PDA

View Full Version : kak da zabravi6 kogato obi4a6



Titi_f
05-18-2006, 12:01
kvo da napravq kato ne moga da zabravq ve4e 6meseca edno mom4e?i ne samo 4e ne moga da go zabravq no ne moga da zabravq i spomenite ne spira da me boli toi e na 18 a az na 14 tova e golemiq problem spored nego makar 4e men tva ne me sprq bqxme zaedno samo 2 sedmici i vse pak az syper mnoogo go obi4am a na nego ne my pyka za men ne mojaxme da si ostanem priqteli sled kato skasaxme vapreki 4e az bqx gotova da tragna s nego sled tova i mojex no nai-mnogo za sa6toto vreme i posle pak 6te6e da me BOLI molq pi6ete mi pomoo0o0o0o0o6t

DeSsY`
05-18-2006, 12:04
Ще го забравиш, просто излизай повече, събирай се в компании с повече момчета и съм сигурна, че ще намериш момче, на което този за който разказваш, няма да може да стъпи на малкия пръст. Не се отчайвай и не забравяй да живееш! Мисля, че с малко повече воля ще го забравиш.

teenkopele
05-18-2006, 15:34
Не се занимавай с него. Според мен, не те заслужава.
4 години не е кой знае каква разлика, имайки предвид възрастта ви, и заради това да те зареже... [-X :| .
Ще намериш друго момче, споко. :)
Успех. :wink:

Nadelina
05-18-2006, 16:00
Kogato obichash .. ne zabravqsh...az sam obichala v jivota si 1 pat..i nikoga nqma da zabravq tova momche nikoga...vapreki che lubovta mi beshe nespodelena i s nego sam bila samo edna hubava vecher...prosto vremeto lekuva..pritapqva chustvata...i te malko po malko izstivat...no nikoga ne izchezvat...

ludamacka
05-18-2006, 16:22
ei ne se izmu4vai. [-X fakta 4e te e naranil pokazva 4e ne te e obi4al istinski.nqma smisul da se tormozi6.gledai samo napred :smt023 ni6to ne e taka trydno kakto razdqlata s lybimiq 4ovek. ''nevinagi pod slunceto se skita6,nevinagi jivotut ti e pesen,no vinagi e nyjno da se pita6 ,,jivot li 6te6e da e ,ako be6e lesen,,'' :wink:

[UN]HappY
05-18-2006, 20:30
Kogato obichash .. ne zabravqsh...
S1glasna s1m. ;-)
:roll: I az prejivqvam takova neshto v momenta. Znam, che nikoga nqma da zabravq tova momche, s koeto bqhme tolkova kratko vreme. Toi shte e vinagi v s1rceto mi. VINAGI!!! No znam s1shto, che nqkoi den shte se nameri drygo momche, koeto da go "otmesti v edno 1g1lche", no pak shte e v s1rceto mi! ](*,)

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:45
срещай се с повече момчета...и ще видиш,че все някое ще го замести

He3HauKa
05-19-2006, 07:51
Kogato obichash .. ne zabravqsh...az sam obichala v jivota si 1 pat..i nikoga nqma da zabravq tova momche nikoga...vapreki che lubovta mi beshe nespodelena i s nego sam bila samo edna hubava vecher...prosto vremeto lekuva..pritapqva chustvata...i te malko po malko izstivat...no nikoga ne izchezvat...
Salgasna sam

05-19-2006, 12:53
Ama ei titqno 6ta ubiq ma!Zabravigo toq zadnik!OT NONA :smt008

Krem4eto
05-20-2006, 19:07
Ще го забравиш, просто излизай повече, събирай се в компании с повече момчета и съм сигурна, че ще намериш момче, на което този за който разказваш, няма да може да стъпи на малкия пръст. Не се отчайвай и не забравяй да живееш! Мисля, че с малко повече воля ще го забравиш.
Така е!И все пак той е на 18 и има други нужди..Разбираш ме!А ти дали си готова да му ги дадеш?!

Br0kEn^HeaRt
05-20-2006, 20:19
tova za vazrastta edva li e pri4inat apo skoro povod koito da opravdae donqkade povedenieto mu....a istinata e 4e samo vremeto lekuva tazi bolka i to ne tolkova 4e q lekuva kolkoto da q pritapqva povqrvai edva na 14 si 6te ima6 o6te mnogo hubavi momenti s mnogo mom4eta no te 6te doidat togava kogato nai malko gi o4akva6 za momenta mog ada ti prepora4am da ne sasredoto4ava6 vnimanieto si varhu nego a v dr ne6ta izlizai s priqteli ,zanimavai se s nqkoe hobi i t.n. sled vreme 6te razbere6 4e ne si struva da strada6 za hora koito prosto ne si zaslujavat...uspeh i pove4e usmivki idva lqto vse pak:)

jadna_za_lubov
05-20-2006, 20:22
hey tit...nali znae6 ot lubovta boli vinagi!!! no az ne vijdam smisal da si bluska6 glavata zaredi takav bolkuk kat stefan... ](*,) ne si zaslujava razbira6 li [-X ... trqbva da pozvoli6 na sarceto ti da obikne drug...ogledai se i 6te vidi6 ot kolko qki mom4eta si zaobikolena!! prosto otvori o4ite si za drug...stefan ne e edinstven...a i o6te po malko nepovtorim toi e izrod !!!!!!!!!!! :roll: :twisted:

black_dimond
05-20-2006, 20:23
za takiva rani e nujno vreme da se vuztanovish snam che svuchi tupo no s vremeto bolkata shte utshumee

jadna_za_lubov
05-20-2006, 20:52
Зная времето лекува, пари болка още в мен,
дано отмине някои ден и да те забравя,
как вярвах ти безумно, а лъгал си ме ти,
не ме моли, а си върви, всичко вече свърши. :-k
...i iskam da ne zabravq6 4e vinagi moje6 da raz4ita6 na men...i na vsi4ki nas 5-te zvezdi :) si ni znae6 koi sme :P

barbito
05-20-2006, 21:53
mimo prava si be slance tit raz4itai na nas

Titi_f
05-26-2006, 20:07
Мерси наистина много за отзивчивостта и хубавите съвети. :smt007 И аз мисля,че всичко някой ден просто ще свърши и ще спра да мисля за това!... O:)

priti_kiti
05-26-2006, 20:29
Ще го забравиш, просто излизай повече, събирай се в компании с повече момчета и съм сигурна, че ще намериш момче, на което този за който разказваш, няма да може да стъпи на малкия пръст. Не се отчайвай и не забравяй да живееш! Мисля, че с малко повече воля ще го забравиш.