PDA

View Full Version : Samo za kupona i nishto poveche ili ?



FiRe_LaDy
05-17-2006, 20:51
Ako si imam priqtel i za izvestno vreme zamina izvyn grada s nqkolko pr,no gadjeto mi ne e s men.Tam obache sma se razbrala da si spinkam s edno momche.Prosto priqtel.E to ne se znae de ko shte stane.Ma za sq si go obicham kato priqtel kakto i toi me.Dali tva e gadno det go praq za priqtelq mi.Vypreki,che az si g obichkam mnogo.Prosto za shouto.Dali e redno? :roll: :P :-D

LP_girl_14
05-17-2006, 20:57
Зависи къв смисъл влагаш в тва"спинкам"
спинкам-спя с някого на едно легло
или спинкам-правя секс със него
Щом ти е приятел не мисля че е редно да си прайте такива уговорки,ама..ти си знаеш кви са ти отношенията с приятеля с гаджето.Аз ако бях на твое място и си обичах човека до мен,никога нямаше да си помисля за такива неща,камо ли пък да ги усъществя :-s

black_dimond
05-17-2006, 21:19
be ne mnogo pravilno no ako si mislish samo za priqtelq si nqma problem kakto veche sum kazvala zabivkite minavat i zaminavat a lubovta ostava taka che shte e nai dobre da go razkarash drugiq sa da budesh chestna kum priqtelq si

j0r0_fear
05-17-2006, 21:26
ми не е правилно от твоя страна..

krisi_love
05-17-2006, 21:53
ми 4есно казано тва е гадничко :? но ти си решаващ

bulgarche
05-17-2006, 22:12
Ако ще спите, защо да е пробем. но ако отивате да лягате и да правите други работи...не е добра идея. Правил съм го и не е кой знае какво. Малко е безмислено и глупаво

teenkopele
05-17-2006, 22:28
Зависи къв смисъл влагаш в тва"спинкам"
спинкам-спя с някого на едно легло
или спинкам-правя секс със него
Щом ти е приятел не мисля че е редно да си прайте такива уговорки,ама..ти си знаеш кви са ти отношенията с приятеля с гаджето...


Аз съм на същото мнение. :wink:

_SeXy_kIsSsS_
05-18-2006, 07:10
Зависи къв смисъл влагаш в тва"спинкам"
спинкам-спя с някого на едно легло
или спинкам-правя секс със него
Щом ти е приятел не мисля че е редно да си прайте такива уговорки,ама..ти си знаеш кви са ти отношенията с приятеля с гаджето.Аз ако бях на твое място и си обичах човека до мен,никога нямаше да си помисля за такива неща,камо ли пък да ги усъществя :-s
Съгласна съм ! :)

sometimes_
05-18-2006, 09:19
Зависи къв смисъл влагаш в тва"спинкам"
спинкам-спя с някого на едно легло
или спинкам-правя секс със него
Щом ти е приятел не мисля че е редно да си прайте такива уговорки,ама..ти си знаеш кви са ти отношенията с приятеля с гаджето.Аз ако бях на твое място и си обичах човека до мен,никога нямаше да си помисля за такива неща,камо ли пък да ги усъществя :-s
Мда, така е.
Не мисля, че е редно да постъпваш така с приятеля си, доста е глупаво от твоя страна. [-X

Krem4eto
05-19-2006, 21:07
ми не е правилно от твоя страна..
Аха!