PDA

View Full Version : Da mu pokaja li 4e go haresvam?



loves me,loves me not...
05-18-2006, 13:35
Hlutnala sum do u6i :smt007 Ima edno mom4e v klasa mi det mn mn mn mi haresva!Lo6oto e 4e ot skoro si ima gaje i naprao... ](*,) Mislq si 4e i toi me haresva pone malko(moje i da si vuobrazqvam),samo 4e kogato be6e svoboden az s ni6to ne mu pokazah 4e izpitvam ne6to ](*,) A sega o6te imam vuzmojnost da mu pokaja,ama se 4uda dali ne e glupavo.Nali e s onaq...A i ako sum si vuobrazila,6e izglejdam sme6no :( Posuvetvaite me molq vi :|

mnogomili4kata-sf
05-18-2006, 13:36
Ми що не действа като му беше времето...недей да им разваляш нещата на хората сега,само защото си си изпуснала шанса

loves me.loves me not...
05-18-2006, 13:50
Ami ako haresva men,a ne neq i ako e trugnal s neq samo za6toto az ni6to ne napravih :-k ?

tedy1_baby
05-18-2006, 14:08
ako tolkova iska6 da si s nego,kaji mu 4e go haresva6.togava toi sam 6te po4ne da se razkysva m/u dvete vi i predpolagam 4e 6te izbere teb,za6toto e mnoooooogo trudno da zabravi6 4ovek,koito postoqnno e okolo teb.no ako ne si isgurna ti samata kakvo izpitva6-zabravi go.ili pone dokato skysa s gadjeto si(za6toto tova 6te se slu4i rano ili kysno).ako ne znae6 kakvi sa sobstvenite ti 4uvstva,po-dobre gi ostavi na mira.kvo samo 6te im pravi6 mrysno na horata...

mnogomili4kata-sf
05-18-2006, 14:11
Ами ако прецениш,че реално е имал интерес опитай,но сама прецени рисковете

teenkopele
05-18-2006, 15:26
Според мен изчакай малко.
Друго не мога да ти кажа. Сама трябва да решиш кога и как евентуално да му покажеш, че не ти е безразличен. Флиртувай с него, лафете на някакви теми и виж как ще се дръжи с теб. Ако видиш, че и от негова страна има някакви "сигнали" , го покани да излезнете някъде. :)
Успех. :wink:

love{}extazy
05-18-2006, 15:41
ae...ne se zanimaai s nego 2 pri4ini: 1-vo toi si ima priqtelka... za kvo da mu se barka6 4ak sega? za kvo ne mu kaza kogato si imala 6ans? ami ako naistina si q haresva? i ti kvo izka4a6 i razvalq6 vsi4ko...ne badi takav egoist. 2-ro ... pomisli malko - ako se saberete i ne potragne m/u vas i se skarate kak 6te se gledate posle vseki den v u-6e? spored men e gre6ka da bade6 s nqkoi ot tvoq klas. dva pati sam go pravila i 4esno da ti kaja ... mislq 4e tva e edna golqma gre6ka. mislq 4e ili trqbva da se otkaje6 ot nego napralno ili pone da iz4aka6 da skasa s tova momi4e za da ne im precaka6 ne6tata. i vse pak si pomisli.tvoe si e re6enieto! \:D/

loves me,loves me not...
05-18-2006, 16:31
Az naistina mn go haresvam i iskam da stane ne6to,samo 4e ne sum 100% sigurna 4e i toi izpitva su6toto.Ne moga da go razbera.Izpra6ta nekvi signali kum men,ama vse pak e s neq :cry: Moje bi 6e iz4akam o6te malko i 6te re6a kakvo da napravq,no smqtam da napravq ne6to,kakvoto i da e bilo,za6toto mi e mn tupo kat gi gledam zaedno ](*,) Mersi za suvetite!

Corpse_Bride
05-18-2006, 16:43
Спокойно, те след някоя и друга седмица, максимум месец ще скъсат. На тяхната възраст на дали ще имат сериозна връзка. А пък ти изчакай до тогава. Лафете си там, уж като съученици, ходете си по кафенца, връткай се около него... Пък те като скъсат и ти ще тръгнеш с него. То тамън тогава ще почне лятото и няма да ви е неудобно, че се виждате в училище. :roll:

