PDA

View Full Version : Kolko istinski priqteli ste zagubili ?



Atika
05-18-2006, 08:42
Kolko pyti sa vi zabivali noj v garba hora koito sa vi bili kato brat ili sestra ?Ili prosto se e sluchilo da zaminat nqkade? Ili jivotyt gi e promenil i prosto ne sa bili veche syshtite ?

^FaiNt^F
05-18-2006, 08:48
uh...dosta sa....po edna ili druga pri4ina.... ](*,)
1. v 3 klas zamina nai-dobrata mi fr za rusiq
2. v 6ti klas se razdelihme s momi4e, s koeto 4 godini bqhme kato sestri
3. Minaloto lqto zaminaha i dvete mi nai-blizki ostanali priqtelki-ednata za USA, drugata za Avstriq :cry:
Na skoro me predadoha hora, na koito mnogo vqrvah...o6te dosta pyti sa me predavali, no sega kato pogledna nazad tova sa po-vajnite zagubi :roll: ostanaloto ne e tolkova bolezneno za men...moje bi horata ne sa bili tolkova vajni za men :|

MorTi6a
05-18-2006, 12:05
много..и в повечето слчаи просто се разделяме.Но наи- добре да вярваме единствено и само на себе си приятелите на тези години идват и заминават

mnogomili4kata-sf
05-18-2006, 12:33
Хах...ми ако ми беше истинска приятелка нямаше да се отцепи от мен,това беше доста отдавна,когато взехме да си разпиряваме кръга от хора...но сега сме добри познати и се виждаме на лафче от време на време.Истинската ми единствена приятелка си ми е все още такава вече 8 години.Другите не ме интересуват...не страдам,за някви които са ми "приятели" 1 годишно,все пак уважавам хората около себе си...има хора около мен,които много обичам,но за приятели до край не може да става въпрос,но знам кой би си дал живота за мен.с времето всичко си проличава

IKisseDAGirL
05-18-2006, 13:54
ми доста са
докато намеря подходящите приятели, трябваше да изтърпя много :roll:
не бяха лоши хора, но явно, мислейки си, че сме един за друг, съм сгрешила :?
сега обаче наистина смятам, че съм открила своите сродни душици, които биха направили сичко за мене без да очакват награда, както и аз за тях, и много си ги обичам :oops: :) :)
а за тези, които изгубих... ми чувствах се ужасно, обаче осъзнах, че щом е станало е било за добро, преодолях го и ся вече съм много щастлива с тези, които са до мен в момента :D

teenkopele
05-18-2006, 14:46
Сравнително много и като се замисля за обстоятелства, причини и т.н. се изнервям и ми става гадно, за това мисля да не казвам повече. :evil: :? :o

MiRaCuLiXbb
05-18-2006, 15:18
Случвало се е няколко пъти като променях училището, но не е болка за умиране. Да ти забият нож в гърба е доста по-гадно и за щастие не ми се е случвало досега, но пък често се случва някой приятел все да няма време да се видим, което много изнервя. :smt013

meri88
06-09-2006, 16:54
em ne mn no ne i malko pati ...govorq za 1-2 pati 6toto te si pokazaha kolko sa mi istinski priqteli.Ako mi bqha istinski priqteli nqma6e da go napravqt tova ....

06-14-2006, 18:04
От бившите класове се разделих с толкова много хора, които може никога да не видя...
Но най-гадното е, че един мой твърде близък приятел, с който се познаваме от 10 години, напоследък се промени толкова много, че за мен вече е като непознат...

piFka_LP
06-14-2006, 20:13
3 i mislq che naistina bqha istinski no razstoqnieto ni otdalechi 8-[

siXt_senSe
06-14-2006, 22:30
Колкото приятели и колкото пъти да са ме предавали, по-какъвто и да е начин-случилото се е случило,гледам напред.Поучила съм се от всяка грешка и вече знам,на никого да не се доверявам по какъвто и да е начин напълно и за каквото и да е!Може на някой да му се стори напълно тъпо и посредствено,но повярваите всеки по някакъв начин ме е предавал.Единствения човек на който поверявам мислите и страховте сив момента е приятеля ми!
П.С.Надявам се поне той да не ме предава каквото и да стане с нас след време [-o<

alkobalko
06-15-2006, 05:22
Ne moga da kaja, che sa mi zabili noj v gurba, prosto bstoqtelstvata ni razdeliha. Az zagubih nai-dobriqt si priqtel i vse oshte mnogo stradam za tova. Beshe predi dosta vreme, no toi beshe nai-blizkiqt mi chovek, a predi godina dori se razminahme na ulicata, a toi ne me pozna. Sega do men ima chovek, za kogoto bih dala jivota si, no priqtelqt mi vse oshte mi lipsva. :(

