PDA

View Full Version : Кой как се целува (целувката според зодиакалния знак)



forrzi
05-18-2006, 08:22
Кой как целува (целувката според зодиакалния знак)

Овен (Дръзкият)
Ако на представителите на Овена нещо им е в повече, то това е енергията им и когато целуват, тази сила се усеща. Приближат ли устните на другия, дори не молят за разрешение. Просто го правят, макар и да рискуват да бъдат отблъснати. Но това ни най-малко не ги интересува, защото са много дръзки и настъпателни. Предразсъдъците ги блокират.
Огнен зодиакален знак, пламенни любовници, с изгарящи целувки. Целта им е явна още от момента на първата целувка. Царе са да изберат най-удобното място и момент за интимен жест. От устните бързо слизат към шията и продължават със страстните си бързи целувки по цялото тяло на партньора. Въпреки това, макар и да обсипват с целувки любовниците си, те са твърде непретенциозни към начина, по който ще им се отговори. Дават всичко от себе си, без да очакват прекалено. Ако си срамежлив/а, Овенът не е перфектният ти партньор, поне що се отнася до целуването. Целувките им не са тези на мечтания принц или на омагьосаната принцеса. Но несъмнено са най-големите целувчии на зодиака, с изгарящи от страст устни.

Телец (Егоцентрикът)
Мислят за себе си повече, отколкото е редно. Не спират да се грижат за собственото си удоволствие. Освен това, творческото начало не е най-отличителният им белег. Телецът се нуждае от вдъхновение и яка доза предварителни познания.
Но и те, като останалите, имат добрата си черта. Наслаждават се на всяка целувка така, като че ли е последната в живота им. Не спират, докато не постигнат удоволствие. В това отношение Телецът е истински професионалист, на когото му харесва да изпипва нещата много, ама много добре. Търпеливи до безкрайност, представителите на Телеца винаги се надяват, че целувките и сексуалните им връзки ще бъдат възможно най-задоволителни. Така че, ако не си падаш по бързите дела и ти харесва бавното "изработване" на нещата, там някъде те очаква твоят Телец.

Рак (Инфантилният)
Стеснителни и нежни. Понякога дори вдетинени. Ракът не е най-подходящият партньор, ако търсиш необузданата страст, но със сигурност може да се превърне в любимата ти играчка, която толкова много мечтаеш да прегръщаш всяка нощ. Мъжете и жените Рак целуват дълбоко и продължително. Може да се случи и да те стреснат. Да те накарат да си помислиш, че никога няма да те оставят на мира, че ще умрат, ако ги оставиш.
Ако става дума за личен избор, Ракът несъмнено би си избрал за партньор друг Рак. Искат да бъдат с някой, който да ги целува така, както те самите го правят: бавно, отмерено и професионално. Много пъти двойките Рак са оставали в историята с безкрайните си целувки. Ако си от тези, които мечтаят за класически сцени от киното, намери си един Рак, за да постигнеш най-дългата от целувките.

Близнаци (Нетърпеливият)
Това, че за Близнаци понятията вярност и сериозност са отживелица, не бива да изненадва никого. Но въпреки това, на този знак всичко може да му бъде простено просто защото целува прекрасно. Най-лошото е, че и той е наясно, че притежава тази природна дарба.
Обожава да се целува и го прави много забавно. Понякога обаче собственото му нетърпение е пречка за постигне на желания успех. Прекалено се вманиачава в търсене на различни позиции и съчиняване на нови техники. Това не му позволява да се отпусне достатъчно и партньорът му го забелязва. Долавя го, защото тогава Близнаци не целува достатъчно нежно и любовно.
Тишината го безпокои и няма нищо странно по средата на целувката да направи някакъв коментар. Тази изявена склонност към експериментиране може да го превърне в същинско "смукало". Затова, ако държите любовникът ви да бъде Близнаци, вече знаете с какво ще се сблъскате. Но успеете ли да се преборите да бъде по-естествен и да не се напряга толкова, целувката може да бъде за милиони.

Лъв (Творецът) Лъвът поражда у партньора си емоции и възбуда. Преди срещата си с Лъв партньорите му се питат какво ли ще се случи. Представителите на тази зодия са заредени с творчески хрумвания и страст. Така че, за да им влезеш под кожата, трябва да си на тяхното ниво.
Лъвът, както и царят на животните, те целува и поглъща едновременно. Жените Лъв са по-романтични, но това не им пречи да се целуват без умора. Понякога нямат насита.
Искаш ли обаче да откриеш пълноценната целувка на Лъва, трябва да сте стабилна двойка. Лъвът трябва да обича, но и да се чувства обичан. Защото при краткотрайна връзка този знак почти не мисли за другия човек и директно преследва целта си. В този случай целувката за него е само нещо второстепенно.

