PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Отхвърлиха го и се върна при мен ...



f-4E_bEZ_m-4E
05-17-2006, 23:40
gadjeto mi skasa s men,dokat nexodixme se opita da tragne s po4ti si4kite mi friendki,te mu otkazvaxa(razbira se zaradi men),sega pak otnovo iska da tragnem,Za6to?,za6to e razbral 4e men me obi4a ili zaradi imidja si,otxvarlen ot si4ki se vra6ta pri biv6oto gadje,posavetvaite me,pls

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

_SeXy_kIsSsS_
05-18-2006, 06:59
Аз ако бях на твое место не бих трагнала пак с него!Не стига че той е скъсал с теб а пак е искал да ходи и с приятелките ти.Може и да е разбрал че те обича и че иска да е с теб ама не ми се вярвя ако толко мн те е обичал да не е късал с теб и да не е обикалял приятелките ти.!Моя съвет е да не тръгваш пак с него.Но все пак решението си е твое УсПеХ мацка :)

black_dimond
05-18-2006, 07:38
sigurnozvuchi gadno no mislq che iska otnovo da trugnete zashtoto nikoiq druga ne mu e pusnala a i ako dqh na tvoe mqsto ne bih trugnala otnovo s tozi

slunceto86
05-18-2006, 07:43
gadjeto mi skasa s men,dokat nexodixme se opita da tragne s po4ti si4kite mi friendki,te mu otkazvaxa(razbira se zaradi men),sega pak otnovo iska da tragnem,Za6to?,za6to e razbral 4e men me obi4a ili zaradi imidja si,otxvarlen ot si4ki se vra6ta pri biv6oto gadje,posavetvaite me,pls
mdam spored men shtoto sichki sa mu otkazali i zarad tova e reshil da e pak sus teb! No na tvoe mqsto ne bih se suglasila! A sushtestvuva i oshte neshto da e reshil da napravi proverka kolko naistina imash istinski priqtelki!!

Atika
05-18-2006, 08:18
q gore glavata , ne se zanimavai s takiva neshtastnici ..

LP_girl_14
05-18-2006, 09:51
Има ли значение защо?той не те обича!Ако те обичаше никога нямаше да тръгне да сваля приятелките ти,щеше да се интересува само от теб,от никоя друга!Той не те заслужава.Продължи живота си без него.Той не е единствения на този свят.Сигурна съм че ще намериш някой по-добър,който ще те обича истински O:)

j0r0_fear
05-18-2006, 10:26
не му се вразваи пак на акала....

ninsy
05-18-2006, 11:15
Има ли значение защо?той не те обича!Ако те обичаше никога нямаше да тръгне да сваля приятелките ти,щеше да се интересува само от теб,от никоя друга!Той не те заслужава.Продължи живота си без него.Той не е единствения на този свят.Сигурна съм че ще намериш някой по-добър,който ще те обича истински O:)

определено си е така!

Ani_girl
05-18-2006, 11:26
az li4no imam mnogo poznati s takava kato va6ta istoriika i v pove4eto slu4ei mom4etata koito sa bili s edno momi4e iskat da sa svobodni i se zablojdavat 4e 6te sa 6taslivi s drugi momi4eta a sled vreme kopgato sa s druga ili samo ocenqvat kolko mnogo obieat bivshite si taka4e nz kake vuv vashiq slu4ei ako te e obi4al ili obi4a mojebi kato ste skusali e osuznal 4e ne moje bez tebe :)

DeSsY`
05-18-2006, 11:52
Явно е искал да ти направи гадно, като тръгне с някоя твоя френдка, но е видял, че всички са го отрязали и за да не стой без гадже пак е дошъл при теб. Моя съвет е да зарежеш това момче, защото той няма чувства към теб, а просто те използва. Не тръгвай пак с него, освен ако не искаш някой да разбие сърцето ти отново ...

VeSiNcEtU
05-18-2006, 21:42
щом е постъпил така той просто не те заслужава :smt018 не му давай втори шанс защото според мен той ще тръгне с теб само и само за да не е сам :smt017 не се занимавай с такива хора няма смисъл просто :-s

Krem4eto
05-20-2006, 17:36
sigurnozvuchi gadno no mislq che iska otnovo da trugnete zashtoto nikoiq druga ne mu e pusnala a i ako dqh na tvoe mqsto ne bih trugnala otnovo s tozi
Така е и все пак ако го обичаш тръгни с него!

barbito
05-21-2006, 00:04
ne si zaslujava mila ostavi do toq

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:25
ako ne go obi4a6 go zaebi ne si zaslujava.... :-) toi iska da te drazni samo za tfa se mqta na vrata na fr-kite ti ...sigurno po toq na4in iska da privli4e vnimanie :-k