martin69
06-15-2006, 14:14
БЕ според мене въпросът е не дали сте се разделили , а дали сте ги загубили, но истински приятел не се губи никога. Говоря за това далище ти вземе гаджето или пр. а за такъв човек за когото ти си като отворена книга и се разбирате за всичко, ама наистина всичко, аз загубих буквално един ИСТИНСКИ приятел, зощото почина, от СПИН, никога няма да мога да го преодолея психически или емоционално, затова винаги ползвайте презерваътиви, МНОГО Е ВАЖНО ТОВА, и се извинявам на мом(и)чето направило тази тема, но така се стекоха нещата.

[VaNiA``]
06-15-2006, 18:21
За мое щастие или нещастие НИТО ЕДНА!Всички се оказаха предателки и лицемерки...предпочитам за този период да нямам истинска приятелка,от колкото да съм с човек,който ме лъже и говори зад гърба ми.

Brrrrrrrrrrrrr
06-15-2006, 19:04
Не съм губила исттински приятелки. Всичките са верни и честни. споделяме си и радостите и проблемите. затовяа съм изключителнно щасттлива. И пожелавам това щастие на всички, защото усещането е чудессно. Хубаво е да излезеш и да знаеш, че тези момичета с които си наистина са чеесттни с теб и не те предават или използват. Да знеш че те могат да ти бъдат като сестри. Да знаеш че те те разбират и могаат да ти помогнаат......и още толкова чудесни неща, които сега няма да пиша всичките.

niGGa
06-15-2006, 20:15
Истински приятел никога не съм имал...Всички к*пеленца гледат да изкарат нещо от тебе и да те хвърлят в кофата...

kriskata
07-27-2006, 18:32
Znachi i dvete neshta mi se sluchiha.1-vo edno momiche s koeto bqh nerazdelna kakto kazvash mi zabi noj v gurba koeto beshe UJASNO..i sled tova druga priatelka zamina za chujbina ot koeto mi stana mn tujno :cry:

psycho_girl
07-28-2006, 11:58
4 ili 5 :shock: oba4e sega se 4udq za6to izob6to sum poznavala tezi xora i kak sum gi izdurjala, pove4eto dori ne me pozdravqvat po ulicata, tupaci :smt012 po edno vreme be6e to4no kogato se premestix v sega6noto mi daskalovsi4ki te bqxa v nego oba4e me bluskaxa po koridorite i me obijdaxa be6e dosta truden period oba4eee gooo prejivqx :-D :-D :-D

sk8er_girl
07-28-2006, 14:58
sprqh da gi broq...napravo ne moga da se na4udq na 4ove6kata zloba i ne samo. edinstvenata mi "istinska" priqtelka,na koqto vqrvah bezkraino me zarqza kat poslednoto laino prosto 6tot v edin moment az imah nujda ot podkrepa a ne tq. promeni se tolkova mnogo, 4e ne moga da q poznaq, nadu se super mnogo,jivee si v nqkav nein si svqt... da se opravq, ne sam oprqla do neq

did1ls
07-28-2006, 15:10
Не съм губила

sl1ck3r
07-28-2006, 19:22
Истински приятел никога не съм имал...Всички к*пеленца гледат да изкарат нещо от тебе и да те хвърлят в кофата...
i az jiveq v podoben film...inache po temata - za malkoto mi jivot sam imal okolo 3-4 takiva sluchai..ediniq zamina za drug grad ama ne sm go vijdal ot kakto zamina[i ne moga da go namerq..]....drugiq zamina za USA i sq kato si idva se edno ne me poznava.....i se takiva ralti...be jivota e hubav kefete se :-D :-D

ni6to_ob6to
07-28-2006, 21:40
В четвърти клас най-добрата ми приятелка замина за Америка .. там се установиха със семейството й и останаха да живеят .. така и не се върна :( Преди да замине бяхме .. невероятно близки ..тя ме познаваше повече от всеки друг човек и раздялата беше много трудна .. сега се чуваме от време на време .. но ми е тъжно, че никога няма да е както преди .. :(
Иначе .. са ме предавали приятели .. но така разбрах колко са ми били приятели .. сега имам 3 приятелки на които имам пълно доверие и съм сигурна, че няма да ме предадат!!!

