PDA

View Full Version : Hip-Hop vs. Met1l



_LosT_GirL_
05-18-2006, 16:46
ei hora koi stil pove4e vi kefi hip-hopa ili met1la?????????

KpuCuTo0o
05-18-2006, 17:01
Hip-hopa mnoo qsno.......

anonymous464110
05-18-2006, 17:05
'nooo qsno nali,yo,muthafucka brainless wigga?

DarkSanctuary
05-18-2006, 18:37
С оглед на профила ти мога да кажа, че ти е простено да пуснеш тази тема....

TikvenaElhichka
05-18-2006, 18:38
Предпочитам метъл...

ErinEverly
05-18-2006, 19:11
Метъла много ясно. В хип-хопът няма нито музика, нито текст. Глупава му работа. няма какво повече да кажа :lol:

_LosT_GirL_
05-18-2006, 19:14
С оглед на профила ти мога да кажа, че ти е простено да пуснеш тази тема....
i kvo mi ima na profila aa

ErinEverly
05-18-2006, 19:17
С оглед на профила ти мога да кажа, че ти е простено да пуснеш тази тема....
i kvo mi ima na profila aa

Сърчицата ти... Абе лично на мен ми напомнят на 10годишно лапе. А и твоето мнение е ясно, още преди да си отговорила, пак заради профила ти. Само чалга метълка би си сложила сърчица (и аз си имам сърце, но то изразява друго нещо :lol: , а и аз не твърдя че съм метълка).

neMec`
05-18-2006, 19:19
em sq az li4no predpo4itam rapa 6tot samo ot zaglavieto na temata razbiram 4e nqma6 i ponqtie 4e hip hop ne e stil muzika a na4in na jivot , a stila se nari4a rap :) ,a i po nagore skivah komentar v hip hopa nqma nito text nito muzika purvo potursi i slu6ai malko istinski rap i posle komentirai :wink:

ErinEverly
05-18-2006, 19:22
em sq az li4no predpo4itam rapa 6tot samo ot zaglavieto na temata razbiram 4e nqma6 i ponqtie 4e hip hop ne e stil muzika a na4in na jivot , a stila se nari4a rap :) ,a i po nagore skivah komentar v hip hopa nqma nito text nito muzika purvo potursi i slu6ai malko istinski rap i posle komentirai :wink:

Я ми дай истински рап. Айде 50 цента, Еминем и другите да ги махнем. 2 пак няма да го коментирам щото той е по-добър. Но къде, по дяволите, се пее за друго освен за коли, къде има гласови заложби, къде има мелодия???

neMec`
05-18-2006, 19:24
em sq az li4no predpo4itam rapa 6tot samo ot zaglavieto na temata razbiram 4e nqma6 i ponqtie 4e hip hop ne e stil muzika a na4in na jivot , a stila se nari4a rap :) ,a i po nagore skivah komentar v hip hopa nqma nito text nito muzika purvo potursi i slu6ai malko istinski rap i posle komentirai :wink:

Я ми дай истински рап. Айде 50 цента, Еминем и другите да ги махнем. 2 пак няма да го коментирам щото той е по-добър. Но къде, по дяволите, се пее за друго освен за коли, къде има гласови заложби, къде има мелодия???ai dai 6i ti pi6a na li4no 4e ne 6ta da flood temata :wink:

DarkSanctuary
05-18-2006, 19:25
Не е само аватара....
Такива поучителни 'реплики' като тази в подписа ти ми се струваха свръх умопомрачителни и засукани когато бях на възраст около 12-13....та изхождайки от факта, че си малка ти е позволено да пускаш такава тема.....именно заради това не ти се изнервих.....

midnight...
05-18-2006, 19:27
темата е меко казано ограничена
очаква се отново един безкраен спор на тема метъл или всичко останало :-#

doctordre
05-18-2006, 20:05
hip-hop много ясно, само да не е метъл!!!

