PDA

View Full Version : Shampoan za MNOGO OBEM



malkoto_baby
05-18-2006, 13:03
Iskam da si zvema nqkakyv shampoan kadeto naistina da pridava adski mnogo obem....polzvala sym kakvi li ne ama taq typa kosa enshte da pridobie obem [-X :( kajete nqkoi gotino shampoanche kadeto vi e deistvalo i kadeto ot nego ne cyvti mn kosata shtoto moqta mn cyfti :x

TSecret
05-18-2006, 13:29
xaxaxa... to ako stava6e taka lesno daima6 jelaniq obem.... ne stava nema takova jivotno.. prosto si su6i kosata na dolu i predi su6eno i sloji pqna taka moje da ima obem ili ako q tupira6!

malkoto_baby
05-18-2006, 14:50
a neshto0 za cyfteneto0..??Zashtoto kato se podstrija i sled 2 sedmici vednaga sa mi cyfnali vryhchetata na kosataa ](*,) ](*,) ](*,)

TSecret
05-18-2006, 16:41
te4nite kristali vyr6at perfektna rabota!

05-18-2006, 17:47
zNaesh li che... 50 % obema zavisi ot gystotata na kosata..nemojee kosata da ti se systoi ot 3 kosyma i da imash adski obem...taka che qvno purvo trqbva da si kupish ampula za gystota...syshto ima i za obem...no ako ti e prekaleno tynka kosata nqma da pomogne..M0ita k0sa ima strashno mn obem i se chyda ..kak da go spadam vseki pyt ;[ i k0sata mi e adski gysta..vseki pyt hodq da si q filiram..

05-18-2006, 18:35
Iskam da si zvema nqkakyv shampoan kadeto naistina da pridava adski mnogo obem....polzvala sym kakvi li ne ama taq typa kosa enshte da pridobie obem kajete nqkoi gotino shampoanche kadeto vi e deistvalo i kadeto ot nego ne cyvti mn kosata shtoto moqta mn cyfti
лелееееее да ти дам от моя обем? аз мойта коса са чудя как да я оспокоя...

;]
05-18-2006, 18:59
лелееееее да ти дам от моя обем? аз мойта коса са чудя как да я оспокоя... Imenny i az sam taka!!!

malkoto_baby
05-18-2006, 20:19
i kolko stuvat gore-dolu teq ampuli i technite kristali i kade moga da gi namerq!A stranichni efekti ima li? :-k aaa ako mojetee pratete po PC-to malko obem \:D/ :smt005 ...e ne sym nqkakyv otchaivash sluchai v kosata ne mi e rqdka nito0 mi e mn tynka kosata ama prosto iskam da imam malko povechko obem :D

05-19-2006, 12:44
znachi ampulite sa mn evtini (nqkade edna okolo 60 stotinki) sled kato se izkupesh si q slagash na mokra kosa ..raztrivash q v kosata (nai veche korenite) i sled tva bez izmivane..znachi ampuli mojesh da namerish v aptekite ..ili v magazin za kozmetika..ima nai- razlichni ampuli . i 100 % nqma stranichni efekti..napylno polezna e

TSecret
05-19-2006, 15:31
te4nite kristali sa ot 5 do 10 lv na bifarma i vaob6te niama strani4niefekti-pravqt kosata meka,razresva se super lesno ,ne se zaplita,pri izsu6avane ili izpravqne ne gori i az li4no sam mn dovolna!