Frank_Lampard
07-28-2006, 23:06
истинските приятели не се губят :wink:

`Death`Whore`
07-28-2006, 23:06
Писала съм вече в такава тема и мнението ми е, че истинските неща не се губят.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2006, 20:23
nqmam spomen da sum zagubvaala istinska priqtelka... vinagi kogato se skaram s nqkoq i posle se zdobrqvame SLAVA BOGU :smt006

BobMarley
07-29-2006, 21:09
Ми аЗ съм губил много...един от мн добрите ми приятели замина за USA сега губя една приятелка защото се е захфанала с разни неприятни хора и неща и шибня голема :smt009

GaBITooOoO
07-29-2006, 21:16
edin edinstven no tova mi stiga... ne iskam pove4e...

07-30-2006, 08:52
mi dosta sa..zatova kazvam 4e istinski pr nqma.imam pr s koiot moga da kaja nqkoi ne6ta no ne vsi4ko i s koito mn dobre se razbiram...no pak si darja na tova i pak go kazvam ISTINSKI PRIQTEL NQMA [-X

niGGa
07-30-2006, 11:13
mi dosta sa..zatova kazvam 4e istinski pr nqma.imam pr s koiot moga da kaja nqkoi ne6ta no ne vsi4ko i s koito mn dobre se razbiram...no pak si darja na tova i pak go kazvam ISTINSKI PRIQTEL NQMA [-X
Въпроса е "Губили ли сте ИСТИНСКИ приятел?".Някакси си противоречиш.Във първото изречение казваш че си губила доста, пък после "затова казвам, че истински приятел няма".Да не си загубила някаква плюшена играчка, която първо я има, после я няма?

the^one
07-31-2006, 16:37
Хората ,които са ме предавали не са ми били никога истински приятели ,така че не съм губила приятели ,а само познати.

CutiE
08-03-2006, 10:42
Ами да...слу4вало ми се е да ми забиват нож в гърба хора,от които най-малко съм го о4аквала...не най-добри приятели,но все пак не съм го о4аквала от тях... Затова сега съм си стеснила кръга на приятелите до минимум...всъщност приятелката ми е само една,но истинска...за мен това е важно...на 4овек не му трябват много приятели може да са 2-ма,3-ма,но да са истински.Тя,приятелят ми и един негов приятел...това са хората на които държа...само тях нари4ам приятели останалите са просто познати =;

navits
08-03-2006, 11:05
az mai imam kusmet shtoto nai-dobrite mi fr(a te sa mn)nikoga nesa mi "zabivali noj v gurba"

kpucu_
08-03-2006, 20:09
Ami na mladi godini(kogato bqh 4-5-6 klas) mi e bilo zabivan noj v gurba strashno mnogo pati i togava ne vqrvah 4e ima priqtelstvo.NO v kraq na 7 klas se spriqtelih s drygi hora,s koito i do den dneshen(ve4e po4ti 3 godini) imam prekrasni vzaimotnosheniq i mn gi obi4am i im vqrvam !

charovnata
08-03-2006, 21:07
slava bogu na men do sega ne mi se e sluchvalo tovo no predpolagam che e mnogo gadno

Obitax
08-03-2006, 21:25
Do sega ne sam zagubval istinski priqtel . NO nikoga ne e kasno da go napravq :(

BeBencEto
08-03-2006, 21:51
imam dve istinski priqtelki s koito sum ot super mnogo vreme (govorq za poveche ot 6 godini) i se nadqvam nikoga da ne gi zagubq

BeBcHeTo
08-03-2006, 23:10
emi mislq 4e e samo edna ,koqto naistina mi be6e kato sestra sega pak sme fr no ne e kakto predi..i neznam pokakfi pri4ini to4no se u4ujdixme taka....

iv4enceto
08-04-2006, 09:42
Хммм...ами губила съм да...момичето ми беше съседка и бяхме неразделни-от сутрин до вечер обикаляхме и правехме щуротийки :)Тя за жалост замина за Америка ;( мн ми беше тъжно...Е ние и сега поддържаме връзка,но...А иначе съм губила и разни "приятели" от бившия клас,която сега не се сещат 1 телефон да звъннат,все аз трябва да ги търся...Е не съжалявам за тях,сега имам мн по-добри и истински приятели,на които мога да се доверя и да разчитам напълно ;)

ludo_mace
08-04-2006, 11:28
Оооох ако започна да броя тея гадни предателства... ](*,) Затова и не мога да кажа, че съм губила "истински" приятели =; Имам 1-2 приятел/ки, на които мисля, че мога да се доверя, но винаги ме е било страх от такова предателство :smt012 Затова най-близки са ми братчеда и братчедката :smt016

Ice_Queen
08-04-2006, 11:38
Истински приятели не се губят! НЕзависимо от разстоянието ,неприятностите,бедите-те винаги остават приятели!!!!!!!!

