PDA

View Full Version : Trafik na momicheta!



suzanna
05-17-2006, 20:26
povecheto ot vas sigurno nedoumqvat zashto pisha po tozi na pruv pogled banalen izturkan i neqsen film... i az shtqh da buda taka predi godina - godinata v koqto naistina usetih che jiveq - beshe i hubavo i koshmarno. togava se sbluskah s misulta za trafika.

vsichko zapochna prez edin avgustovski den kogato na put kum centura sreshtnah mnogo dobre izglejdashto vuzpitano i inteligentno momche koeto trugna da mi govori prosto ot nishtoto na ulicata, az togava i ideq nqmah che naistina sushtestvuva v realnostta misleh si che vsichko e samo vuv filmite, ta razmenihme si telefonite i mi nagovori kup neshta koito posle kato se zamislih ne se vurzvaha edno s drugo no na koito togava ne oburnah vnimanie. durja da otbeleja che preminavah prez truden period ot jivota si i ne iskah nova vruzka a prosto novi hora zashtoto shtqh da se poburkam. zvunqhme si govorehme si dokato edin den ne razbrah che me e lugal za mnogo neshta. okaza se che na praktika nqma takuv chovek! mojete da me osujdate i s pravo no togava bqh chistata naivnost granicheshta s glupost - nqmah i 17. togava osuznah che sum obekt za privlichane v tozi ad narechen trafik... dni nared ne spqh iztrupvah ot ujas. toi mi znaeshe domashniq nomer zvuneshe mi i kogato se opitah da go razkaram po zaobikolniq nachin toi se useti i po reakciqta mu razbrah che ima neshto naistina neredno. vse pak se oturvah s malkiq dqvol kakto se kazva i slava bogu no samo spomenut ot ujasa koito me suprovodi togava dokato izumena otkrivah istinata i si davah smetka v kakvo se opitvat da me vkarat me kara da se chuvstvam kato srutena! a predstavqm si tezi koito naistina sa postradali...

skoro gledah i edin mnogo dobur film na cherveniq krust za trafika ozaglaven "otvori ochi". tam vidqh strategiite koito toi izpolzvashe pri men.. posle vidqh kakvo se sluchva s jertvata! Nqmam dumi ... chuvstvoto za osuznatostta za tova me kara da nqmam doverie na nikogo.. strah me e i ne znam dokolko strahut e osnovatelen ne znam dokolko e paranoq, no kakvo da mislq sled kato dori bratovched mi koito e na 17 mi razkaza kak negovi poznati sa pomagali na suiteniori da zaribqvat momicheta i che sa predlojili na samiq nego da pravi sushtoto.. putqt posle e qsen - ad...!

Momicheta, strah me e! Imam nujda ot novi hora no me e strah vseki put kogato se zapoznaq s nqkogo. spored dokumentalniq film na b4k nad 40 procenta ot momichetata sa bili vuvlecheni v trafika ot poznati i priqteli!!! zvuchi koshmarno! sujalqvam ako zvuchi natrapchivo no v edno moga da vi uverq - strah me e! i vijdam che tova ne e izkustveno nasaden strah. vseki den chuvam za priqtelkata na tozi za susedkata na onzi... bqh obshtitelna i gotova da dopusne vseki simpatichen nov chovek do sebe si.. sega ne e taka. nqkoi shte mi se smeqt che kusno sum go osuznala no ako naistina e taka, a toi mai e. imam samo edna molba:

Momicheta, govorete za tova s priqtelkite si, govorete razkazvaite si sluchai samo po tozi nachin mojete da se borite s tova. to ne e film a realna lavina koqto otdavna subarq hilqdi i hilqdi osobeno v stranite ot iztochna evropa! govorete i mislete! Ne budete naivni. ne se smeite na prividno bezsmislenite suveti na maikite si da ne se pribirate s chujdi koli ili puk da ne davate telefonite si na sluchaino sreshtnati. Luksut ili prosto raznoobrazieto i ako shtete nedoobmislqneto dosta chesto se zaplashtat prekaleno skupo!

Mislq che shte bude polezno ako vsqka razkaje za podoben svoi ili na priqtelka opit. taka malko ili mnogo shte znaem ot kakvo da se pazim tui kato tezi hora sa perfektnite aktiori i manipulatori! Pomognete!

skate_warrior
05-17-2006, 20:41
Ако знаеш колко затрудняваш хората с четене на шльокавица....

Изтекоха ми очите докато ти чета мнението и дори не го прочетох цялото. Наистина това с трафика е много сериозно и не се обръща голямо внимание на него. В днешно време момичетата са толкова наивни , че за малко пари и коли ще отидат и в ада... Никой не може да им налее акъл в главата... И все пак... пазете се и внимавайте с кого се запознавате.

Имала си голям късмет , че на време си се усетила... виждаш как най-обикновени мили момченца , които невинно те заговарят на улицата могат да се занимават с трафик на хора...