PDA

View Full Version : SGSAG-SOFIISKA GIMNAZIQ PO ARH. STROITELSTVO I GEODEZIQ



jenny_e
05-18-2006, 13:31
ako nqkoi znae ne6to za tazi gimnaziq molq da pi6e tuk, ako izbo6to ima nqkoi koito u4i tam

Loshotia
05-18-2006, 17:18
За строителния ли става въпрос?

jenny_e
05-18-2006, 17:22
da to4no

djigi
05-18-2006, 17:26
Не уча там, обаче познавам достатъчно хора. Според всички се учи здраво, наистина е така! Все пак това си ти е професията, защо да влизаш, ако няма да учиш. И както във всяко друго училище има хора, които си спестяват часове и не полагат особено много труд. Не съм чувала за толкова много, които са "преместени", но за поправки не прощават....

FikyScHetOo
05-20-2006, 10:26
Познавам доста хора там и ще кажа моето мнение - добро е училището и има много готини хора. Дали се учи много - повече от някое СОУ в младост и по-малко отколкото в някоя елитна гимназия. На хубаво място е. 13клас не е задължителен, ако се събере клас. Набляга се на физика, математика. 8клас не е подготвителен, но няма специални предмети. Те почват от 9клас. Добро училище е, но ако не бях влязла където съм сега - бих се записала там.
П.П.Има допълнителна професия, с която се излиза - професионален алкохолик. Много хора от там са алкохолици

sgsag
06-22-2006, 21:43
Попринцип хората са мн яки(наистина повечкото са алкохолици),но става ли въпрос за учене......в 8 клас щях да ходя на поправка по физика..сега се моля тоя да ме пусне(а той не иска щото съм била назубрила нещата и не съм ги разбирала).Та така бая хора остават на поправки...Иначе е яко даскало.

bob_marley
06-23-2006, 00:21
П.П.Има допълнителна професия, с която се излиза - професионален алкохолик. Много хора от там са алкохолици
Едва ли конкурират нас от художествената :twisted:

06-24-2006, 13:10
Познавам доста хора там и ще кажа моето мнение - добро е училището и има много готини хора. Дали се учи много - повече от някое СОУ в младост и по-малко отколкото в някоя елитна гимназия. На хубаво място е. 13клас не е задължителен, ако се събере клас. Набляга се на физика, математика. 8клас не е подготвителен, но няма специални предмети. Те почват от 9клас. Добро училище е, но ако не бях влязла където съм сега - бих се записала там.
П.П.Има допълнителна професия, с която се излиза - професионален алкохолик. Много хора от там са алкохолици
Божеее направо ми иде да ти размажа фейса в Младост у4илища колкото искаш някои хубави други не ,но неможеш вси4ки да ги поставяш под общ знаменател!!!Това е мн тъпо там у4илищата са яки и не си спестяват 4асовете в моето даскало :evil:

honey_7o
06-24-2006, 13:19
Познавам доста хора там и ще кажа моето мнение - добро е училището и има много готини хора. Дали се учи много - повече от някое СОУ в младост и по-малко отколкото в някоя елитна гимназия. На хубаво място е. 13клас не е задължителен, ако се събере клас. Набляга се на физика, математика. 8клас не е подготвителен, но няма специални предмети. Те почват от 9клас. Добро училище е, но ако не бях влязла където съм сега - бих се записала там.
П.П.Има допълнителна професия, с която се излиза - професионален алкохолик. Много хора от там са алкохолици


Nz ne mislq 4e si4ki u4ili6ta v mladost sa lo6i pri polojenie 4e sled 8 klas se kara sa6tiqt izpit kato v angliiskata primerno i t.n.Nemoga da otre4a 4e ima i ujasni u4ili6ta oba4e tva da slaga6 si4ki pod edin znamenatel nz napravo.Nikoga ne sam ponasqla podobno otno6enie-ot edna strana go smqtam za diskriminaciq :cry: za6toto ne mislq 4e sled kato 4ovek u4i v podobno u4ili6te e po tap ili znae po malko ot nqkoi koito u4i v nqkoe ot tai nare4enite elitni u4ili6ta 8-[ Ne se zaqjdam prosto izkazvam li4no mnenie
PP:nqmam ni6to protiv avtorkata na mnenieto

FikyScHetOo
06-24-2006, 20:16
Говорех принципно...добре прави сте! В дружба да речем. А Гостът да заповяда...

saninka91
06-25-2006, 18:26
Познавам доста хора там и ще кажа моето мнение - добро е училището и има много готини хора. Дали се учи много - повече от някое СОУ в младост и по-малко отколкото в някоя елитна гимназия. На хубаво място е. 13клас не е задължителен, ако се събере клас. Набляга се на физика, математика. 8клас не е подготвителен, но няма специални предмети. Те почват от 9клас. Добро училище е, но ако не бях влязла където съм сега - бих се записала там.
П.П.Има допълнителна професия, с която се излиза - професионален алкохолик. Много хора от там са алкохолици


