PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Понякога се отчуждаваме много .. :(



psyhea
05-18-2006, 11:25
zdrasti na vsi4ki tuka.100% ima takiva podobni temi,no vse pak 6e napi6a moita istoriq.misleh 4e moga sama da se spravq ma qvno mi trqbva 4ujda "namesa".ta taka na4i ot 3 meseca sam s 1 mom4e.v na4aloto si prikazvahme dosta,no kogato se sabrahme po edno vreme vsi4ko umrq,mal4im si nie ili nqkvi ob6ti prikazki.na vsi4koto otgore nqmame mnogo vreme da se vijdame.pak i ne6tata dosta se promeniha.toi e po-malak ot men,a az ve4e imam nujda ot seriozni vzaimootno6eniq,vapreki 4e go uvajavam mnogo i mnogo si go haresvam,za obi4 ne moga da govorq tai kato ne6tata ne sa se razvili osobeno.sqka6 sme o6te v na4aloto i ednovremenno s tova vse edno se poznavame super mnogo i nqma kakvo da si kajem tolkova.e kato sme v kompaniq ne e 4ak tolkova zle,ponqkoga i kato sme dvamata se darji normalno,no i mnogo hora okolo men mi kazvat,4e sme stranni taka kakto se darjim.a pak se opitvam da pravq neobhodimoto vsi4ko da e okei.da ne govorim 4e ne sme spali ot mnogo vreme.prejivqh predi edna takava vrazka,koqto dosta me narani,vapreki 4e ne obi4ah 4oveka do sebe si ama iskah toi da e 6tastliv samo i edinstveno 6toto go uvajavam. ma qvno ne e dostata4no. imam si visoko mnenie za sebe si i smqtam 4e izob6to ne sam za izhvarlqne,no ve4e vzema da mi pisva da u4a mom4etata kak da se darjat i da se razdavam bezkraino v zamqna na tova da ne polu4avam i malkoto neobhodimo da se 4uvstvam dobre. pogovorihme gore dolu za tiq problemi i az bqh re6ila da go zareja no se otkazah,za6toto mnogo go haresvam.toi ne moje da mi dade pove4e pone za sega.4udq se da prodalja li da se opitvam da zakrepq vsi4ko nanovo,za6toto na momenti mnogo se ot4ujdavame ili da go ostavq,vapreki 4e mnogo si padam po nego.tolkova e stranno vsi4ko :-k napravo ne znam #-o pak i tolkova razo4arovaniq pretarpqh ve4e...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Krem4eto
05-19-2006, 21:14
Може би трябва да си останеш с него,а междувременно да се поогледаш и тогава да скъсаш с него!

ani88
05-19-2006, 21:20
Shto ne my iska6 malko vreme da vidi6 kak 6te bude bez nego da se razdelite za 2 sed malko da vi jivne ot taq razdqla vruzkatai posle pak 6te se saberete ako pak posle nqma 4yvstva ve4e po dobre go ostavi.IMa i variant da si raznoobrazite vruzkata s ne6to novo xodene na kino na razli4ni mesta ne6to novo pravete