PDA

View Full Version : Няма любов - само страст и хормони...



la4ezara
05-18-2006, 09:02
Ето и моята история: запознах се с едно прекрасно момче в чата и решихме да се видим...и така ден след ден...в чата,по улиците...и си станахме гаджета. Прекарвахме си страхотно,но ....напоследък само се караме. Мисля че си омръзнахме...а никога не съм обичала толкова силно както него. Не искам да късаме, защото (може би е рано да се каже) сме създадени един за друг. Решихме да се разделим, да не си обръщаме внимание и може би така ще си липсваме и пак ще се върне отново това чувсто ....сещате се. Съгласих се аз, но мисля само за него... чувствам се толкова нещастна. Не знам дали ме обича, но поне така каза. Не искам да се разделяме. Предложете какво да направим #-o

LP_girl_14
05-18-2006, 09:49
Ми трябва да разнообразите малко връзката си,да есперементирате,да правите щури неща,да посещавате места на които не сте били-да кажем спонтанно д аси организирате някаква мини ескурзийка,или пък някъде на хижа през почивните дни,да пиктник или пък на купон....Дръжте се мило един с друг и врмето когато сте заедно се научете да не го изпълвате с кавги,а с любов.Научете се да правите компромиси!Също може да си правите изненадки,малки подаръчета и не спирайте да показвате и казвате на дргуя колко важен е той за теб :wink:

[UN]HappY
05-18-2006, 11:04
Ми трябва да разнообразите малко връзката си,да есперементирате,да правите щури неща,да посещавате места на които не сте били-да кажем спонтанно д аси организирате някаква мини ескурзийка,или пък някъде на хижа през почивните дни,да пиктник или пък на купон....Дръжте се мило един с друг и врмето когато сте заедно се научете да не го изпълвате с кавги,а с любов.Научете се да правите компромиси!Също може да си правите изненадки,малки подаръчета и не спирайте да показвате и казвате на дргуя колко важен е той за теб :wink:
Tochno! I vse pak pogovorete za otnosheniqta vi. Trqbva da razberesh dli toi oshte ima chyvstva k1m teb i dali te obicha. Spored men, ako naistina se obichate vinagi shte vi e veselo i priqtno da ste zaedno. Ne moje da vi e skuchno i t1po kogato ste zaedno. Tova znachi, che neshto kyca.. :smt018

DeSsY`
05-18-2006, 12:09
Ами правете нови неща, ходете на нови места, говорете си на теми, които до сега не сте обсъждали. Ако наистина се обчиате и сте един за друг всичко ще се оправи! :-)

la4ezara
05-18-2006, 18:45
Ми трябва да разнообразите малко връзката си,да есперементирате,да правите щури неща,да посещавате места на които не сте били-да кажем спонтанно д аси организирате някаква мини ескурзийка,или пък някъде на хижа през почивните дни,да пиктник или пък на купон....Дръжте се мило един с друг и врмето когато сте заедно се научете да не го изпълвате с кавги,а с любов.Научете се да правите компромиси!Също може да си правите изненадки,малки подаръчета и не спирайте да показвате и казвате на дргуя колко важен е той за теб :wink:


тези идеи са супер. 10х Ще опитам,дано се получи :)

black_dimond
05-18-2006, 19:07
pogovori s nego i go pitai kak iska da se razvie vruzkata vi za vbudeshte i naistina nqma da e losho da pravite shturi neshta zaedno tva mnogo pomaga na edna vruzka

Krem4eto
05-19-2006, 21:28
pogovori s nego i go pitai kak iska da se razvie vruzkata vi za vbudeshte i naistina nqma da e losho da pravite shturi neshta zaedno tva mnogo pomaga na edna vruzka
Точно така!По-добре не се разделяйте!!!