Abs0lut3_Sl1m
05-18-2006, 20:07
Хип-хоп и рап.

anonymous464110
05-18-2006, 20:15
abe 2pac q kaji kva e razlikata m/u hiphop i rap kato si tolkova svetnat okolo "istinskiq na4in na jivot".6e me spukate ot smqh be lapetii,polovinata deto se vodi 4e slu6ate hiphop ste fenove na hit4etata po radio fre6 i ne ste 4uvali ni6to pove4e ot nedorazumeniq ala Eminem,50 cent i podobni MTV geroi :mrgreen: nqkoi ot vas da e 4uval za La Coca Nostra,Necro,ICP,krs1...? mnogo ste thugz i underground vsi4kite ama znaete dve par4eta na house of pain,edno-dve na cypress hill i kvoto vi puskat v detskata diskoteka v petak :mrgreen: YO! ..ebati klounite

Jamalska
05-18-2006, 20:46
Така...поредната темичка...Пряк отговор-хип-хоп
А задълбочено...метала въобще няма да го коментирам...Аз нямам нищо против него...не го разбирам.Но хип-хопа наистина е начин на живот,култура.Не е само музиката,дори не са само графитите,брейка,диджейинг бийтбоксинга и тн...Всичко това заедно + чувството от тези неща + отношенията м/у хората + вечното търсене на истината +...+...:/ Хип-хопа за мен е като ток,влизащ през ушите,минаващ през сърцето ми,разтърсващ тялото ми и оставящ ме бездиханна...Той ме е изградил като това,което съм...Той ме научи да бъда аз...
И който каза,че няма музика и текста в рапа...е това е толкова ОГРаничено,ТЪПО,НезаПОЗНат о изказване,че няма на къде повече честно...Ако някой от упращляващите ни глупаци се заслуша в 2-3 текста и го приеме ще ни се оправи държавата ей...В рапа НЯМА тема,която да не се засяга...Просто има песни,които са ме разплаквали напълно буквално...такива,които ме зареждат с толкова омраза,че започвам да крещя и да удрям,такива,които ме карат да скачам от щастие...Това е изкуство...Просто истинския рап...не е това което се показва по телевизията и се пуска по радиото...Няма Нищо Общо!
Пак се отплеснах,но просто по тзи тема мога да говоря толкова много..и пак никой няма да разбере :evil: :cry: :smt017

anonymous464110
05-18-2006, 20:48
hip-hop-a i hardcore-a imat mnooogo ob6to...ama na nevrustnata mladej kato im pusne6 shattered realm i vikat "kuv e toq metul" :roll:

neMec`
05-18-2006, 21:15
justinsfhc axax ne6ot ne razbrah 6to sled komentara na jamalska ne produlji da spori6 za hip hopa ve i ko kat slu6a6 po stari pevci po golqm rapar li si e ma ne6to sa oburka 6tot az 50 cent eminem ne slu6am puk i te ne sa rapari a R&B ma ti sigurno 6i mi kaji6 4e sum baluk 4e rapa i r&b e 1 i su6to nali ...
sig 2pac Shyne Lil Wayne Nas Krs Kadafi Wu tang Big Tymers Juvenal i t.n te sig ne sa rapari nali ,a ili sa su6tite kato eminem nqkav takuv rap sig po cql den gi puskat po radioto e vi6 az radio ne slu6am tai4e i s radioto ne oceli i mtv ne gledam i tam ne oceli em sry izob6to ne oceli s komentara si ,a ai kat si tolkova zapoznat zapoznaima da ne sa iskazvam nepodgotven q mi obqsni da znam sig hip hopa ne e vid kultura sig rap i r&b nqmat razlika ai kato ne e tai kaji mi kak e ,......

ErinEverly
05-18-2006, 21:17
ф... Едно ще ви кажа на всикчи и моля нико да не ми се обижда.
Не харесвам рапа, не намирам нищо хубаво в него. Виждам само надути насрани младежи с 100-150 плочки на корема, еди-колко си килограма злато на ланците, застанал между няколко момичета по оскъдно облекло със задници тип "джанта 19ка". Не виждам красотата тук. Вярно си е - във всяко твърдение си има изключения, признавам може да има и мнопго хубави песни (просто не съм достатъчно компетентна), но това, което съм видяла от рапа не ми е направило добро впечатление. Може би не съм чувала достатъчно, мобже би и аз не разбирам, но лично за себе си аз съм видяла достатъчно и това, което съм видяла, въобще не ми е харесало. Признавам само 2 пак, незнам откъде ми идва уважението към него. Не искам да убиждам никой - не говорим за чалга, коворим за музика. Просто не харесвам рапа и съм видяла в него само липса на музика, липса на текст, липса на смисъл. Който намира нещо друго - да си го слуша. Но, моля ви, не ме карайте да харесвам рапа, защото няма смисъл. Мразя този вид музика, не искам и една песен да чуя. Не ми изтъквайте вашите мнения, за да променя своето - нито аз ще го променя, нито вие. Точка :lol:

