PDA

View Full Version : кола маска или епилатор



nina *
05-17-2006, 21:06
каква е разликата през колко време сте гладки с едното и другото

mil4eto_
05-17-2006, 21:13
хмм разлики ще ми е малко трудно да ти кажа,за това първо почвам с прииките:
1.и двете процедури болят
2.и при двете коренът се изтръгва заедно с косама и поради това космите растат по-бавно/за разлика от бръсненето/
и разликите според мен:
1.с епилатор боли повече-всеки косъм се маха един по един докато с кола аската се хващат доста наведнъж и така няколко пъти.
2.епилатор може да използваш у вас,докато кола маската се прави в козметичен салон/за предпочиане е,за да има добър ефект и за да не се изгориш/
3.с епилатор е по-голяма вероятността от подкожни косми.
4.обезкосмяване на триъгълника с епилатор според мен=мазохизъм

аз лично предпочитам с кола маска по ред причини единствения плюс на епилатора е,че хваща и мноого къси косъмчета. :wink:

DeSsY`
05-18-2006, 12:25
Ами ако държиш на болка, давай с епилатора. И кола маската боли, но не чак толкова. Стига да си я направиш в качествен козметичен салон и всичко ще е на 6. Първия път с кола маска боли, но после все по малко. Но не е болка за умиране. ;)

djigi
05-18-2006, 12:33
Не е задължително кола маската да се прави в салон, аз мога и сама :smt016 Не мога да определя с кое повече време "съм гладка", защото на едни места винаги с епилатор, на други - кола маска. Според мен предимството на колата е, че премахва и мъртвата кожа и мястото изглежда "свежо". Все пак за мен е доста скъпо удоволствие да ходиш на козметик за всичко.

ninsy
05-18-2006, 12:52
ами аз предоичитам с кола маска ,не съм гледала с кое съм по дълго време гладичка..