Дева (Спокойният) Малко по малко, бавно. Дева никога не бива да бъде насилван, защото му е необходимо спокойно да приеме нещата. Имай предвид, че ако много си мечтаеш да те целува Дева, ти ще трябва да отмерваш ритъма. За представителя на този зодиакален знак е характерен страхът да не го отхвърлят.
След като нещата потръгнат гладко, целувките му могат да се разгорещят невероятно. Разбира се, за да се стигне до това, е необходимо между партньорите да е налице абсолютно взаимно доверие. Заради опасенията си Девата винаги вдига летвата много нависоко. Докато не се приключи и не се увери, че се е получило добре, няма да се отпусне.
Желаеш ли да го покориш, най-важното е да не се отчайваш. Ако Дева се почувства удобно, ще ти демонстрира, че е един от най-добрите любовници на зодиака. Такъв е знакът Дева, не си дава зор, но и не спира.

Везни (Шефът)
Любовниците на Везни винаги му поставят отлична оценка. Тъй като взима много присърце партньорите си, ги целува така, както те желаят. Везни се характеризира с това, че иска да угоди на цял свят, което се отнася и за интимния живот в двойката. Целува по поръчка.
Пригажда се към всеки човек. В действителност разполага с каталог от целувки: филмови, мимолетни, точни, дълбоки, сладки, необуздани...
Внимавайте да не се самозабравите в прегръдките му. Везни е такъв ласкател, че може да те целува само от желание да не се почувстваш пренебрегнат. Или пък да спре да те целу- ва, ако това може да нарани другиго. В крайна сметка, ако искаш да остане с теб, не се изкушавай да му разкриеш коя от целувките в менюто му ти харесва повече.

Скорпион (Вампирът)
Внимавай със силата на този знак. На моменти Скорпионът страда от засилено самолюбие и чувство за притежание. Целувките му са пламенни и страстни. Поведението му е амбициозно и доминиращо.
Силата му е в разнообразието. Целувките му са от романтично спокойни до експлозивно еротични. Устата, шията, тила... за всяко място от тялото намира подходяща ласка. Но се пази да не ти остави белези. На Скорпиона му харесва да маркира територията си.
Преди всичко обаче Скорпион е зодиакален знак, който провокира силно сексуално желание. И знае това. Така че, ако ти е партньор, спомни си за това предупреждение и се подготви за сражение. Скорпионът обожава битките.

Стрелец (Бързият)
Авантюрист, творец и страстен. Какво още може да се желае? Стрелецът е отворен за всяко предложение, което му се направи. Дори и на неприличното.
Любимите му целувки са кратките и спонтанните. Понеже съсредоточаването не е най-ценното му качество, дългите целувки го дезориентират. Но устата не е любимото му място. Като изявени неконформисти, винаги протестират срещу традициите.
Не бива да ги гледат. Не трябва да ги наблюдават. Ако това се случи, се чувстват неудобно. Затова, за да вкусиш истинските целувки на един Стрелец, най-добре ще е да бъде на усамотено място. В интимна обстановка ще се опознаете и ще изпитате пълното удоволствие.

Козирог (Покорителят)
Козирогът може да накара да се влюбят в него. Обожава да покорява и в повечето случаи го постига. Но не чрез целувките си. Хладният му разум не му позволява да се превърне в култ за партньора си само на основание на целуването.
Единствено при установена стабилна връзка Козирогът се отпуска и целувките му остават на втори план. В случай че връзката ви с него е само мимолетна, той ще се постарае да ви демонстрира страстта си. Началното въздействие е увличащо, обаче краткотрайно.
Ако това те задоволява и искаш твоят Козирог да се представя винаги както първия път, постарай се постоянно да го изненадваш с нещо ново, рутината му действа обезкуражаващо. От опит ще разбереш, че силните преживявания го възбуждат, а само тогава целувката на Козирога ще ти достави удоволствие.

Водолей (Неверникът)
Целува добре, влага творчество и страст... Тогава, какво не е наред? Водолеят обича да прелита от цвят на цвят. И не се притеснява да си го признае. Счита, че да се опита от всичко по малко, му е от полза. Дори има смелостта да твърди, че го прави за доброто на любовниците си, за да осъзнаят "основателната" целувка.
За Козирога леките целувки по устните са чиста проба засвидетелстване на приятелство. Затова не рядко можем да го видим да целува някой представител на своя пол, без това да се тълкува като проява на хомосексуалност. Фактът, че не отдава почти никакво внимание на обикновените целувки, означава, че не му действат нито възбуждащо, нито провокиращо. Необходим му е друг терен, други части на тялото, които да го заинтригуват повече.
А дали са сметкаджии? Да, способни са да си гледат часовника дори докато целуват. Времето за тях е злато и затова не отдават на целувката подобаващата й важност. Така че, ако настояваш да го задържиш до себе си, или и ти си Водолей, или си много смел човек.