08-04-2006, 21:34
Ами само веднъж и това беше ''най-добрата ми приятелка'' или поне аз така съм си мислила :evil:

6emet4e
08-04-2006, 21:39
ми...не мисля че са ми забивали нож в гърба,но...
по скоро имала съм някой супер добри приятелки,който някакси по скоро с времето сме се отдалечавали или пък много сме се променили...
имах и един приятел който аз наистина си го чувствах като братче и той замина извън бг а като се върна нещата въобще не бяха същите и т.н. като се замисля така някакси ми става тъжно... :(

fen4e_m4e
08-10-2006, 21:04
za sega nito edin da se nadqva i za vbude6te da e taka

SmurkamDoZori
08-16-2006, 01:13
не съм загубил и никога няма да загубя защото ако са били истински винаги ще са в сърцето ми..

CrazyWitch
08-16-2006, 11:10
Нито един път, но има време. ;-)

ycMuBkaTa
08-16-2006, 11:32
Общо 2 - момиче и момче
С момичето "живяхме " буквално заедно. Непрекъснато бяхме заедно, а като се разделяхме вечер си говорехме по телефона...Ама...животът ми се промени. Срещнах нови хора, отидох на друго място и...се забравихме, кофти... Или хайде не се забравихме - изчезна ни желанието да се виждаме или по-скоро потребността. В този случай бих си казала значи не сме били приятелки наистина, ама жалкото е, че бяхме...НАЙ-добрите...
С момчето...страшен човек, страхотна душа...Обаче той жертва приятелството ни в името на щастието ми с друг ( негов приятел) Още ме боли, че го загубих...Той се борше в началото за нас, но аз май пропуснах това време, а като се сетих-той вече беше далеч...
Доста често са ме разочаровали приятели, така че вече свикнах да съм с хората за фъна просто, а това, което става в мислите ми и сърцето ми, да пазя само за себе си.

CrIsTiaNo_
08-18-2006, 14:51
istinski priqtel samo 1 no toi ne e zaminaval nikade daje si jivee mn blizo do nas prosto se promeni i me zabravi "Истински приятели не се губят! НЕзависимо от разстоянието ,неприятностите,бедите-те винаги остават приятели!!!!!!!!" prav si ! az zagubih nai-dobriqt si priqtel , i sega imam samo 1 priqtel .......i kakto varvqt ne6tata skoro 6te sme samo na "zdrasti ,zdrasti " po uli4ata

sexY_mackA90
08-18-2006, 17:02
4 frendki...purfata edna veronika ot 1 do 4 kl dokato ne se skaraxme jestoko i se razdelixme...sled tfa edna desi ot 4 do 5kl sled tfa se razdelixme za 1-2 meseca i se bqx mnoy spriatelila s 1 tedi oba4e tq zapo4na da se drogira s kokain i se skaraxme...sled tfa pak se furnax s desi...i v 8-mi klas az bqx mnoy flubena v edno momche s koeto xodix..zaminax za selo za 1 sedmica i akto se furnax desi i priqtelq mi xodexa...ottogafa ne q vijdam veche i ne iskam da q fidq nikoga poe4e sled tfa koeto mi naprafi=(sled tfa imashe edna ani do minalata godina bqxme frendki no tq postupi to4no kakto desi i se razdelixme..i sa sum s vikiiiii i super mnoy q obi4am i sme absolutno ednakfi...vikiiii obi4kam si te mnoyyy!!!!

Novkov
08-18-2006, 17:58
1

Legenda
08-18-2006, 20:21
1-само 1 път. Беше ужасно, още повече, че се скарахме заради момче, което дори не харесвах :smt010 [/u]

maldini
08-18-2006, 20:43
Засега съм загубил само един истински приятел,лошото е че много скоро,а именно на 16.08.06,скарахме се за глупост,или по-точно той започна спора,само защото просто съм по-силен от него на футбол,лошото е обаче,че той злобееше и се скарахме доста злобно,в крайна сметка не се стигна до кой знай кво,просто вече не е същото както преди 4 години (когато се запознахме),трудно ще преудолея този момент от живота си,но се надявам в крайна сметка да успея.

mechtaq_za_teb
08-19-2006, 14:43
sluchvalo mi se e 2 pati.kofti rabota e kogato smqtash nqkoi za mnogo dobar priqtel,kogato mu spodelqsh vsichko i mu imash palno doverie,i edin den razbirash 4e veche toi te nqma za fr....

sOutH^pArk
08-19-2006, 22:24
хаха..това е смешно. Как ще изгубиш истински приятел. (освен ако не е умрял, което си е вече доста гадничко).

la_sabrosita
08-20-2006, 09:33
nqkolko puti sa mi zabivali noj v gurba..taka da se kaje..ot ''priqteli''...no istinski priqteli sum zagubila 2ma...zaradi razsoqniq pomujdu ni :(

come_clear
08-21-2006, 21:53
загубила съм двама приятели.и наистина и аз си мислех,че няма начин да загубиш приятел освен,ако не е умрял,но се оказа ,че греша.има много причини да загубиш някой, но има също и толкова причини да не се съберете отново.