П.П. Сори много на всички, които съм убидила. Понякога започвам да се държа към хората, харесващи различни стилове музика, като към чалгари :lol:

Lil` Bow Wow
05-19-2006, 10:39
1-во серем на тая тема.
2-ро сера на тоя дето каза че еминем е ар енд би.
3-то тоя дето е в подписа ми.Само него земете за пример,преведете си текстовете му,ако искате аз да ви постна за кви текстове стаа въпрос и тогаа приказвайте.Аз не коментирам метъла,както и другите рапери ф форума и вий не умувайте за рап-а,нали стаа?
За да критикуваш трябва да знеш.Трябва да си слушал и да познаваш стила.Точно вие дето плюете сте слушали 50 цент и лил бао лао :) :) :) и ся плюйте.Тфа не е рапа ве!Аз казвам ли линкин парк е метъл,метъла е тъп?Щото балерите пеели за лъскави раоти и арее рапа е шит...Има и български текстове дето са супер мега смислени и яки и каращи човек да се замисли.Щото бг рапа не е само р енд би рекърдс,вервайте ми.Секи да си гледа ф паницата :P

P.S. Най-добре да я заключите и тая.

Lil` Bow Wow
05-19-2006, 10:41
KRS-ONE

Knowledge
Rules
Supreme

Over
Nearly
Everyone

Knowledge REIGNS Supreme Over Nearly Everyone.

machoka
05-19-2006, 11:23
Домати vs Картофи?

Вие сте :arrow:

:?

Jamalska
05-19-2006, 13:41
Имортал Техник за мен е един от най-великите просто...не само текстовете...инструментали е му са прекрасни,има си свое звучене иии бе нечовек е.
ErinEverly извинявай ама с постовете си в тази тема ми прайш наистина лошо впечатление.Никой не те кара да харесваш,разбираш или слушаш рап..Ти не си слушала рап..Рап не е това на ефира...Интересно,но особено у наща държава основна тема на рапа,който на мен ми допада е храненето на именно тоя тип рапери дет го правят ей така да има...Нз на теб как ти се вижда..хората така си изразяват омразата...Всъщност така си изразяват всички чувства
Айде всеки си има мнение.Просто не изказвай тънък хейт моля...

evanescence_fen4e
05-19-2006, 13:56
metal(po-to4no:neo metal)

mil4eto_
05-19-2006, 14:00
аве не ви ли овръзна е тея теми:"чалга или рап","рап или метъл","чалта или метъл" ](*,)
поне да ги правихте като анкети ](*,)

Composure
05-19-2006, 14:45
нито едното нито другото

WwanAdoO
05-19-2006, 14:51
Хахаахха в тая тема на няколко пъти усмивката се показа на лицето ми :lol: Не схванах много смисъла на тва да избираш межда рап и метъл. Само да кажа,че в момента и на попа и на арендби-то и на некфи шитни се вика рап(хип-хоп),ама тва е мноо грешно. И на друго място съм писала за мен лично рапа се прави от мс-инг и грамофони. А и фифти сент се води за хип-хоп, демек рап.

teenkopele
05-19-2006, 14:53
По-скоро хип-хоп. :wink:

WwanAdoO
05-19-2006, 15:03
По-скоро хип-хоп. :wink:
:shock: :shock: :shock: Тогава обясни ми според теб какво е рап.

the_o.c_girl
05-19-2006, 17:37
kak moje da srvnqvate 2 tolkova razli4ni stila muzika.tova malko kato temata 4alga vs metul!sprete!inu4e po temata metul(nightwish)

Bling Bling
05-19-2006, 20:23
Жалки тъпи, смешници сте вие да,
как може да е толкова куха твоята глава,
просто ми иде като видя теми като тия,
осъзнавам, че вие потъвате в помия,
хип-хопа не може да се сравнява,
той не се прави, той се изживява,
метала тъп, мразя го аха,
смотани нещасници само се дерат - САТАНА!
Това не е музика, това е лайно,
знаете, че рапа е номер едно.

05-19-2006, 20:30
Bling Bling,още ли не си се самоубил?