Риби (Разглезеният)
Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори.
След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават.
За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.
дано да нема такава темичка,ако ли не заключете тая(:

e_l_i_z_a
05-18-2006, 08:41
Мноол е яко тва :D
За мойта зодия е мн вярно!(лъв)

sometimes_
05-18-2006, 09:13
Хехе,чак пък да съм вампир...Иначе наистина има верни неща :wink: .

LP_girl_14
05-18-2006, 09:54
хехе готинко е O:) Е не всички неща са верни,ама си има и точни попадения :mrgreen:

{sladurka}
05-18-2006, 10:22
Аз съм овен :), ама още не съм се целувала (хи-хи)

j0r0_fear
05-18-2006, 10:24
мм и за моята е право....наистина сам си разглезен :Д :Д...

forrzi
05-18-2006, 10:28
ми за мене май също е вернуу
скорпио съм,ама немога да кажа че чак остаам белези :-D
болезненууу(:

[UN]HappY
05-18-2006, 10:39
\:D/ Mnogo e qko.. Mersi za infoto. :) Za moqta zodiq e nap1lno vqrno! aZ s1m Devichka :P

doctordre
05-18-2006, 10:47
Хехе,чак пък да съм вампир...Иначе наистина има верни неща :wink: .
хаха, и аз :-D

IKisseDAGirL
05-18-2006, 10:50
оо за мойта зодийка (Телец) и за Везничките е мнооого вярно :oops: :oops: :roll: за Лъва и Рака също :wink: за другите не помня :P :P

FikyScHetOo
05-18-2006, 10:53
оо за мойта зодийка (Телец) и за Везничките е мнооого вярно :oops: :oops: :roll: за Лъва и Рака също :wink: за другите не помня :P :P
и ти си телче като мен...ми вярно си е повечето

SOFT
05-18-2006, 12:44
Ье готино нещо.Тжа за водолеите,че не могат многат да се задържат с един човек до себе си е много вярно.: )

MiRaCuLiXbb
05-18-2006, 12:48
Има много верно в това, но защото е написано така, че просто да не може да е грешно...

05-18-2006, 12:57
bro0o brao0o0o mn.e verno tfa mersi vse pak \:D/

SmiLe_BaBy{P}
05-18-2006, 13:11
Да и при мене нещата съвпадат.Везни съм.... :lol:

Corpse_Bride
05-18-2006, 13:17
Има нещо вярно. Аз съм близнаци. Ама не съм толквоа нетърпелива... O:)

terry
05-18-2006, 13:20
ooooo ima vqrni ne6ta!!! \:D/ :-D strelec sum

FoReVeR_YoUnG
05-18-2006, 13:30
Хехее- била съм покорителка! :P 8)

teenkopele
05-18-2006, 15:31
Има бая верни неща за моята зодия, лъв, но не всички. :mrgreen: \:D/ :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-18-2006, 15:53
Мноол е яко тва :D
За мойта зодия е мн вярно!(лъв)
:wink:

emituu
05-18-2006, 16:19
dam i za devi4kite e vqrnou :Pmoje bi ne absoliutno vsi4ko ama 95% si e taka :P

ivamiteva
05-18-2006, 16:23
sometimes_ написа:
Хехе,чак пък да съм вампир...Иначе наистина има верни неща Wink .

хаха, и аз

И аз съм така

literbebe
05-18-2006, 17:39
Доста е вярно това,аз съм Близна4е :P

mImIt0o0
05-18-2006, 17:50
Да и при мене нещата съвпадат.Везни съм.... :lol:

I pri mene syvpada vsichk0...mn byrz0 se privyrzvam az.. :)))
Tva e mn qk0o0o :}{}

FeelBadInc
05-18-2006, 18:05
Прочетох само за 2 зодии, но да така си е :Р

lover4e-f
05-18-2006, 18:22
Mnogo sa verni tiq pisaniq :shock: :wink:

kupondjiikata
05-18-2006, 18:30
az sym lyv i ima baq ne6tica,koito sa verni :)

POLA^_^
05-18-2006, 19:07
аз сум лъвче и мисля,че казаното е съвсем вярно! :wink:

black_dimond
05-18-2006, 19:09
da i az mislq che e vqrno i che e mnogo gotino

hforce
05-18-2006, 19:20
az sum akula i absolutno vsi4ko e vqrno za mene osven purvata duma 4e sum bil nauveren, predi bqh, sega ve4e ne e taka, averkata e oven taka 4e nito az iskam da q pusna nito tq mene i si pasvame idealno, bqh s 1 momi4e luv, ama za malko (1 mesec) i ne6to ne si pasnahme s neq

Absconding
05-18-2006, 20:44
Приятелят ми е телец и мисля, че написаното абсолютно описва начина му на целуване. Мен ме устройва перфектно. :smt016 Виж за рака не съм много съгласна. :)

За себе си не мога да преценя. Всичко е доста субективно.