The_Crow
05-18-2006, 17:26
ae...ne se zanimaai s nego 2 pri4ini: 1-vo toi si ima priqtelka... za kvo da mu se barka6 4ak sega? za kvo ne mu kaza kogato si imala 6ans? ami ako naistina si q haresva? i ti kvo izka4a6 i razvalq6 vsi4ko...ne badi takav egoist. 2-ro ... pomisli malko - ako se saberete i ne potragne m/u vas i se skarate kak 6te se gledate posle vseki den v u-6e? spored men e gre6ka da bade6 s nqkoi ot tvoq klas. dva pati sam go pravila i 4esno da ti kaja ... mislq 4e tva e edna golqma gre6ka. mislq 4e ili trqbva da se otkaje6 ot nego napralno ili pone da iz4aka6 da skasa s tova momi4e za da ne im precaka6 ne6tata. i vse pak si pomisli.tvoe si e re6enieto! \:D/
Много точно казано!Моя съвет също е да не се занимаваш с тоя пич,щото е много глупаво да им развалиш връзката само щото така ти харесва!Изчакай,виж дали те двамата се разбират и ако са щастливи не ги закачай!Дай им шанс!

ne6i4
05-18-2006, 17:32
Ми що не действа като му беше времето...недей да им разваляш нещата на хората сега,само защото си си изпуснала шанса

izpusnala si si 6ansa :? sorry ama tva e istinata!ako iskash riskuvai da mu se svalq6 ama... ako te oblysne zna4i naistina obi4a priqtelkata si! :smt017 ama kate se zamislq q po dobre opitai ako mn go haresva6! :-k NeZnam pravi kakvoto trqbva da stava kvoto 6te :D :D

Lovebaby
05-18-2006, 17:57
Що не пробваш да разбереш дали наистина харесва приятелката си .. може да се сприятелиш с някои негов приятел и да го помолиш да пита тва момче,което харесваш какво изпитва към приятелката си .. ама ако наистина изпитва нещо ..силно ... както каза някои по нагоре не им пречи [-X =;

j0r0_fear
05-18-2006, 18:04
Hlutnala sum do u6i :smt007 Ima edno mom4e v klasa mi det mn mn mn mi haresva!Lo6oto e 4e ot skoro si ima gaje i naprao... ](*,) Mislq si 4e i toi me haresva pone malko(moje i da si vuobrazqvam),samo 4e kogato be6e svoboden az s ni6to ne mu pokazah 4e izpitvam ne6to ](*,) A sega o6te imam vuzmojnost da mu pokaja,ama se 4uda dali ne e glupavo.Nali e s onaq...A i ako sum si vuobrazila,6e izglejdam sme6no :( Posuvetvaite me molq vi :|недеи им се баркаи да не обаркаш повече нещата.... =;

love{}extazy
05-18-2006, 20:17
Що не пробваш да разбереш дали наистина харесва приятелката си .. може да се сприятелиш с някои негов приятел и да го помолиш да пита тва момче,което харесваш какво изпитва към приятелката си .. ама ако наистина изпитва нещо ..силно ... както каза някои по нагоре не им пречи [-X =;
аве кви са тея савети .. ах...... вие да не сте в детската градина 4е да кара6 единия да пита другия дали харева еди си кой... ся се стегнете малко е .. пак и 6то някой каза 4е 6те ходят о6те седмица.. ми ако мом4ето е сериозно .. аз като бях на 12-13 имах вразка с мом4е от моя клас 10месеца ... за кво говорим изобщо? я земи си седни на *д-то* и ги остави на мира пак той ако иска не6то от теб 6те те потарси, но 6том не го е направил явно неиска. сажалявам ако ти стаа тапо от тва което 4ете6 ама аз така ги виждам не6тата \:D/

VeSiNcEtU
05-18-2006, 21:32
трябвало е да действаш преди да си е хванал гадже но щом си :-# сега не пречи по някакъв начин да му покажеш че го харесваш :D пък каквото стане или ще избере теб или ще остане с другото момиче 50:50 :p

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:41
амм...покажи му,че го харесваш...но не разваляи връзката му..подло е

Krem4eto
05-19-2006, 21:35
Ми що не действа като му беше времето...недей да им разваляш нещата на хората сега,само защото си си изпуснала шанса

Roxy
05-19-2006, 21:44
кво като си има гадже?!?той ако наистина държи на приятелката си няма да тръгне да се сваля с други нали...тъй че по някъв начин индиректно му показвай че го харесваш.в никакъв случай не му го казвай,щото най-малкото което ще прозвучи супер тъпо.

jadna_za_lubov
05-20-2006, 21:14
zamisli se malko 6tom e s "onaq"sigurno q haresva dostatu4no...a 6tom si misli6 4e ne e bezrazli4en kam teb za6to da ne ti go e kazal?!

barbito
05-20-2006, 21:46
Roxy Пуснато на: Пет Май 19, 2006 11:44 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

кво като си има гадже?!?той ако наистина държи на приятелката си няма да тръгне да се сваля с други нали...тъй че по някъв начин индиректно му показвай че го харесваш.в никакъв случай не му го казвай,щото най-малкото което ще прозвучи супер тъпо.


ami prav si e 4oveka