PDA

View Full Version : Kak da zabiem edno momi4e???



Казанова
05-18-2006, 16:29
Като 4ета из форумите на много места 4ета за този проблем.Из статиите нищо не пи6е за това.
Момчета даите ва6ите савети как забивате гаджета
А вие момичета какви момчета харесвате,какво гледате във тях.Може да кажете някои ва6и слабости на които не може да устоите ако ви ги каже(направи) някое мом4е \:D/

Corpse_Bride
05-18-2006, 16:56
На какво не мога да устоя ли?? Еми на такива, дето ми изцепват култови фрази от рода "заболя ли те като падна от небето" или нещо такова. Не мога да устоя да не им тегля една българска!
Ми прави й комплименти, обаче за неща, които наистина ги мислиш. Например може да ти харесва шапката й и да й кажеш "Много си сладка с тая шапка". Ей такива неща... Просто се държиш естествено... А и човек, бъркаш се... тука е пълно с такива теми!

ne6i4
05-18-2006, 17:26
mi.... trudno e da se kaje no mislq 4e nai mn ni pravi vpe4atlenie kogato 4ovek se dyrji estestveno i ne se opitva da izpykne pred ostanalite!ima dva tipa momi4eta!
ednite obi4at perkovcite,teq koito se perqt
drugite obi4at obiknovennite det ne biqt mn mn na o4i(az sym ot teq)
ako iska6 za zabie6 edno momi4e dryj se estestveno !pravi i komplimenti i ...... taka!sigurna sym 4e 6te q svali6! :D :smt006 :smt006

dream_for_you
05-18-2006, 19:19
Харесвам самоуверините,но не и прекалено надути. Обичам момчето да може да ме забавлява,да може да ме разсмее дори когато съм в най-кофти настроение.Мн ме дразнят някви простаци,които само се правят на интересни .Най-важното е да сте мили с едно момиче и да я уважавате :P

iskrichka
05-18-2006, 20:13
аз харесвам естествените хора, с които мога да си приказвам на всякакви теми, харесва ми също да се чувствам сигурна и да знам, че винаги ще ме защити :)

[UN]HappY
05-18-2006, 20:51
аз харесвам естествените хора, с които мога да си приказвам на всякакви теми, харесва ми също да се чувствам сигурна и да знам, че винаги ще ме защити :)
i az s1m taka,, Iskrenostta e nai-vajna za men. Trqbva da b1dem sebe si, zashtoto rano ili k1sno istinata izliza naqve i togava stava losho.. Neka ne se l1jem i ne si slagame maski na takiva, kakvito ne sme :!:

PleasureSeeker
05-18-2006, 21:50
HappY]
аз харесвам естествените хора, с които мога да си приказвам на всякакви теми, харесва ми също да се чувствам сигурна и да знам, че винаги ще ме защити :)
i az s1m taka,, Iskrenostta e nai-vajna za men. Trqbva da b1dem sebe si, zashtoto rano ili k1sno istinata izliza naqve i togava stava losho.. Neka ne se l1jem i ne si slagame maski na takiva, kakvito ne sme :!: евала...очарован съм...

la4ezara
05-19-2006, 07:39
Като 4ета из форумите на много места 4ета за този проблем.Из статиите нищо не пи6е за това.
Момчета даите ва6ите савети как забивате гаджета
А вие момичета какви момчета харесвате,какво гледате във тях.Може да кажете някои ва6и слабости на които не може да устоите ако ви ги каже(направи) някое мом4е \:D/


Момичетата обичат готините момчета - тези с нови дрешки, чувство за хумор и т.н. А пък ако момче Й подари цвете......това много ще я впечатли. Поне при мен така става :)

marche
05-19-2006, 07:43
аз оби4ам мом4етата да ме карат да се смея ,да ми правят комплименти и да не се правят на голямата работа пред приятелите си

little_pink
05-19-2006, 07:51
ами мен ме свалиха последният път с цвете.Според мен това е тайната на успеха

Chiana
05-19-2006, 10:14
Мен ме свали с едно шише водка. Няколко дена ме канеше да пия с тях. И ся ходим с приятеля ми 8 месеца. На алкохол никога не мога да устоя. Това е ключът към моето сърце. :smt005

05-19-2006, 10:26
Мен момичетата ме свалят с поглед,техните красиви блестящи очи...
Мога да пропилея цяла вечност гледайки тях,стига да съм възнаграден от нейните ягодови устни...
Бъди естествен дръж се с тях като приятел не ги сваляй,просто бъди с тях...Бъди мил споделяй всичко и тях ги изслушай...
Повярвай ми работи.

marche
05-19-2006, 10:30
Мен ме свали с едно шише водка. Няколко дена ме канеше да пия с тях. И ся ходим с приятеля ми 8 месеца. На алкохол никога не мога да устоя. Това е ключът към моето сърце. :smt005
hahhaha :smt005

Soakak
05-19-2006, 10:35
аз харесвам естествените хора, с които мога да си приказвам на всякакви теми, харесва ми също да се чувствам сигурна и да знам, че винаги ще ме защити :)

Само така!

^sladyranka`
05-19-2006, 12:31
аз оби4ам мом4етата да ме карат да се смея ,да ми правят комплименти и да не се правят на голямата работа пред приятелите си
To4no taka! :-)

queenlykate!
05-19-2006, 19:51
e pak edno i su6to ....
az si padam po-nestandartnite ne6ta...tr da me zaintriguvat-podkrepqm nqkoi ot vas-za razsmivaneto,komplimentite...
mom4eta treniraite pogledite i usmivkite -v nqkoi ot slu4aite(na konkretni mesta) deistvat OTLI4NO O:)

Krem4eto
05-21-2006, 14:24
М яко ще е да започне да си говори с тебе , да се държи много мило да прави комплименти...

jadna_za_lubov
05-21-2006, 14:36
mom4eta mnogo na toq svqt...no edno svqsno mom4e se razli4ava po durjanieto si..da bude mil a ne da nagrubqva hora koito ni6to ne sa mu napravili..no za jalost te6kari mnogo!!!!!!!!!!!!!!!