PDA

View Full Version : Of tazi lubov...



Malko_kote
05-17-2006, 19:56
Zna4i vlubih se v edno m.I toi ima 4uvstva sigurna sum.Vuprosa e...predpolagam toi vijda 4e imam 4uvstva kum nego, no...az kak da mu go potvurdq???Ne iskam da se natrapvam ili dastavam nahalna, o6te pove4e ne iskam da izliza taka 4e sum luda po nego ili puk da izglejdam sme6na.Kajete vie kak bihte si pokazali 4uvstvata.Vuprosa e i kum mom4etata.Vie mom4etata, kak nai-dobre bihte prieli ne6to takova.Po kakuv na4in bi vi haresalo nqkoe momi4e da vi pokaje simpatiite si kum vas???A puk vie momi4etata, kak bihte postupili.Po kakuv na4in po-to4no 6te si pokajete 4uvstvata??? mersi predvaritelno ;)

e_l_i_z_a
05-17-2006, 20:01
В твоя случай най-подходящо е чрез езика на тялото и погледа.Особено погледа.Нека походката ти изглежда уверена,но не надута.Загадъчна,но не отегчаваща.Вкъщи пред огледалото тренирай наситеност на погледа,който изразява интерес към някого.Това нещо за няколко секунди го прилагай на твоя човек всеки път,щом се срещнете :mrgreen:
УСПЕХ

black_dimond
05-17-2006, 20:20
az kato haresvam nqkoi korenno si promenqm otnoshenieto kum nego zapochvam da mu pravq nameci i dori v nqko sluchai da mu se svalqm no ne mu se predlagam na tepsiq a ostavam leka zagadachnost i zapochvam ponqkoga leko da go otbqgvam i da se pravq na nedostupna no vsichko s mqrka

priti_kiti
05-17-2006, 20:52
ами трябва да покажеш че имаш интерес към него,чрез леки флиртове,намеци и т.н. и вече ако той ти отвърне на чувствата няма какво да се праиш повече на интересна..зимате се и тва е :lol:
П.П. ам.. тва за кое момче се отнася за тва новото ли?? :shock:

Malko_kote
05-17-2006, 21:11
В твоя случай най-подходящо е чрез езика на тялото и погледа.Особено погледа.Нека походката ти изглежда уверена,но не надута.Загадъчна,но не отегчаваща.Вкъщи пред огледалото тренирай наситеност на погледа,който изразява интерес към някого.Това нещо за няколко секунди го прилагай на твоя човек всеки път,щом се срещнете
УСПЕХ
Da be e_l_i_z_a, hubavo ama kakuv po-to4no, kak trqbav da p[ostigmna tozi pogled, az sum si o6te muni4e i malko mi e oburkano.I da tva mom4e e novoto.i vuprosa m i be6e kak po-to4no da si pokaja interesa.PoMo6T!!![i]

Вътьо
05-17-2006, 21:15
Отиваш пред него, поглеждаш го в очите, тръгваш да го целуваш, целуваш го и разбираш дали ще ти отговори на чувствата...Бързо,просто,ле но...

MrAnderson
05-17-2006, 21:46
Положението, в което се намираш, е почти огледално отражение на моето. В момента съм хлътнал здраво по едно момиче. Постоянно мисля за нея и стигам едва ли не до състояние на депресия при мисълта за това, че съвсем скоро ще бъда на хиляди километри от нея. Никога преди не съм изпитвал толкова дълбоки чувства към момиче. Даже се опасявам, че ако нищо не се получи с нея, никога няма да мога да изпитвам толкова силни чувства към друго момиче. Може да звучи преувеличено, но е така. Досега бях склонен да разсъждавам, че винаги ще има утре и винаги ще има друга възможност. Едва сега си отворих очите за заблудата, на която съм бил подвластен. За щастие обаче пропускът ще бъде поправен до края на тази седмица. Ако наистина обичаш някого, дори за миг няма да се поколебаеш дали да обърнеш гръб на гордостта си. Единственото, което ме притеснява, е нейната реакция. Мисля, че с казаното дотук се изчерпва моето мнение по темата. Желая ти успех и се моля тази седмица да не се превърне в най-голямото ми разочарование.

teenkopele
05-17-2006, 22:04
ами трябва да покажеш че имаш интерес към него,чрез леки флиртове,намеци и т.н....

Аха. :wink:

lipsva mi mn
05-17-2006, 22:11
:? 4estno da ti kaja neznam kak taka no sum v absoliutno su6tata sitoaciq :| ... ili pone e po su6tiq vupros haresvam da ne kaja i obi4am edno m po-golqm e ot men ... toi rabote6e v edno zavedenie az i edni priqtelki hodehme edin put i ot togava tam i vse tam iskah da hodim i naistina hodehme tam oba4e u4a na drugo mqsto i nqma kak da se vijdame pove4e .. vseki put kogato hodeh toi me svalq6e .. pleze6e se usmihva6e mi se nz dali e nqkakuf znam,no daje si prehvurli i negova snimka v moq gsm .naistina nz kakvo mi stava a az se praveh na nedostupna .. vednuj be6e do6ul uj zamalko i nakraq be6e do men na moq stol :) be6e mi mn qko do nego makar 4e ne go priemah taka kakto sega .. Toi zamina da raboti na moreto i az...az edva sega razbrah,4e go obi4am tolkova mn 4e napravo nz .. spord men toi neznae 4e imam nqkakvi 4ustfa i za tfa i az pitam kak da gi izrazq ..? kakvo da napravq s mom4e na 21 na koito da dokaja 4ustfata si ?.. a mi skoro trqbva da se pribere 4e v grada ima praznik i se nadqvam da se razbere si4ko ..A na teb mili4ka ,ami mislq 4e be6e spomenato po kakufto i da e na4in da se izrazqt 4ustfata ,no da ne ostava6 bez da si opitala .. az nemojah da mu kaja predi da zamine ,no sega smqtam da go napravq dori da go zagubq i kato priqtel .. 6te znam pone 4e sum opitala...

05-17-2006, 22:21
da opitai, no vuprosa mi e kak po to4no..of kakvi nameci da mu pravq, kajete o6te ne6to, razli4no. pls :!:

e_l_i_z_a
05-18-2006, 07:38
В твоя случай най-подходящо е чрез езика на тялото и погледа.Особено погледа.Нека походката ти изглежда уверена,но не надута.Загадъчна,но не отегчаваща.Вкъщи пред огледалото тренирай наситеност на погледа,който изразява интерес към някого.Това нещо за няколко секунди го прилагай на твоя човек всеки път,щом се срещнете
УСПЕХ
Da be e_l_i_z_a, hubavo ama kakuv po-to4no, kak trqbav da p[ostigmna tozi pogled, az sum si o6te muni4e i malko mi e oburkano.I da tva mom4e e novoto.i vuprosa m i be6e kak po-to4no da si pokaja interesa.PoMo6T!!![i]
Погледа ще го постигнеш мн просто и лесно-докато го гледаш открито,се усмихни леко,наклони леко глава и докато го гледаш в очите си мисли ясно и открито:"Ейй,сладурче!Харесваш ми!"

Krem4eto
05-19-2006, 21:06
Отиваш пред него, поглеждаш го в очите, тръгваш да го целуваш, целуваш го и разбираш дали ще ти отговори на чувствата...Бързо,просто,ле но...
Това ще е много импулсивно!!!Може би просто трябва да му каже в очите!