Не мога повече' и надявам се разбрахте каква болка изпитвах от както ме заряза моята втора най голяма до сега любов и единствена ще бъде. Минаха 48 дена и не мога да я забравя. Чудя се какво прави, с кого е, дали си е мислила за нас, дали иска да й се обадя, да се видим (да отида в града, в който тя е в момента). Минаха близо 2 месеца и не мога да я забравя. Много я обичах и още съм в някакво състояние, което даже и аз не мога да си обясня. Има момичета, които ми обръщат внимание и се закачат с мене, имат някакви симпатий и те бяха едни от хората, които бяха близо до мене, когатом е заряза. Има едно-две много привлекателни, умни и красиви момичета, с които много искам да се събера, обаче не съм сигурен, дали това е правилния избор. В смисъл такъв, че да не стане така, че бившата да има още чувства към мене и да поиска да съберем отново. Но едно нещо ме спира да си мисля за това, защото минаха 2 месеца. За тея 2 месеца можеше да ми се обади 1 път, да ми кликне, да ми прати смс, да ме потърси в icq, irc, skype и да ми прати email. Това ме спира да си мисля, че още мисли за мене и има някакви чувства към мене. Поставете се на мое място и се опитайте да решите какво да правете, моля ви от сърце :? .

Не съм човек, който избързва за решенията си, но просто чувствам, че ще се чувствам добре с някое от тея две момичета, да намера утеха, да ме обикнат отново.. :(

e_l_i_z_a
05-17-2006, 19:49
Недей да живееш с миналото,отдай се изцяло на сегашния момент :!: Така или иначе ако ти е писано да бъдеш с бившата,то тогава ще си бъдеш с нея за в бъдеще.Сега си живей живота :!:

The Interceptor
05-17-2006, 19:56
Недей да живееш с миналото,отдай се изцяло на сегашния момент :!: Така или иначе ако ти е писано да бъдеш с бившата,то тогава ще си бъдеш с нея за в бъдеще.Сега си живей живота :!:
Така да. Давай що ми се отдава възможнот и го искаш. Вероятно винаги ще си спомняш за нея което е нормално, но не си пропиляваи времето. Може след време да се окажеш много много по - щастлив :)

black_dimond
05-17-2006, 20:28
ne mislq che oshte ima chuvstva kum teb i mislq che trqbva da se otdadesh na nqkoq nova lubov i bolkata ot starata shte otihne

ninsy
05-18-2006, 11:24
Недей да живееш с миналото,отдай се изцяло на сегашния момент :!: Така или иначе ако ти е писано да бъдеш с бившата,то тогава ще си бъдеш с нея за в бъдеще.Сега си живей живота :!:

така де ако ти е писано ще се съберете,а сега си живеи живота :!:

DeSsY`
05-18-2006, 11:56
Забрави бившата, щом не те е потърсила значи явно вече няма чувства към теб. Щом си харесал някое момиче, а при това както каза ти "умно и интелигентно" не му отказвай. Живей си живота и ще видиш, че след време дори няма да си спомняш за нея.

05-18-2006, 18:01
Забрави бившата, щом не те е потърсила значи явно вече няма чувства към теб

:smt010

Много я обичах и все ОЩЕ я обичам. Просто когато се забавлявам и се сетя за нея, как се чувствах когато ме заряза (без да ми отговаря, вдига и пише) и се сдухвам, мисля си за нея и стоя на това място. Просто ме е страх да продължа напред, защото много я обичам и ако наистина тя ме е обичала (както поне казваше..) ще ме потърси, н осе страхувам, че ако ме потърси и съм с друга ще се откаже от мене. Но ако продължавам така само ще си съсипя бъдещето, навярно сега му е времето да се осъзная и да продължа напред, но просто нямам сили. Колкото и приятелите да ме запознават с различни мацки всичко върви супер, но щом се сетя за нея и прецаквам всичко :(

POLA^_^
05-18-2006, 19:20
Гледай си живота!Тя,ако е искала е щяла да те потърси...Пък и след като сте се разделили вече мн малък е шанса да се съберете отново,а и да се съберете нищо няма да е същото!Пробвай с някое от онези момиче,може би там е новата ти любов!(Аз така бих постъпила)

iskrichka
05-18-2006, 20:09
давай смело, дай си още един шанс.. :) недей да живееш със спомени, тя ако е искала е щяла да ти се обади.. пък и да ти се обади, отрежи я, имай малко достойнство.. айде и успех с другите момичета :)

MiMiLoTaAaA
05-18-2006, 20:11
Vij kakvo spored men e nai dobre da i zv1nne6 vse pak ni6to ne gubi6 ako opita6 , nakarai q da se vidite i kogato razbere6 p1k 4e e nqmalo nikak1v smisal togava prod1lji napred s drugo momi4e . Se pak ima edna prikazka Risk pe4eli risk gubi ama nali ti kazvam po dobre i se obadi . A i ako moje da popitam vie kolko vreme ste hodili ???

LP_girl_14
05-18-2006, 20:28
Минали са 2 месеца,тя не е обадила и ти продължаваш да живееш с илюзии?Не го прави вече.Има ли смисъл да бъркаш в стари рани?Живота е пред теб,както сам казваш около теб има момичета,кото ти обръщат внимание,може би ако ги опознаеш още повече ще разбереш че те са много по-добри от бившата,че могат да те обичат по начина по който наистина заслужаваш.не може да чакаш цял живот тя да се обади ,да ти свирне след 3-4 месеца мълчание и ти да затърчиш по нея.Разбирам че за теб това е била страшно голяма любов,която не може да се забрави за няколко дни,но си длъжен поне да се опиташ и да започнеш нов живот O:)

The_Crow
05-18-2006, 20:35
Братко забрави,че тази съществува,защото се съсипваш по този начин!И аз като теб не исках да забравя предишното си гадже и бях се отчаял,но повярвай не си струва да си тровиш живота заради нея!Остави я в миналото и гледай право напред!Късмет :wink:

05-19-2006, 10:41
Ае бал съм я ! Писна ми да се самосъжалявам, днес сестра ми завършва и ще излеза с приятели и ще се натряскам здраво и вече ще я заеба тотално. Мерси на всички, които отворихте и помогнахте в темата 8)

NeSTa_86
05-19-2006, 11:27
ЩЕ ти кажа едно:

Първият път обичаш от любов, вторият, за да отмъстиш, третият по навик.

MrAnderson
05-19-2006, 19:45
Ще кажа само едно - прав си само за първото.