PDA

View Full Version : Болка в началото на акта



Corpse_Bride
05-18-2006, 13:25
С приятеля ми правим секс от 8 месеца насам, всеки ден поне по веднъж. Но там е работата, че винаги когато почваме, ме боли. Не, не е нетърпима болка, но ме боли. А и понякога когато изсъхна - също... Нз и аз от какво е това. Карам го винаги преди да започнем да ми прави френска, като обилно ме овлажни. Преди няколко месеца имах инфекция, но тя се оправи, излекувах се преди око месец. Но продължава да си ме боли...След около 2-3 минути болката спира. Но все пак е неприятно. Чудя се дали не е от това, че влагалищните стени не са се отпуснали достатъчно в началото на акта... Или пък да имам някакви рани, но не ми се вярва.. Да съм се протрила ли :-k Смятам да си купя овлажнител от еротичния магазин, но по-нататък. Та въпроса ми е към момичетата най-вече - дали и те изпитват същото.

05-18-2006, 13:29
С приятеля ми правим секс от 8 месеца насам, всеки ден поне по веднъж.
Това е МНОГО възможна причина за болката.

TSecret
05-18-2006, 13:33
mi ili e ot suhotata na vlagali6teto ili moje da si razranila ne6to,da ima6 rani4ka vatre i tq da te boli..h m stranno-po dobre otidi na ginekolog da vidi kvo ti ima.

krem4et0
05-18-2006, 15:11
И мен от време на време ме боли,а последния път беше направо нетърпимо,но според мен е,защото си поизсъхнала.А и извинвай аз ако правя всеки ден секс няма да мога да съм възбудена достатъчно,за да се овлажня добре.Пробвай с лубрикати.Няма да сбъркаш и малко понамали темпото!

pipi`e`golqma
05-18-2006, 15:29
Или просто не те предразполага достатъчно :roll:

anonymous464110
05-18-2006, 16:40
tqsna si,ne se otpuska6 i ne se ovlajnqva6.ako i muja ti ne se dviji kato horata stava o6te po-zle.

fasta4eto
05-18-2006, 17:21
ami moje ako na priqtelq ti mu e dosta debel proso samoto ti vlagali6te da mu trqbva malko vreme da se naglasi ama pri polojeie 4e go pravite vseki den e stranno :? vijte s ovlajnitel kak 6te e i ne go pravete kato si suha togava vinagi 6te te prijurq

Пенчо
05-18-2006, 17:48
С приятеля ми правим секс от 8 месеца насам, всеки ден поне по веднъж. Но там е работата, че винаги когато почваме, ме боли. Не, не е нетърпима болка, но ме боли. А и понякога когато изсъхна - също... Нз и аз от какво е това. Карам го винаги преди да започнем да ми прави френска, като обилно ме овлажни. Преди няколко месеца имах инфекция, но тя се оправи, излекувах се преди око месец. Но продължава да си ме боли...След около 2-3 минути болката спира. Но все пак е неприятно. Чудя се дали не е от това, че влагалищните стени не са се отпуснали достатъчно в началото на акта... Или пък да имам някакви рани, но не ми се вярва.. Да съм се протрила ли :-k Смятам да си купя овлажнител от еротичния магазин, но по-нататък. Та въпроса ми е към момичетата най-вече - дали и те изпитват същото.

Ти ако още сега си суха си те представям като поостарееш :roll:

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:04
или не те е предразположил достатъчно...трябва още овлажяване..или си протрита

jgh
06-15-2006, 19:57
emi pri mene be6e samo taka v na4aloto no ve4e sviknah :)

`Death`Whore`
06-15-2006, 20:30
Наистина, започнете да го правите през ден. А да те боли, когато си суха, е напълно нормално.

Carlos
06-15-2006, 20:51
Може и да си се "протъркала" Много често го правите, дайте си почивчица... :)

XXX_f
06-16-2006, 08:03
Ami i men me boli taka, no az sum malko tqsnichka i s tova si obqsnqvam pri4inata :)