VeSiNcEtU
05-18-2006, 21:19
аз съм покорителка (козирог) \:D/ ima nqkoi verni ne6ta \:D/ :p

Lovebaby
05-18-2006, 21:21
ихиии :D аз съм раче .. как да не е верну .. сичку си е точну :mrgreen: :lol: 8)

nunki
05-18-2006, 21:22
hihi tva e mnogo qko az sum luv i dosta 4esto mi se slu4va da se o4udvam ot sebesi kato 4eta takiva ne6ta i vijdam 4e sa verni:)

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:42
брей..почти познаха :-D само дето обичам дългите целувки :mrgreen:

Krem4eto
05-19-2006, 21:40
СУПЕР Е!

Roxy
05-19-2006, 21:47
"За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено"
хахахаха целувката пък ако е сексуално преживяване... а иначе пълни глупости са тва

come__take__my__hand_
07-15-2006, 16:56
Леле колко е верно тва!!!си4ко си савпада!!!(скорпион) :smt041

sweet_loser
07-15-2006, 17:20
MERSI PI4.MNOGO 6E MI POMOGNE TAQ INFORNACIIKA :lol:

sensa
07-15-2006, 17:26
breeeeeeeeeeeeee ...... hah. naistina e dosta to4no za men - vodolei sam i tova koeto pi6e e v golqma stepen vqrno

priti_kiti
07-15-2006, 17:33
хаха ебати има доста верни неща :D / овне съм ;) /
дръзка съм си,така е :lol:

Krem4eto
07-15-2006, 17:33
Кой как целува (целувката според зодиакалния знак)

Овен (Дръзкият)
Ако на представителите на Овена нещо им е в повече, то това е енергията им и когато целуват, тази сила се усеща. Приближат ли устните на другия, дори не молят за разрешение. Просто го правят, макар и да рискуват да бъдат отблъснати. Но това ни най-малко не ги интересува, защото са много дръзки и настъпателни. Предразсъдъците ги блокират.
Огнен зодиакален знак, пламенни любовници, с изгарящи целувки. Целта им е явна още от момента на първата целувка. Царе са да изберат най-удобното място и момент за интимен жест. От устните бързо слизат към шията и продължават със страстните си бързи целувки по цялото тяло на партньора. Въпреки това, макар и да обсипват с целувки любовниците си, те са твърде непретенциозни към начина, по който ще им се отговори. Дават всичко от себе си, без да очакват прекалено. Ако си срамежлив/а, Овенът не е перфектният ти партньор, поне що се отнася до целуването. Целувките им не са тези на мечтания принц или на омагьосаната принцеса. Но несъмнено са най-големите целувчии на зодиака, с изгарящи от страст устни.

Телец (Егоцентрикът)
Мислят за себе си повече, отколкото е редно. Не спират да се грижат за собственото си удоволствие. Освен това, творческото начало не е най-отличителният им белег. Телецът се нуждае от вдъхновение и яка доза предварителни познания.
Но и те, като останалите, имат добрата си черта. Наслаждават се на всяка целувка така, като че ли е последната в живота им. Не спират, докато не постигнат удоволствие. В това отношение Телецът е истински професионалист, на когото му харесва да изпипва нещата много, ама много добре. Търпеливи до безкрайност, представителите на Телеца винаги се надяват, че целувките и сексуалните им връзки ще бъдат възможно най-задоволителни. Така че, ако не си падаш по бързите дела и ти харесва бавното "изработване" на нещата, там някъде те очаква твоят Телец.

Рак (Инфантилният)
Стеснителни и нежни. Понякога дори вдетинени. Ракът не е най-подходящият партньор, ако търсиш необузданата страст, но със сигурност може да се превърне в любимата ти играчка, която толкова много мечтаеш да прегръщаш всяка нощ. Мъжете и жените Рак целуват дълбоко и продължително. Може да се случи и да те стреснат. Да те накарат да си помислиш, че никога няма да те оставят на мира, че ще умрат, ако ги оставиш.
Ако става дума за личен избор, Ракът несъмнено би си избрал за партньор друг Рак. Искат да бъдат с някой, който да ги целува така, както те самите го правят: бавно, отмерено и професионално. Много пъти двойките Рак са оставали в историята с безкрайните си целувки. Ако си от тези, които мечтаят за класически сцени от киното, намери си един Рак, за да постигнеш най-дългата от целувките.

