PDA

View Full Version : Zasto vinagi ste s enameri nqkogo da te uniji



milica
05-17-2006, 20:16
Eto oste edna,poredna obarkana istoriq :) Xodex s edno mom4e 3 meseca(koeto za mene si e mnogo)no nakraq skasaxme zastoto zapo4na da se darji ujasno s mene.Parvona4alno ne beshe taka beshe mil mnogo me xaresvashe s dve dumi svalqshe mi zvezdi no sled tova nesto se promeni darjeshe se pove4e ot gadno s mene razpravashe kakvi li ne nesta za mene pred vsi4ki 4e sam bila mnogo tapa,kak ne sam mogla da razbera 4e za nego az nisto ne ozna4avam i oste po gadni nesta kato naprimer 4e sam sedela na skuta mu 5 4asa no ne bilo moglo da mu stane.Ne se opitvam da go razbera i ne me kasae tova no e razpraval na vsi4ki tiq gluposti i sega me e mnogo sram.Kakvo da prava?

The Interceptor
05-17-2006, 20:21
Ами ако си АБСОЛЮТНО сигурна че всичко това го е казал, заржи го по май-бруталния начин по който се сетиш без да ти мигне окото.

e_l_i_z_a
05-17-2006, 20:22
Колкото и да ти ври и кипи отвътре :evil: ,напук на всичко,отвръщай с пренебрежение на всичко това.Всяко чудо за три дни.Следващият път,когато се опита да ти каже нещо,с широка усмивка му отвърни:"Ако мислиш,че ми пука какво мислиш за мене..."и го подмини със същото весело настроение.Старай се да изглеждаш естествено.Така направо ще го насереш! :evil: :evil: :evil:

black_dimond
05-17-2006, 20:32
ako nqkoi zapochne da se durji taka s men dirktno shte mu biq shuta prosto qvno e golqm malumnik i ne moje da oceni kakvo ima a i ne trqbva da pozvoliqvash poveche da se durjat taka s teb az ne bih pozvolila

sometimes_
05-18-2006, 09:23
Напълно съгласна съм с e_l_i_z_a. Недей да обръщаш внимание, да не ти пука, той го прави именно с целта да ти стане гадно и да с почувстваш зле, така че не му се връзвай на простотията. \:D/

ninsy
05-18-2006, 11:14
Колкото и да ти ври и кипи отвътре :evil: ,напук на всичко,отвръщай с пренебрежение на всичко това.Всяко чудо за три дни.Следващият път,когато се опита да ти каже нещо,с широка усмивка му отвърни:"Ако мислиш,че ми пука какво мислиш за мене..."и го подмини със същото весело настроение.Старай се да изглеждаш естествено.Така направо ще го насереш! :evil: :evil: :evil:

i az mislq taka :}

DeSsY`
05-18-2006, 11:59
Въобще не му обръшай внимание, той ще говори, ще говори, ще види че вече няма на кой да прави яд и ще спре. Просто недей да се тормозиш заради такива идиоти!

Мрън
05-18-2006, 15:19
Не си струва да се ядосваш. Просто се опитай да не му обръщаш внимание. Иска да се обиди и нарани, а ти да се срамуваш. Само че защо трябва да се срамуваш от нещо, което не е вярно?! Хората, които познаваш и държат на теб, няма да променят мнението си заради приказките на някой комплексиран малоумник. А онези, които не те познават и му пригласят или по някакъв начин вярват в думите му, то просто не си заслужава и да ги познаваш. Така че давай я по-бодро. Имаше една приказка: "Не се измъчвай, че някой ти говори зад гърба, радвай се, че си пред него!"

Nadelina
05-18-2006, 15:37
Bydi tazi s koqto uj e bil...a pak vsyshnost ne e uspql da ima...bydi nedostapna..ne obrashtai vnimanie na glupostite mu..detski istorii...hodi s visoko vdignata glava...i znaesh li kakvo she stane...she ti padne v krakata skoro pak...vinagi stava taka..povqrvai mi :)

pipi`e`golqma
05-18-2006, 15:45
Колкото и да ти ври и кипи отвътре :evil: ,напук на всичко,отвръщай с пренебрежение на всичко това.Всяко чудо за три дни.Следващият път,когато се опита да ти каже нещо,с широка усмивка му отвърни:"Ако мислиш,че ми пука какво мислиш за мене..."и го подмини със същото весело настроение.Старай се да изглеждаш естествено.Така направо ще го насереш! :evil: :evil: :evil:

:wink:
Просто се прави че не ти пука, който държи на теб и те познава няма да му вярва

Dharma
05-18-2006, 17:27
hahaha egati sme6nika :smt005
vurni si mu go...tupkano

ne6i4
05-18-2006, 17:35
Ами ако си АБСОЛЮТНО сигурна че всичко това го е казал, заржи го по май-бруталния начин по който се сетиш без да ти мигне окото.
mmmmm.... da taka e!

Krem4eto
05-19-2006, 21:25
Ами ако си АБСОЛЮТНО сигурна че всичко това го е казал, заржи го по май-бруталния начин по който се сетиш без да ти мигне окото.
mmmmm.... da taka e!
И аз съм на това мнение!!!

Roxy
05-19-2006, 21:49
егати тъпака.намери начин супер яко да го наредиш-и самия него и ако може пред приятелите му.после да не ти пука...

malkoto_baby
05-19-2006, 22:33
uffff....milichka i az bqh kato tebe samo che hodehme 7 meseca ...toi seki den po nqkolko pyti mi kazvashe kolko sym bila typa i t.n. i se neshto kato ostanem na same i se neshto0 me oprekvva...tfa ne sym pravela kakto trqbvaaa i t.n. edin pyt go kaza i pred drugi hora i az vika a we ei muhlio a ti kato nemojesh da napravish 1 svqsna shpa*la po-dobre zamylchi...i men mi pisna veche ot nego!Vinagi kato kaja neshto s koeto toi ne e syglasen vednaga me izkarvashe typa....i nakraqqq mu dadoh gaS \:D/ \:D/ \:D/ :smt016

NeSTa_86
05-20-2006, 07:14
bezrazlichieto e nai-golqmoto oruvjie........pravi se ,che ne go poznavash i poveche 6te go zaboli,otkolkoto da se qdosvash i nai-veche da mu go pokazvash

Glezlata
05-20-2006, 07:24
Otmini vsi4ko sus usmivka.Ne mu otmu6tavai - grozno e da padne6 na negovoto nivo. :?