PDA

View Full Version : udovolsviq predi seksa



fasta4eto
05-17-2006, 20:19
s kakvo si raznoobrazqvate igrata predi seksa imam v predvid smetana , qgodi , 6okolad, led i tnt imam v predvid probva li li ste haresva li vi i kakvo bihte prepora4ali na drugite zadaljitelno da probvat O:)

shadow4e
05-17-2006, 20:24
с лед е мн готино,адски много се възбуждам :smt016 особено като се поразтопи и после като ме оближе ,направо умирам от кеф. иначе съм пробвали с бонбони да ям от него ,то не искахме мн да се мацаме,амашоколада им се разтече и после целите бяхме шоколадова,а забравих,че и докато ги ядях бее със завързани очи \:D/ беше мн яко,особено на него....

fasta4eto
05-17-2006, 20:28
с лед е мн готино,адски много се възбуждам :smt016 особено като се поразтопи и после като ме оближе ,направо умирам от кеф. иначе съм пробвали с бонбони да ям от него ,то не искахме мн да се мацаме,амашоколада им се разтече и после целите бяхме шоколадова,а забравих,че и докато ги ядях бее със завързани очи \:D/ беше мн яко,особено на него....

na men led i smetana sa mi favorite O:)
no i sas 6okolad nqma da izpusna da probvam :smt016 :smt016 :smt016

shadow4e
05-17-2006, 20:30
и снегът през зимата вършеше работа като отидем в някой парк, доста възбужда...

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:35
ммм мн обичам да я мажа с сметана и ягодки...мм..и после бавно с езиче да я оближа цялата...ае сладка работа :D

ninsy
05-22-2006, 18:22
с лед е мн готино,адски много се възбуждам :smt016 особено като се поразтопи и после като ме оближе ,направо умирам от кеф. иначе съм пробвали с бонбони да ям от него ,то не искахме мн да се мацаме,амашоколада им се разтече и после целите бяхме шоколадова,а забравих,че и докато ги ядях бее със завързани очи \:D/ беше мн яко,особено на него....

оуу подкрепям напълно O:)