Angel_Girl
08-21-2006, 22:19
Немога да кажа, че съм загубила истински приятели, защото в последствие се оказаха предатели. За това аз не съм губила истински приятели тиу като въпросните лица ми забиха нож в гърба.

aliq
08-22-2006, 23:29
az sam radostna za6toto dosega priqtelite mi na sa mi zabivali noj v garba i im imam doverie no vse pak trqbva vinagi da si ima6 edno na um :-)

Ku4eNcE
09-01-2006, 23:51
Samo 1 priqtel no ne moje da se kaje 4ak zagyba !

PY_MACKA
09-02-2006, 11:35
хахахахаа
истински приятел не се губи туко така(освен ако не му се е слу4ило не6то)
така 4е ако ти е бил ист приятел-->той си остава за винаги такъв
така 4е не преценяваите секи то4ен 4овек за приятел....заблуда

frenc
09-02-2006, 12:13
От всичко,изписано дотук,ми стана много интересно от изявленията на някои хора за някакви загубени приятелства в периода 1-4клас.Искам само да попитам защо вече не сте приятели/ки?Защото единия приятел е имал по-хубави играчки от другия?Защото не сте могли да се разберете кой повече харесва Лео Ди Каприо/Бритни Спиърс?Според мен не е оправдано да се говори за ножове в гърба,за предателства на такава възраст.Просто всичко е било детинщини тогава и ако си мислите,че това са били истински приятелства,е изчакайте още няколко годинки като ви премине студентския период пък тогава говорете каквото щете.Глупости дрънкате.Ако обаче става дума за приятелства от онова време,продължили досега,ами мога само да ви кажа 'Браво!',защото ето това вече за мене е добро приятелство,но 'предаденото' тогава просто не е било искрено.
Иначе по темата-с най-добрия ми приятел сме заедно вече 10 години-от 2ри клас насам.Може и вече да сме в различни класове,но това не ни пречи да си останем най-верните дружки.А за предателствата...ми имало е обаче не са били кой знае какъв проблем.В смисъл след като тези хора са ме предали,то за какво ми е да тъжа за тях?
И искам да задам 1 въпрос,върху който съм мислил доста.Не искам да отварям нова тема,според мен тази е подходяща.Не мислите ли,че приятелствата при момчетата са много по-издържливи и истински от тези при момичетата?Вярно,че момчетата не споделят толкова много,че не се прегръщат и целуват,но поне от личния ми опит съм стигнал до извода,че мъжките приятелства просъществуват много по-дълго време именно,защото са основани на по-чисти и...как да кажа...братски отношения(мисля,че ме разбрахте).Е,какво мислите?

YouR_PoisoN
09-02-2006, 12:57
Имала съм само 1 истинска приятелка, която миналата година отиде да живее във Варна :smt010 :smt010 :smt010

GLeZoRanA
09-02-2006, 13:11
Нито един/една !

Blackie
09-02-2006, 13:21
1 път ми се случи такова нещо..Ама сега осъзнавам, че е било по-добре така да стане, защото въпросният човек ако ми беше истински приятел едва ли щеше да постъпи по тоя тъп и детски начин...А пък и.когато се промени коренно 1 човек едва ли може вече да ти бъде дори и познат... :smt011

ShaDoW^ZonE
09-02-2006, 19:19
да загубя истински приятел е малко трудно
та нали ако го загубя няма да е истински?!

Lorraine
09-06-2006, 19:21
ne sym gubila..pove4eto ne struvat ni6to i ne sa mi priqtelki tolko..prosto poznati 8-[

cvetityy
09-06-2006, 20:02
emi s moqta priqtelka se poznavame ot 11 god i koftito be6e 4e q zagubih na 2 puti i to zaradi nekvi prostotii vajnoto e 4e sega otnovo sme si zaedno i se razbirame perfektno i se nadqvam da si ostaneme taka [-o<

macka123
09-07-2006, 15:10
2 пъти
и беше супер гадно