^FaiNt^F
05-19-2006, 20:34
Bling Bling lele seki pyt kato ti 4eta postovete se zalivam ot smqh :lol: dano se pravi6 na typ, 4e ina4e mi staa jal za tebe :lol: :lol:

the_o.c_girl
05-19-2006, 20:35
Bling Bling lele seki pyt kato ti 4eta postovete se zalivam ot smqh :lol: dano se pravi6 na typ, 4e ina4e mi staa jal za tebe :lol: :lol:
vze mi dumite

terry
05-19-2006, 20:38
o boje pak nqkoe tupo vupros4e!!!! :shock: stiga we hora ne se li ose6tate 4e samo do sporove stigate?kakvo ot tova 4e dragan4o slu6a 4alga, a druv4o metal, a puk pikines4o hip-hop?ima li nqkukvo zna4enie stila na muzika koqto slu6a daden 4ovek?!spored mene ne!az naprimer slu6am vsi4ko kato se po4ne ot gubeci ta se stigne do metula nqmam opredelen stil,a gajeto mi e 4ist metalist i kakvo ot tova?tova e se edno da fane6 da smeli6 ot boi nai-pe4eniq 4ovek na zemqta za6toto e 4algar!sujalqvam ako ne stoqt taka ne6tata no az taka gi vijdam!su6toto za rapa onq slu6al rap,ama tova koeto slu6al ne bilo 4ist rap!e ostavi go namira da si slu6a kvo si iska!e tova e koeto zasega iskam da kaja,ako mi doide o6te-o6te 6te vi napi6a :lol: :lol:

the_o.c_girl
05-19-2006, 20:43
o boje pak nqkoe tupo vupros4e!!!! :shock: stiga we hora ne se li ose6tate 4e samo do sporove stigate?kakvo ot tova 4e dragan4o slu6a 4alga, a druv4o metal, a puk pikines4o hip-hop?ima li nqkukvo zna4enie stila na muzika koqto slu6a daden 4ovek?!spored mene ne!az naprimer slu6am vsi4ko kato se po4ne ot gubeci ta se stigne do metula nqmam opredelen stil,a gajeto mi e 4ist metalist i kakvo ot tova?tova e se edno da fane6 da smeli6 ot boi nai-pe4eniq 4ovek na zemqta za6toto e 4algar!sujalqvam ako ne stoqt taka ne6tata no az taka gi vijdam!su6toto za rapa onq slu6al rap,ama tova koeto slu6al ne bilo 4ist rap!e ostavi go namira da si slu6a kvo si iska!e tova e koeto zasega iskam da kaja,ako mi doide o6te-o6te 6te vi napi6a :lol: :lol:
za vseki vkak si ima putnici i na men mi pisna ot tezi tupi vuprosi kakto ve4e napisah :!:

Jamalska
05-19-2006, 21:27
Хаха Блинг Блинг задобряваш бате ...скрий се да се учиш.
Мда пак разликата м/у хип-хоп и рап...
и как може да се сравнява метал с рап...
Айде да се заключи темата а...омръзна ми

anonymous464110
05-19-2006, 22:29
justinsfhc axax ne6ot ne razbrah 6to sled komentara na jamalska ne produlji da spori6 za hip hopa ve i ko kat slu6a6 po stari pevci po golqm rapar li si e ma ne6to sa oburka 6tot az 50 cent eminem ne slu6am puk i te ne sa rapari a R&B ma ti sigurno 6i mi kaji6 4e sum baluk 4e rapa i r&b e 1 i su6to nali ...
sig 2pac Shyne Lil Wayne Nas Krs Kadafi Wu tang Big Tymers Juvenal i t.n te sig ne sa rapari nali ,a ili sa su6tite kato eminem nqkav takuv rap sig po cql den gi puskat po radioto e vi6 az radio ne slu6am tai4e i s radioto ne oceli i mtv ne gledam i tam ne oceli em sry izob6to ne oceli s komentara si ,a ai kat si tolkova zapoznat zapoznaima da ne sa iskazvam nepodgotven q mi obqsni da znam sig hip hopa ne e vid kultura sig rap i r&b nqmat razlika ai kato ne e tai kaji mi kak e ,......brato izob6to nqmam namerenie da 4eta pove4e ot purvoto izre4enie ot komentara ti.ne sum "po-golqm rapar" 6toto ne sum rapar :mrgreen: ne slu6am hip hop ejednevno.kazvam 4e pove4eto dri6liovci deto se pi6at 4e slu6at hip hop i sa mnogo gengsta znaqt eminem 2pac edna pesen na dmx,dve na cypres hill i HOP i tva e...ne mi govori za juvenile(ne se pi6e juvenal :mrgreen: ) 6toto gi znam tiq ne6ta.i vzemi si nameri La Coca Nostra i/ili Reign Of Terror da 4ue6 zdrav hip hop,a ne MTV bozi.

anonymous464110
05-19-2006, 22:31
a za teb priqteliu "zapoznai ma" (6e me umori6 ot smqh ei!! :mrgreen: :mrgreen: ) R&B veroqtno e varnenski leibul za psevdo hip hop 6toto mnogo me sumnqva 4e nqkoga si 4uval za grupi kato Cool And The Gang i Chicago..

VAMP_GIRL
05-20-2006, 09:34
Вече предпочитам хип-хопа !

Jamalska
05-20-2006, 10:09
Вече предпочитам хип-хопа !
Хах от кога?:)Какво ти промени мнението а?А рапа как е? ;-) :lol: :lol: :lol:

Reign Of Terroooooooor!

neMec`
05-20-2006, 11:18
justinsfhc bratle mislih 4e do sq 6i sa oseti6 4e ne znam samo tes ot mtv dori neznam kakvo puskat po mtv 6tot ne go gledam ,da neznam pevci koito znai6 tii no ne opredeleno ne slu6am tova koeto se slu6a po mtv,no 6i ta poslu6am da potursq onez koito mi kaza da 4uq o6te rap pevci :)

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 11:59
rap pevci :)
Певци? :roll:

ErinEverly
05-20-2006, 12:44
rap pevci :)
Певци? :roll:

Еми... И аз не съм видяла глас от някой раоп изпълнител.

Twista
05-20-2006, 14:35
И двата стила ги уважавам много, но все пак: "Старата любов ражда не хваща." - рап.

Jamalska
05-20-2006, 15:47
rap pevci :)
Певци? :roll:

Еми... И аз не съм видяла глас от някой раоп изпълнител.
Everlast,Wosh MC,F-act,Sensei,Bizzy Bone,The streets...........се хора със специфични гласове,които могат и да ПЕЯТ...могат и да редят...и още и още има...
Няма да кажа нищо срещу метала въпреки че при твоите изцепки само такива неща ми насаждаш в главата.
Защо се занимавате да коментирате неща,от които не разбирате...само се излагате..

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 16:26
rap pevci :)
Певци? :roll:

Еми... И аз не съм видяла глас от някой раоп изпълнител.
Everlast,Wosh MC,F-act,Sensei,Bizzy Bone,The streets...........се хора със специфични гласове,които могат и да ПЕЯТ...могат и да редят...и още и още има...
Няма да кажа нищо срещу метала въпреки че при твоите изцепки само такива неща ми насаждаш в главата.
Защо се занимавате да коментирате неща,от които не разбирате...само се излагате..
Нещата, които ги пее Everlast, може да ги изпее всеки. Освен това не съм казал нищо против рапърите, а просто че не им отива да бъдат наричани певци. Повече им подхожда поети.

Jamalska
05-20-2006, 19:09
Еми да може и да си прав.Поети си е точно определение,макар че с друга интонация и мелодия и инструментал този текст би станал направо друга песен...Не знам..това е много разтегливо понятие певец...хах
чао

neMec`
05-20-2006, 21:55
smqtai za 1 duma kolko ne6ta se ispisaha mi po va6ta logika det mn znaete ai kaji kak da nareka nqkoi metal pevec det pove4e ot polovinata pesni vikat kat zamaqni kak da nareka nqkoi 4algarka pevica kato ne e nikva pevica ,a ai kajete 6tot sum sig sq 6i po4nete s 132123 komentara oof kato ne razbira6 ot metul ot 4alga ot neznam kvo ne dei prikazva em jamalska mn dobre vi gi izbroi Bizzy Bone ima mn qk glas i nqma pri4ina da ne go nare4em pevec a i 6tom ispulnqva nqkav stil muzika zna4i e pevec.... ai nqmam ko da kaja prosto temata e super tupa a i ne si zaslujava da se prikaa to osven justinsfhc i jamalska nikoi drug ne e kazla ne6to smisleno si4kite sa praite 4e mn razbirate ot sqkva muzika puk to ko ni6to ob6to ai ne mi sa zaqjda pr vi ve4er ...