Близнаци (Нетърпеливият)
Това, че за Близнаци понятията вярност и сериозност са отживелица, не бива да изненадва никого. Но въпреки това, на този знак всичко може да му бъде простено просто защото целува прекрасно. Най-лошото е, че и той е наясно, че притежава тази природна дарба.
Обожава да се целува и го прави много забавно. Понякога обаче собственото му нетърпение е пречка за постигне на желания успех. Прекалено се вманиачава в търсене на различни позиции и съчиняване на нови техники. Това не му позволява да се отпусне достатъчно и партньорът му го забелязва. Долавя го, защото тогава Близнаци не целува достатъчно нежно и любовно.
Тишината го безпокои и няма нищо странно по средата на целувката да направи някакъв коментар. Тази изявена склонност към експериментиране може да го превърне в същинско "смукало". Затова, ако държите любовникът ви да бъде Близнаци, вече знаете с какво ще се сблъскате. Но успеете ли да се преборите да бъде по-естествен и да не се напряга толкова, целувката може да бъде за милиони.

Лъв (Творецът) Лъвът поражда у партньора си емоции и възбуда. Преди срещата си с Лъв партньорите му се питат какво ли ще се случи. Представителите на тази зодия са заредени с творчески хрумвания и страст. Така че, за да им влезеш под кожата, трябва да си на тяхното ниво.
Лъвът, както и царят на животните, те целува и поглъща едновременно. Жените Лъв са по-романтични, но това не им пречи да се целуват без умора. Понякога нямат насита.
Искаш ли обаче да откриеш пълноценната целувка на Лъва, трябва да сте стабилна двойка. Лъвът трябва да обича, но и да се чувства обичан. Защото при краткотрайна връзка този знак почти не мисли за другия човек и директно преследва целта си. В този случай целувката за него е само нещо второстепенно.

Дева (Спокойният) Малко по малко, бавно. Дева никога не бива да бъде насилван, защото му е необходимо спокойно да приеме нещата. Имай предвид, че ако много си мечтаеш да те целува Дева, ти ще трябва да отмерваш ритъма. За представителя на този зодиакален знак е характерен страхът да не го отхвърлят.
След като нещата потръгнат гладко, целувките му могат да се разгорещят невероятно. Разбира се, за да се стигне до това, е необходимо между партньорите да е налице абсолютно взаимно доверие. Заради опасенията си Девата винаги вдига летвата много нависоко. Докато не се приключи и не се увери, че се е получило добре, няма да се отпусне.
Желаеш ли да го покориш, най-важното е да не се отчайваш. Ако Дева се почувства удобно, ще ти демонстрира, че е един от най-добрите любовници на зодиака. Такъв е знакът Дева, не си дава зор, но и не спира.

Везни (Шефът)
Любовниците на Везни винаги му поставят отлична оценка. Тъй като взима много присърце партньорите си, ги целува така, както те желаят. Везни се характеризира с това, че иска да угоди на цял свят, което се отнася и за интимния живот в двойката. Целува по поръчка.
Пригажда се към всеки човек. В действителност разполага с каталог от целувки: филмови, мимолетни, точни, дълбоки, сладки, необуздани...
Внимавайте да не се самозабравите в прегръдките му. Везни е такъв ласкател, че може да те целува само от желание да не се почувстваш пренебрегнат. Или пък да спре да те целу- ва, ако това може да нарани другиго. В крайна сметка, ако искаш да остане с теб, не се изкушавай да му разкриеш коя от целувките в менюто му ти харесва повече.

Скорпион (Вампирът)
Внимавай със силата на този знак. На моменти Скорпионът страда от засилено самолюбие и чувство за притежание. Целувките му са пламенни и страстни. Поведението му е амбициозно и доминиращо.
Силата му е в разнообразието. Целувките му са от романтично спокойни до експлозивно еротични. Устата, шията, тила... за всяко място от тялото намира подходяща ласка. Но се пази да не ти остави белези. На Скорпиона му харесва да маркира територията си.
Преди всичко обаче Скорпион е зодиакален знак, който провокира силно сексуално желание. И знае това. Така че, ако ти е партньор, спомни си за това предупреждение и се подготви за сражение. Скорпионът обожава битките.

Стрелец (Бързият)
Авантюрист, творец и страстен. Какво още може да се желае? Стрелецът е отворен за всяко предложение, което му се направи. Дори и на неприличното.
Любимите му целувки са кратките и спонтанните. Понеже съсредоточаването не е най-ценното му качество, дългите целувки го дезориентират. Но устата не е любимото му място. Като изявени неконформисти, винаги протестират срещу традициите.
Не бива да ги гледат. Не трябва да ги наблюдават. Ако това се случи, се чувстват неудобно. Затова, за да вкусиш истинските целувки на един Стрелец, най-добре ще е да бъде на усамотено място. В интимна обстановка ще се опознаете и ще изпитате пълното удоволствие.