Nz ne mislq 4e si4ki u4ili6ta v mladost sa lo6i pri polojenie 4e sled 8 klas se kara sa6tiqt izpit kato v angliiskata primerno i t.n.Nemoga da otre4a 4e ima i ujasni u4ili6ta oba4e tva da slaga6 si4ki pod edin znamenatel nz napravo.Nikoga ne sam ponasqla podobno otno6enie-ot edna strana go smqtam za diskriminaciq :cry: za6toto ne mislq 4e sled kato 4ovek u4i v podobno u4ili6te e po tap ili znae po malko ot nqkoi koito u4i v nqkoe ot tai nare4enite elitni u4ili6ta 8-[ Ne se zaqjdam prosto izkazvam li4no mnenie
PP:nqmam ni6to protiv avtorkata na mnenieto


Napylno te podkrepqm =D> =D> =D>

sweet_girl_14
06-25-2006, 18:29
Познавам доста хора там и ще кажа моето мнение - добро е училището и има много готини хора. Дали се учи много - повече от някое СОУ в младост и по-малко отколкото в някоя елитна гимназия. На хубаво място е. 13клас не е задължителен, ако се събере клас. Набляга се на физика, математика. 8клас не е подготвителен, но няма специални предмети. Те почват от 9клас. Добро училище е, но ако не бях влязла където съм сега - бих се записала там.
П.П.Има допълнителна професия, с която се излиза - професионален алкохолик. Много хора от там са алкохолици


Nz ne mislq 4e si4ki u4ili6ta v mladost sa lo6i pri polojenie 4e sled 8 klas se kara sa6tiqt izpit kato v angliiskata primerno i t.n.Nemoga da otre4a 4e ima i ujasni u4ili6ta oba4e tva da slaga6 si4ki pod edin znamenatel nz napravo.Nikoga ne sam ponasqla podobno otno6enie-ot edna strana go smqtam za diskriminaciq :cry: za6toto ne mislq 4e sled kato 4ovek u4i v podobno u4ili6te e po tap ili znae po malko ot nqkoi koito u4i v nqkoe ot tai nare4enite elitni u4ili6ta 8-[ Ne se zaqjdam prosto izkazvam li4no mnenie
PP:nqmam ni6to protiv avtorkata na mnenieto


Napylno te podkrepqm =D> =D> =D>
и аз

06-25-2006, 22:04
ami az u4a v plovdivskia stroitelen i tfa daskalo e mn iako 6toto dava edna ot nai perspetivnite specialnosti v bg!!! sega stroitelstvoto e goliam bum i se vadiat mn kinti :D

bob_marley
06-26-2006, 23:10
ami az u4a v plovdivskia stroitelen i tfa daskalo e mn iako 6toto dava edna ot nai perspetivnite specialnosti v bg!!! sega stroitelstvoto e goliam bum i se vadiat mn kinti :D
ако го правиш заради кинтите много жалко.А и не бой се скоро ше спре тоя БУМ у нас.Тия които се ориентират към кинтите доникъде не стигат ;)

06-27-2006, 10:09
xaxaxaxaxa
i ti se izkaza !! ama ti kade u4e6e ?aaa v hudojestvenata!! iasno iasno iaj 4ere6i i maji liutenica todorka i zam1l4i kogato sre6tu teb e niakoi po INTELIGENTEN!!

djigi
06-27-2006, 10:15
Мислиш се за интелигентен, защото целта в живота ти е да "вадиш кинти" или защото не можеш да рисуваш, което не се изразява в яденето на череши (знаеш ли колко добра съм в това, а една къща не мога да надраскам)

kauinka
07-31-2006, 18:35
az sam u4ila tam i moga da kaja samo tova bqha nai-gotinite godini.No tazi godina tova odovolstvie svur6i i mi e mnogo tajno.A za u4ili6teto u4i se pove4ko no tova ne pre4i na zabavlenieto.pove4eto u4iteli sa gotini no ima i mnogo gadni.(da ne izbroqvam) .Za piqnici nesam savsem saglasna,no tam se nau4ava6 na mnogo poro4ni:) ne6ta.

christina aguilera
08-02-2006, 21:20
az sym ot stroitelniq,samo 4e v burgas.ne bih kazala,4e u4im 4ak tolkova mnogo.Vse pak uj fizikata e edin ot osnovnite predmeti tam,a nie q karame prez prosoto hahaha ina4e az sam dovolna ot u4ilishteto,sq shte sam za vtora godina tam :mrgreen:

teenage_drama_queen
08-02-2006, 21:40
za stroitelniq sam 4uvala 4e e zdravo u4ili6te no primerno edna priqtelka kadeto u4i tam kazva 4e gi pravqt na ludi i gi tormozqt s ocenkite...

_karolina_
11-19-2006, 08:27
super mnogo se u4i,ama da vi kaja,vuob6te ne sujelqvam 4e sum tam,tolko svestni hora nqma nikude,i si4ki sme kato edno golqmo semeistvo,vinagi e golqm kupon,obojavam da hoda na u4ili6te sa sigurno me msilite za nekva zubarka naprotiv,daje mi e super trudno,edvam se sparvqm ama si me kefi qko :)

nikol_sgsag
12-26-2006, 18:22
ei tva e nai-qkoto daskalo v cqla sofiq!!!!!!

miloto_girl_4e
12-26-2006, 19:29
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=24206


Има тема в която всеки е казал от кое даскало е, разгледай я и прати ЛС на хората, които са оттам, за да ги питаш каквото те интересува :wink: