PDA

View Full Version : takav e jivota



bebsito
05-17-2006, 19:46
Моята история е дълги4ка... :shock: Когато бях при една приятелка на гости в друг град се запознах с едно мом4е,вси4ко тръгна като на 6ега поне за мене. ::: Цяла ве4ер той ме сваля6е а аз не му обра6тах никакво внимание,едва след като се разделихме след няколко 4аса на мен ми светна,4е мн го харесвам!!! :!: :smt017 Следва6тите няколко дни пак се виждахме,но той не бе6е толкова настой4ив,а колкото до мен мн се влюбих,но не ми стиска6е да права 1вата кра4ка,4увствах се толкова объркана,незнаех какво да правя. :-k После аз се върнах в ка6ти а той си остана там... :( след това се виждахме пак,има6е и смси.Знам 4е има интерес към мен,но незнам какъв и усе6там 4е му се иска ама някак си май не му стиска. :smt006 Дали го притеснява това 4е не сме от 1 град. :smt009 Винаги проявява интерес към мен.даже и на него му е напрегнато като сме един до друг.Мн съм обаркана и незнам как да подходя към него,за6тото не искам да сбаркам.Какво да права? :?: има ли смисъл? #-o имайте впредвид 4е сам се опитала но не мога да го забравя? ](*,) може би следва6тия път аз да му се натискам и да му се набутам или да 4акам той да се пробва? :smt017 ОООООООООх нз кажете моля ви [-o<

The Interceptor
05-17-2006, 20:00
Според мен това че сте от различни градове е проблем. Е ся ако сте някви близки градчета не е проблем разбирасе, но ако нямате възможност да се виждате често ... според мен си е живо мъчение. Но въпреки това аз на твое място бих опитал пък дори и да знам че няма да се видим пак.

black_dimond
05-17-2006, 20:23
qvno e ot po pritesnitelniq tip mom4eta i produljavai da pokazvash che proqvqvash interes kum nego no izchakai moje bi mu trqbva poveche vreme

priti_kiti
05-17-2006, 21:05
Според мен това че сте от различни градове е проблем.според мен си е живо мъчение. :!:

teenkopele
05-17-2006, 22:31
qvno e ot po pritesnitelniq tip mom4eta i produljavai da pokazvash che proqvqvash interes kum nego no izchakai moje bi mu trqbva poveche vreme

На същото мнение съм. :wink:

_SeXy_kIsSsS_
05-18-2006, 07:05
И според мен е проблем това че сте от различни градове особенно ако са далечни.Но все пак щом го харесваш толко мн трябва да опиташ.УсПеХ :) :P

Krem4eto
05-19-2006, 21:01
Според мен това че сте от различни градове е проблем. Е ся ако сте някви близки градчета не е проблем разбирасе, но ако нямате възможност да се виждате често ... според мен си е живо мъчение. Но въпреки това аз на твое място бих опитал пък дори и да знам че няма да се видим пак.
Много правилно!

LoveSuckz
05-19-2006, 21:06
Имах сащия проблем сас едно момиче , но просто се постарах да я забрая като ми каза че само се шегува че ме харесва и така....




Freaky rulz , freak this well , freak you DOWN