Козирог (Покорителят)
Козирогът може да накара да се влюбят в него. Обожава да покорява и в повечето случаи го постига. Но не чрез целувките си. Хладният му разум не му позволява да се превърне в култ за партньора си само на основание на целуването.
Единствено при установена стабилна връзка Козирогът се отпуска и целувките му остават на втори план. В случай че връзката ви с него е само мимолетна, той ще се постарае да ви демонстрира страстта си. Началното въздействие е увличащо, обаче краткотрайно.
Ако това те задоволява и искаш твоят Козирог да се представя винаги както първия път, постарай се постоянно да го изненадваш с нещо ново, рутината му действа обезкуражаващо. От опит ще разбереш, че силните преживявания го възбуждат, а само тогава целувката на Козирога ще ти достави удоволствие.

Водолей (Неверникът)
Целува добре, влага творчество и страст... Тогава, какво не е наред? Водолеят обича да прелита от цвят на цвят. И не се притеснява да си го признае. Счита, че да се опита от всичко по малко, му е от полза. Дори има смелостта да твърди, че го прави за доброто на любовниците си, за да осъзнаят "основателната" целувка.
За Козирога леките целувки по устните са чиста проба засвидетелстване на приятелство. Затова не рядко можем да го видим да целува някой представител на своя пол, без това да се тълкува като проява на хомосексуалност. Фактът, че не отдава почти никакво внимание на обикновените целувки, означава, че не му действат нито възбуждащо, нито провокиращо. Необходим му е друг терен, други части на тялото, които да го заинтригуват повече.
А дали са сметкаджии? Да, способни са да си гледат часовника дори докато целуват. Времето за тях е злато и затова не отдават на целувката подобаващата й важност. Така че, ако настояваш да го задържиш до себе си, или и ти си Водолей, или си много смел човек.

Риби (Разглезеният)
Неуверен. Не се разкрива напълно. Такъв е представителят на Риби не само в живота, но и когато целува. Ако искаш наистина да ти се отдаде, трябва ясно да му покажеш как да го постигне. Той ще бъде този, който ще се приспособи към твоя начин на целуване. По принцип, не му се нрави да се натрапва, така че и в интимен план няма да го стори.
След като веднъж вече се устреми, се разтапя от сладост и романтичност. Дълги и дълбоки целувки, понякога дори прекалено любвеобилни и разглезващи. Когато желае някого, иска да го целува и да бъде целуван непрекъснато. За вдъхновение му служат класическите примери от сантиментално-романтичното кино, на чиито герои ревностно подражават.
За Рибите целувката не е само израз на любов. Тя е и вид възнаграждение. Но само една на брой не ги задоволява. Те искат да се наслаждават на сексуалното си преживяване прогресивно и отмерено. Което, естествено, в крайна сметка изморява. Затова, ако партньорът ти е зодия Риби, спазвай дистанцията или няма да можеш да се отървеш от прегръдките му.
дано да нема такава темичка,ако ли не заключете тая(:

Супер яка темичка =D>

DaRk_WiTcH
07-15-2006, 17:39
Да и при мене нещата съвпадат.Везни съм.... :lol:

I pri mene syvpada vsichk0...mn byrz0 se privyrzvam az.. :)))
Tva e mn qk0o0o :}{}
И аз съм така.Много неща съвпадат :) (както и за лъвовете :-D )

PLAMENKO
07-15-2006, 17:53
емиии маи е вярно... бившето ми гадже ми казваше , че не е свикнала да я целуват толкова много ... аз си я целувах през 30 сек...
П.С. Везни съм :smt023 :oops:

the^one
07-15-2006, 18:15
За мене е вярно .Аз съм шефът в целуването (везни)макар ,че като се замисля обичам да съм шеф и в останалите области на връзката :::

IKisseDAGirL
07-15-2006, 21:29
колко вярно само :shock: целувала съм се с представители на различни зодии и доооста от нещата съвпадат :-k

SisTeR`oN`MaXa
07-15-2006, 21:35
xAXa qki4ko e :) emi moje da se kaje i 4e ima vqrni ne6ta :) moqta zodiika e deva.... puk i za drugi s koito sum bila namiram nqkoi vqrni ne6ta :) :mrgreen:

sweet_DENI_f
07-15-2006, 22:07
Рак (Инфантилният)
Стеснителни и нежни. Понякога дори вдетинени. Ракът не е най-подходящият партньор, ако търсиш необузданата страст, но със сигурност може да се превърне в любимата ти играчка, която толкова много мечтаеш да прегръщаш всяка нощ. Мъжете и жените Рак целуват дълбоко и продължително. Може да се случи и да те стреснат. Да те накарат да си помислиш, че никога няма да те оставят на мира, че ще умрат, ако ги оставиш.
Ако става дума за личен избор, Ракът несъмнено би си избрал за партньор друг Рак. Искат да бъдат с някой, който да ги целува така, както те самите го правят: бавно, отмерено и професионално. Много пъти двойките Рак са оставали в историята с безкрайните си целувки. Ако си от тези, които мечтаят за класически сцени от киното, намери си един Рак, за да постигнеш най-дългата от целувките.