Dr. Kazimbutt
05-20-2006, 22:03
smqtai za 1 duma kolko ne6ta se ispisaha mi po va6ta logika det mn znaete ai kaji kak da nareka nqkoi metal pevec det pove4e ot polovinata pesni vikat kat zamaqni
Bizzy Bone ima mn qk glas i nqma pri4ina da ne go nare4em pevec a i 6tom ispulnqva nqkav stil muzika zna4i e pevec....
В хеви метъла пеят, а в по-тежките му разновидности - крещят.

Диджеите певци ли са? Защото и те правят музика.

lpfenka
05-21-2006, 17:02
абе разбира се че метъл рапа не е музика ама става за клубове и купони.И не знам кви са тея вражди м/у двата стила :smt014 аре стига вече че ми се драйфа :smt078 :smt089 :smt097

Dr. Kazimbutt
05-21-2006, 17:10
абе разбира се че метъл рапа не е музика ама става за клубове и купони.И не знам кви са тея вражди м/у двата стила :smt014 аре стига вече че ми се драйфа :smt078 :smt089 :smt097
Linkin Park метъл ли са?

ErinEverly
05-21-2006, 17:28
rap pevci :)
Певци? :roll:

Еми... И аз не съм видяла глас от някой раоп изпълнител.
Everlast,Wosh MC,F-act,Sensei,Bizzy Bone,The streets...........се хора със специфични гласове,които могат и да ПЕЯТ...могат и да редят...и още и още има...
Няма да кажа нищо срещу метала въпреки че при твоите изцепки само такива неща ми насаждаш в главата.
Защо се занимавате да коментирате неща,от които не разбирате...само се излагате..

Доколкото аз съ видяла от стила - никакви гласови заложби няма. Друг си е въпроса, че тези, които изреди, не съм ги и чувала. Може и да не съм права, но за нещата, които съм чувала, по-правилно определение няма. Да не говорим че наистина - те са по-скоро поети, отколкото певци. Дишайте, не съм целяла да се карам с феновете на тоя стил. Просто не съм съгласна с някои мнения. Както и да е :lol:

neMec`,


Крещенето е само в по-тежките стилове на метъла, като блек, дет и т.н. В хевито има много по-малко крещене и като цяло с по-леко съдържание, защото повечето рок изпълнители биват по-късно приначени към хеви метъла. Там твоето "крещене" се нарича - извивки. Смята се за адски хубаво да умееш добре да извиваш гласа си, да не говорим ако можеш да го правиш дълго (30-40 секунди). Така че граченето за теб е талант за тях

Да добавя: За да бъде едно мнение смислено, то няма значение то на чия страна е :lol: [/b]

ErinEverly
05-21-2006, 17:41
много предрасъдъци имаш...

не може да коментираш и критикуваш нещо, което не познаваш...

Да, затова се извиних заобиколко. Щото обвинявам всички че говорят за метъла без да си имат и понятие, а аз тва го правя към рапа в момента. както и да е. Извинявам се!!! Просто не мога да си представя едно рап пърче (мелодия) и изява на един силен глас... Кво да правя? Ще зема си изтегля някакви песни на тези, които споменахте

ErinEverly
05-21-2006, 17:59
аз малко разбирам от тази музика, но там е определено решаващ текста на песента и използваните рими, а мелодията помага на речитатива (обикновеено не е пеене, че да гледаме гласови възможности)... тука се цели друго...
аз така ги виждам нещата- просто музиката е доста подходяща към този тип текстове...
а и вече ти казах метъла и рапа могат да съжителстват заедно, за хардкора джъстин вече също спомена...

стила е доста богат и хубавото е, че предразполага към доста импровизации...

в NY съм слушал фристайл батъл и мога да ти кажа, че това си е ебати умението...

Знам го... То там гласът не е толкова важен, колкото римите. Проблемът е че двата стила са прекалено различни, за да се сравняват. Просто мисля че няма никаква база за сравнение. А за фриистайла - вчера слушах едни приятели как правят и за аматьори беше много добро :lol:

Jamalska
05-21-2006, 20:02
Държа да кажа,че аз лично нищо не съм отбелязала по адрес на метала..било то положително или отрицателно...Отговорих си пряко и обясних защо оредпочтам рапа...
ErinEverly,въобще не си прави труда да слушаш...Не е същото ако не почувстваш тази музика.Твърде предубедено подхождаш.И аз съм доста ограничена в музикалните си предпочитания,но не си губя времето да ги ругая останалите стилове по форуми,

machoka
05-21-2006, 20:15
Хайде викам стига по тази абсурдна тема.

т. 11.

Сполай.