PDA

View Full Version : Moderated:Имам нещо като топченце на лявата срамна устна



05-18-2006, 15:13
Здравейте...значи аз имам един проблем...вече сигурно от седмица имам някакво като топченце на лявата срамна устна(там където започват ср устни)...днес обаче ме заболя...притеснявам се...и нз какво да правя...плс моля ви който може да ми помогне да пише :? :? :? :cry: :cry: :cry: :!:



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

hforce
05-18-2006, 15:33
](*,) sigurna li si 4e ne go burka6 s klitora?
ako ne e tva, ne znam ko moje da e, sigurno 6e mine, moq suvet e da iz4aka6 malko da vidi6 dali 6e mine, ako ne mine hodi na genekolog (bih te posuvetval sega da otide6 ama znam 4e ne e mnogo priqtno, a tva moje i da mine samo)
tva predlojenie e rezerven variant ako nikoi ne pi6e, ako nqkoi ti pi6e i znae kakvo e go poslu6ai 6tot az ne znam i ne moga da ti kaja to4no kakvo da pravi6

sladka_metalka
05-18-2006, 15:58
na men sa6to mi se be6e poqvilo mn mn otdavna.ama nehodih na lekar.ama i moito be6e dosta po nadolu....kam vlagali6teto.mn mn bole6e ama iz4ezna taka kakto se i poqvi i pove4e nikoga sam nqmala takiva ne6tica :) taka 4e spoko ama ako ne ti mine otidi na lekar,6tot tova mai e bilo nqkakvo bazpalenie na ne6to si tam dolu(i az nz kakvo to4no ama taka mi obqsniha na men)
Uspeh :wink:

Qgodka_
05-18-2006, 16:03
Задължително отивай на лекар ... на една приятелка и се беше появило някакво топ4е от вътрешната страна на крака и било гноино възпаление на някаква железа. Направиха и козметична операция веднага, защото можело да умре от това за 2 седмици. Надявам се че при теб не е нищо такова, но ти го казах, за да му обърнеш внимание. Успех

05-18-2006, 16:26
То прилича на пъпка ама няма връхчета а си е топче...:(

shadow4e
05-18-2006, 16:32
на мен мн често ми излизат,то просто долу наситина седят като топчетаи то понеже можеш да го опипаш а примерно ппъка на ръката не можеш и затва е като топче....ама си е като вс друга пъпка...първият път се притесних,ама от тогава вече свикнах
а за случая с момичето,коеот е можело да умре....нз прецени си,аз лично си го познавам вече като е пъпка,ама то и личната лекарка ще може да ти каже дали въобще ти има нещо :roll:

05-18-2006, 16:41
Ам...на срамните устни пъпки?И мисля че може да се изтиска ама боли...ти какво ги правиш??

batkodoki
05-18-2006, 18:48
е то така не става!
възраст и полова активност?
бръснеш ли се там?
ползваш ли разни химии /гелове, космотрепачи :) и т.н.../
така описани може да е всичко, от космен фоликул, през липом, до нещо сериозно.
тогава що се дразните че най-честия отговор / извън трупането на рейтинг!/ е " иди на лекар" ?!

Случайна
05-18-2006, 20:51
Момиче,
отиди на лекар! Това е редно да направиш, ако водиш сексуален живот. Това, за което пишеш може да е кондилом (нещо малко неприятно и леко опасно). Без да те стряскам, ако се появат и други по-добре се консултирай с добър лекар по най-бързия начин.

05-19-2006, 19:17
Ами бръсна се....не ползва никакви химикали ....на 15 съм....и то беше като пъпка ама днес го изстисках....излезе адски много гной(ама адски)и мисля че ще изчезва вече :)...

jenny_e
05-19-2006, 20:16
zadaljitelno otidi na lekar za6toto moje da e perforalen abcez koito trqbva da se operira. na men sa mi pravili takava operaciq i nqma ni6to stra6no samo 4e trqbva da otide6 za6toto moje da se ugolemi