емии кво да кажа - има нещо вярно :))

guAMaHT
07-15-2006, 22:28
az sym oven4e hehehhe 8) :mrgreen: ama si e verno

LuDa_po_TaRkaN
07-16-2006, 13:57
хехе сичко е точно... само където не сам "неверник" :D

miNiTo
07-16-2006, 14:27
Овен (Дръзкият)
Но несъмнено са най-големите целувчии на зодиака, с изгарящи от страст устни.

nqh nqh nqh :twisted:
sq te sa go kazali
i sam si saglasna s dr 4e pove4eto n6 sa verni

koalka
07-16-2006, 14:40
Напълно съм съгласна за девата.

FiRe_LaDy
07-16-2006, 16:05
Ima verni neshta za moita zodiq(za drugite dori ne sma i chela).Ma tva za deto ne moje da se zadyrji s edin chovek dylgo ne e vqrno. [-X Dokazatelstvo sam AZ i moita priqtelka.

niki7o
07-16-2006, 16:08
Близнаци (Нетърпеливият)
Това, че за Близнаци понятията вярност и сериозност са отживелица, не бива да изненадва никого. Но въпреки това, на този знак всичко може да му бъде простено просто защото целува прекрасно. Най-лошото е, че и той е наясно, че притежава тази природна дарба.
Обожава да се целува и го прави много забавно. Понякога обаче собственото му нетърпение е пречка за постигне на желания успех. Прекалено се вманиачава в търсене на различни позиции и съчиняване на нови техники. Това не му позволява да се отпусне достатъчно и партньорът му го забелязва. Долавя го, защото тогава Близнаци не целува достатъчно нежно и любовно.
Тишината го безпокои и няма нищо странно по средата на целувката да направи някакъв коментар. Тази изявена склонност към експериментиране може да го превърне в същинско "смукало". Затова, ако държите любовникът ви да бъде Близнаци, вече знаете с какво ще се сблъскате. Но успеете ли да се преборите да бъде по-естествен и да не се напряга толкова, целувката може да бъде за милиони.
:oops:

In4iTu_
07-16-2006, 16:24
Мъжете и жените Рак целуват дълбоко и продължително. Може да се случи и да те стреснат. Да те накарат да си помислиш, че никога няма да те оставят на мира, че ще умрат, ако ги оставиш.
Хахахха -раче съм и май има нещо вярно... :oops: :mrgreen:

07-16-2006, 16:35
ахаха трепе рибата тая тема.. ма ме и навява на една друга че напоследък срещам доста малко хора скорпиони. незнам що така.. иначе да, остааме белези ний. Някой Да Ме Пробва??

iri93
07-16-2006, 16:40
аз съм телче и ми беше много интересно като четах за мене си
готинко е
няма спор

NaI_MiLi4KaTa
07-17-2006, 02:58
Много ми хареса и е напълно вярно... признавам :smt016

Dez
07-17-2006, 04:55
Rak rullz, werno

07-17-2006, 12:17
Rak rullz, werno
Абе не знам дали рулз ама на 192370123 места съм чела, че раците са най-добрите любовници в целия зодиак.. така и не можах да го проверя. 8-[ :D

Absconding
07-17-2006, 12:19
Това бях аз... Сори ама съм от друг комп и забравих, че не влизам автоматично. :) :) :)

BeBcHeTo
07-17-2006, 12:45
XiX qki4ko e tfa........ima verni ne6te za zodika ta mi (Bliznaci)

lost_girl
07-17-2006, 14:16
аз съм козирог и си харесвам момче козирог,но не мога да кажа дали е вярно защото не съм се целувала
а на тва момче ще му покажа какво има за наща зодия пък той ще каже дали е така или не

07-17-2006, 16:14
ei tva e naistina mn qko za men i priqtelq mi suvpadnaha ..........

07-17-2006, 16:15
ei tva e naistina mn qko za men i priqtelq mi suvpadnaha ..........

07-17-2006, 16:15
ei tva e naistina mn qko za men i priqtelq mi suvpadnaha ..........

Dez
07-17-2006, 19:13
Rak rullz, werno
Абе не знам дали рулз ама на 192370123 места съм чела, че раците са най-добрите любовници в целия зодиак.. така и не можах да го проверя. 8-[ :D

еми, съжелявам :))

I_love_dead_people
07-17-2006, 21:39
Направих си труда да прочета само за мен (близнаци) и за приятеля ми (рак) , за да се убедя , че това е пълна глупост. Първо , тея работи , където ги пише , въобще не съвпадат нито с мен , нито с него. Второ , мислите ли , че 1/12 от света се целува по един и същи начин?!

07-17-2006, 22:17
verno si e,pone v moq slu4ai[ra4e sym],mn qka tema ;) =D> =D> =D>
a tva 4e sme bili nai-dobrite lubovnici v zodiaka mn me nakefi :P

hollaback_girl
07-17-2006, 22:18
tova gore bqh az.sorry :oops:

kAdrOkoSkA
07-17-2006, 22:58
Ima neshto vqrno da...

sk8girL
07-18-2006, 00:24
XiX qki4ko e tfa........ima verni ne6te za zodika ta mi (Bliznaci)
Има да..,но не всичко.И аз съм близнаци ;-)

pinki
07-18-2006, 10:39
Lelel mnogo gotino tova! =D> Za moqta zodiq si e vqrno absolutno vsi4ko(luv) O:)

veselka_15
07-18-2006, 10:44
Да имат да вземат тези, които твърдят, че девите били студени! “Под леда” се крие горещ темперамент. Тъкмо представителите на този зодиакален знак са жадни за целувки. В състояние са да се запалят изведнъж, но рядко атакуват. Партньорът остава приятно изненадан, установявайки, че се целуват умело и с голямо желание. При тях няма умора, пълни с енергия, която биха могли да изразходват по този начин. Една дева никога няма да предложи устните си на човек, който не е мил зъбите си, има лош дъх или пък е мърляв.
TOVA E NAISTINA VQRNOTO ZA MOITA ZODIQ!!!{DEVA}

Eimi_{}
07-18-2006, 13:41
Има някой попадения,но като цяло не е вярно!

bilka
07-30-2006, 18:18
Сякаш си чета хороскопа. Много точно е казано... поне за Стрелеца. :-)

Sarabi
07-30-2006, 19:21
Хах,като изключим,че за Водолея е омесено с Козирога-вярно е.Но мен и така ме устрийва-ще знам,че ако видя гаджето да целува някое момче да не се притеснявам :lol: :lol: :lol:

little_pink
07-30-2006, 19:21
Моито е вярно

iiirish
07-30-2006, 20:15
хехе готинко е O:) Е не всички неща са верни,ама си има и точни попадения :mrgreen:

freaky_FK
07-30-2006, 21:23
da savpada spored vprechatleniqta mi ot horata s koito sam se celuvala. :smt008

ThePainIsReaL
07-30-2006, 21:38
Имаше и сполучливи попадения :roll:

_deskata_
07-30-2006, 21:46
ollll tova e gotino az s16to s1m Tel4e :-D tova za mene e v1rno a za drugite nz za6totot ne znam zodiite na horata s koito s1m se celuvala,spomnqm si za koziroga i naistina e taka :-D

блях бух
07-31-2006, 00:16
абсолютно вярно (близнаци)

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 00:29
За моята зодия съм напълно съгласна :smt016

DaDdY_BoY
07-31-2006, 01:07
ми...да и аз съм сагласен..това за моята зодия (стрелец) е много вярно така че наистина си заслужава да разберем каква е любимата целувка на любимият човек. =D>

FiSoLiNka
07-31-2006, 10:07
Opredeleno e taka!!Vsi4ko koeto 4eta za moqta zodiq (lav) e taka :))

cskamoni4ka
07-31-2006, 10:10
хаха як0 е аз сЪм везни ;)

ludo_mace
07-31-2006, 13:24
И при мен повечето неща са верни (водолейче) :oops: Но донякъде съм съгласна с I_Love_Dead_People- някак нелепо звучи толкова много хора по света да се целуват по един и същ начин :roll: А ако е вярно да запазим минута мълчание за неповторимата целувка [-o<

BeBencEto
07-31-2006, 13:28
az sum strelche no ne vsichko e vqrno.....smisul az si padam po po-dul;gite i zadulbochenite celuvki a ne po kusichkite i nqmam nishto protiv nqkoi da me nabliudava..ama to se si e do lichnostta ne tolkova do zodiqta :-)

Sweety_kisses
07-31-2006, 15:12
хихихи аз вампир :twisted: ,мноо яко определение дадохте за скорпионите :) :P някои неща са верни други не !!! :P

ELiZa
07-31-2006, 15:23
Аз съм лъв и това което пише е доста вярно.(поне за мен)

HeDa
07-31-2006, 15:24
Аз много вярвам на такива работи обаче незнам дали са верни.. тоя път се обедих .. верни са.. поне това де :lol: ( аз съм Телец )

[LP]```
07-31-2006, 15:31
ХАХАХАа тва верно е мн яко и има някой неща верни за мене(стрелче)съм:))) :-D

piFka_LP
07-31-2006, 16:25
не е вярно :smt005 стрелец съм и изобщо не обичам кратките целувки даже обичам да ме гледат хаха
точно обратното на написаното :mrgreen: